اینستاگرام نازوب، رسانه اینستاگرام نازوب، مجله تفریحی سرگرمی نازوب،فن پیج نازوب

تغییر جنسیت پسر 8 ساله به یک دختر زیبا + عکس

تغییر جنسیت پسر 8 ساله به یک دختر زیبا + عکس

ماجرای بسیار جالب تغییر جنسیت یک پسر 8 ساله

 

رسانه‌های دولتی آمریکا گزارش دادند که یک پسر بچه هشت ساله تغییر جنسیت داد و به یک دختربچه تبدیل شد. به گزارش نازوب روزنامه‌ ایالتی «آریزونا» در آمریکا نوشت: پزشکان با استفاده از دارو و انجام عمل جراحی موفق شدند، یک پسر بچه هشت ساله را به یک دختربچه تغییر جنسیت دهند.

 

این روزنامه‌ می‌افزاید: این عمل و تغییر جنسیت به صورت کاملا قانونی انجام شده است و هم اکنون این دختر بچه که «یوسی رومرو» نام دارد، در وضعیت مناسبی به سر می‌برد.
 

 

تغییر جنسیت پسر 8 ساله به یک دختر زیبا + عکس

 

والدین این کودک نیز اعلام کردند: «یوسی» درست در زمانی که لب به صحبت باز کرد، همیشه می‌گفت، من دخترم. او همیشه از رنگ‌هایی که دختر بچه‌ها دوست داشتند، استفاه می‌کرد و به جای بازی با اسباب بازی‌های پسربچه‌ها با عروسک‌هایش حرف می‌زد.

 

در یادداشت‌های روزانه والدین «یوسی» آمده است وی هنگامی که چهار ساله بود اگر کسی او را پسرم صدا می‌کرد، ‌از کوره در می‌رفت و به شدت پرخاش کرد.

 

بازی مورد علاقه‌اش این بود که روسری یا شالی را به دور کمرش می‌بست و همانند دختربچه‌ها دور خودش می‌چرخید و فریاد می‌زد، من دخترم.

 

بر اساس گزارش ناز وب بیمارستان کودکان ایالتی «آریزونا»، در سن شش سالگی دوجنسیتی بودن این کودک تشخیص داده شد و در نهایت با انجام چند عمل جراحی و تجویز دارو «یوسی» هم اکنون یک دختربچه هشت ساله و سالم است.

 

تغییر جنسیت پسر 8 ساله به یک دختر زیبا + عکس


بیوگرافی هنرمندان