falhafezz
بیوگرافی بازیگرانlaghariراهنمای اقامت و مهاجرت
falhafezz

هیلاری کلینتون و انتقاد شدید شلیک به قایق های ایرانی

هیلاری کلینتون و انتقاد شدید شلیک به قایق های ایرانی

هیلاری کلینتون و انتقاد شدید شلیک به قایق های ایرانی

 

جزئیاتی از انتقاد شدید کلینتون از سخنان ترامپ در مورد شلیک به قایق های ایرانی ….

 

هیلاری کلینتون، نامزد حزب دموکرات آمریکا برای انتخابات ریاست جمهوری از سخنان دونالد ترامپ در مورد لزوم شلیک به قایق‌های ایرانی در صورت نزدیک شدن به ناوهای آمریکایی به شدت انتقاد کرد.

 

به گزارش بخش خبری سایت تفریحی ناز وب، به نقل از پایگاه خبری هیل، دونالد ترامپ در واکنش به نزدیک شدن قایق‌های ایرانی به ناو آمریکایی گفته بود: قایق‌های ایرانی کوچکی که ناوهای زیبای ما را تهدید می‌کنند باید از روی آب‌ها محو شوند.

 

هفته گذشته پنتاگون مدعی شد که هفت قایق ایرانی در خلیج فارس به یک ناو آمریکایی نزدیک شده و مانور داده‌اند.

 

هیلاری کلینتون و انتقاد شدید شلیک به قایق های ایرانی

به گزارش ایسنا، بنا بر ادعای پنتاگون این قایق‌های ایرانی تا فاصله 300 متری این ناو پیش رفته بودند این در حالی است که سردار علی فدوی، فرمانده نیروی دریای سپاه پاسداران در واکنش به این ادعا گفت که قایق‌های ایرانی چند کیلومتر با ناو آمریکایی فاصله داشته‌اند.

هیلاری کلینتون ضمن انتقاد از مواضع نامعقول ترامپ در این‌باره گفت: ترامپ می‌گوید اگر نیروهای کشوری دیگر فقط به ناوهای آمریکایی نزدیک شود باید به آن‌ها حمله کنیم و آن‌ها را از صحنه روزگار محو کرد.

او افزود: او (ترامپ) با چنین مواضعی جنگ دیگری را برای آمریکا ایجاد خواهد کرد.

دونالد ترامپ جمعه گذشته در واکنش به این موضوع از نیروی دریایی آمریکا خواسته بود تا به قایق‌های ایرانی که اقدامات تحریک‌آمیز انجام می‌دهند شلیک کنند.

ترامپ از آغاز کمپین انتخاباتی خود همواره موضع سختی را علیه ایران اتخاذ کرده است. او توافق هسته‌ای برجام را یک شکست و اشتباه تاریخی برای آمریکا دانسته است و بارها دولت اوباما را مورد انتقاد قرار داده است.
 


بیوگرافی هنرمندان