ترانه علیدوستی و بیماری با کلاسش ! عکس

ترانه علیدوستی و بیماری با کلاسش ! عکس

ترانه علیدوستی و بیماری با کلاسش

بیماری کلاستروفوبیا یک بیماری تنگنا هراسی نام دارد که افراد در فضاهای بسیار کوچک و کم یا حتی تاریک دچار تردید، وحشت و ترس و واهمه می شوند.

تعریف بیماری کلاستروفوبیا یا تنگناهراسی

قرارگرفتن داخل دستگاه تصویربردای MRI می‌تواند علایم را شعله‌ور کند. هراس شدید و بیمارگونه از احساس تنگنا و نداشتن راه فرار که معمولاً در محیط‌های بسته و شرایط خاصی مثل حضور در بین جمعیت‌های شلوغ و فشرده یا گیر افتادن در آسانسور ایجاد می‌شود.
اتاق‌های کوچک یا قفل‌شده، تونل، آسانسور، مترو، جمعیت‌های شلوغ هریک به تنهایی می‌تواند محرکی برای شروع علایم باشد. فردی که در مواجهه با یکی از این شرایط دچار بروز علایم می‌شود، معمولاً در مواجه با سایر شرایط نیز دچار این حالت می‌شود.

ترانه علیدوستی در صفحه توئیترش از بیماری حادی که دچار شده، سخن گفت و اذعان کرد به خاطر این بیماری به ندرت می توانم از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنم.

ترانه بازیگر سینما و تلویزیون در پست های صفحه توئیترش از ابتلا به بیماری “کلاستروفوبیا یا تنگناهراسی” خبر داد و اذعان کرد به دلیل مبتلا بودن به این بیماری به ندرت می تواند سوار مترو و اتوبوس یا آسانسور بدون آینه شود.

 

ترانه علیدوستی و بیماری با کلاسش ! عکس

نوشته ترانه علیدوستی درباره بیماری اش

ویدئویی که از بد شدن حال ترانه علیدوستی در میان جمعیتی که به استقبال عوامل فیلم فروشنده در فرودگاه رفته بودند منتشر شد، بهانه ای شد تا کاربران دلیل آن را از وی جویا شوند و او در پاسخ به سوالات آنها پرده از بیماری خود برداشت.

بستری شدن ناگهانی ترانه در بیمارستان

بسیاری از طرفداران با وجود نگرانی های زیاد، گمانه زنی می کنند شاید بیماری چند سال پیش ترانه که خودش بیان کرد دلیلی باشد بر بیماری جدید او. با توجه به بیماری تنگناهراسی که قبلا مبتلا بوده با بازداشت 18 روزه در زندان اوین، در جریان دفاع از اغتشاشات سال گذشته بیماری او بدتر شده است!..

امیدواریم پیش از آنکه شایعات برای این هنرمند محبوب، جوان و دوست داشتنی دامن بگیرد شاهد بهبودی و سلامتی کامل او باشیم. آمین


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان