مدل عینک های آفتابی همیشه مد و شیک

مدل عینک های آفتابی همیشه مد و شیک

مدل عینک های آفتابی همیشه مد و شیک 

 

گالری شیک ترین مدل عینک های آفتابی که با وجود تنوع بسیار زیاد در نوع فرم و مدل آن این مدل عینک ها همیشه مد و هیچ گاه دِ مده نمی شود و بسیاری از ستاره های های کلاس از این مدل عینک ها استفاده می کنند.

 

 

عینک های ویفر در سال 1952 توسط «Bausch & Lomb» طراحی شده اند و محبوبیت آنها آنقدر زیاد بود که از یک مدل عینک معمولی به یک برند تبدیل شدند.

 

از آنجا که عینک های ویفر به تمام فرم های صورت می آیند، ستاره های بسیاری از مایکل جکسن گرفته تا جود لا طرفدار آن بودند. در اینجا بهترین مدل های عینک های آفتابی ویفر را برایتان آورده ایم.

 

1. Taylor Morris Saratoga II
طراحی این مدل عینک به گونه ای است که هم مناسب آقایان و هم مناسب خانم ها می باشد. این عینک ایتالیایی دارای UV استاندارد بوده و از چشمان شما در برابر اشعه های مضر آفتاب جلوگیری می کند. با زدن آن به چشمهایتان کاملا متفاوت از دیگران خواهید شد.

مدل عینک های آفتابی همیشه مد و شیک

 

طراحی این مدل عینک به گونه ای است که هم مناسب آقایان و هم مناسب خانم ها می باشد

 

2. Ray-Ban Original Wayfarer Fleck
ری بن سازنده و طراح عینک های آفتابی است که در سال ۱۹۳۷ در آمریکا تاسیس شد و در حال حاضر یکی از بهترین برندهای عینک در جهان محسوب می شود. این مدل عینک دارای دسته مشکی و قاب رنگی است. اگر عینک های ساده و مشکی را نمی پسندید، این مدل عینک می تواند به ظاهر شما کمی تنوع دهد.

 

مدل عینک های آفتابی همیشه مد و شیک

ری بن در حال حاضر یکی از بهترین برندهای عینک در جهان محسوب می شود

 

3. Spitfire Square
اگر چه ری بن قاب های گرد را ترجیح می دهد اما برندهایی هستند که هنوز هم قاب مربعی را می پسندند. گذاشتن این مدل عینک ها، نسبت به عینک های گرد، کمی سخت تر است، به خصوص برای افرادی که صورتی مخروطی شکل دارند. اما اگر صورت گردی دارید، این مدل با لنز قهوه ای و قاب زیبایش  بسیار مناسب شماست. اگر به مدهای سال 1970 نیز علاقه دارید، این عینک انتخاب خوبی برایتان خواهد بود.

 

مدل عینک های آفتابی همیشه مد و شیک

اگر صورت گردی دارید، این مدل با لنز قهوه ای و قاب زیبایش  بسیار مناسب شماست

 

Jeepers Peepers Square .4
محصولی که این برند روانه بازار کرده، تا حدودی با مدل های دیگر فرق دارد. این مدل با دو رنگ مشکی و طلایی خود، کاملا کلاسیک به نظر می رسد. به علاوه با داشتنUV  استاندارد از چشمهای شما نیز محافظت خواهد کرد. با توجه به قیمت مناسب و کیفیت بالا، این مدل عینک یکی از بهترین گزینه ها برای شما خواهد بود.

 

مدل عینک های آفتابی همیشه مد و شیک

این مدل با دو رنگ مشکی و طلایی خود، کاملا کلاسیک به نظر می رسد

 

5. Thom Browne Square Frame Acetates
از آنجا که برند تام براون در تولید محصولات کلاسیک مهارت بالایی دارد، این توانایی دامن عینک های آفتابی اش را هم گرفت. عینک هایی که این برند روانه بازار کرده است، قابی مربعی شکل دارند که با اضافه کردن تزییناتی مانند نوار طلایی زیر لنز یا تزیینات دسته آن، کاملا برازنده شما خواهد بود.

 

مدل عینک های آفتابی همیشه مد و شیک

برند تام براون در تولید محصولات کلاسیک مهارت بالایی دارد

 

6. Oliver Peoples L.A Coen Square Frame Acetates
هر کدام از عینک های این برند، طراحی خاص خود را دارند طوری که هیچ کدام از محصولات آن را نمی توانید شبیه به یکدیگر بیابید. مهم نیست که چه فرم صورتی دارید، این عینک به خوبی بر هر صورتی خواهد نشست.

 

مدل عینک های آفتابی همیشه مد و شیک

 

مهم نیست که چه فرم صورتی دارید، این عینک به خوبی بر هر صورتی خواهد نشست

 

7. River Island Blue Faded Retro
اگر چه عینک های ویفر مشکی کلاسیک و شیک هستند اما ممکن است بعد از مدتی خسته کننده شوند و دلتان را بزنند. به همین منظور این برند تصمیم گرفت با اضافه کردن رنگ آبی به لنز و انتهای دسته های آن، به این محصول کمی تنوع دهد.

 

مدل عینک های آفتابی همیشه مد و شیک

 

عینک های ویفر مشکی کلاسیک و شیک هستند اما بعد از مدتی خسته کننده و دلتان را می زنند

 

8. The Idle Man Classic Wayfarers
اگر می خواهید به مراسمی بروید که برایتان مهم است اما احتمال این که عینک تان را در شلوغی آنجا گم کنید یا حتی جا بگذارید هم زیاد است، در این صورت ما این مدل عینک را که در حین زندگی، به صرفه نیز می باشد، به شما پیشنهاد می دهیم.

 

مدل عینک های آفتابی همیشه مد و شیک

این مدل عینک که در حین زندگی، به صرفه نیز می باشد

 

9. Persol Design Sunglasses Orange
این مدل عینک ایتالیایی با طراحی خاص و لوکس و ترکیب رنگی فوق العاده ای که دارد، برای روزهای گرم و شاد تابستان بسیار مناسب است.

 

مدل عینک های آفتابی همیشه مد و شیک

این مدل عینک ایتالیایی با طراحی خاص و لوکسش برای روزهای گرم تابستان بسیار مناسب است

 

10. Topman Black Rubber Preppy
این مدل عینک دارای استحکام فوق العاده ایست، بنابراین اگر فردی هستید که مدام اشیا از دست تان پرت می شود، این مدل عینک را که قیمت مناسبی نیز دارد، به شما پیشنهاد می دهیم.

 

مدل عینک های آفتابی همیشه مد و شیک

این مدل عینک دارای استحکام فوق العاده ایست


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان