در مورد ژل پروفایلُ چه میدانید؟

مجموعه : بیماری ها
در مورد ژل پروفایلُ چه میدانید؟

ژل پروفایلو چیست و چه کاربردی دارد؟

این ژل محصول جدیدی در دنیای زیبایی، جوانسازی و لیفت پوست، شفافیت و رفع کک و مک موثر است. زیبایی و سلامت پوست از مهم ترین معیارهای اصلی برای خانم ها و حتی آقایان است.

با افزایش سن و روند پیری که امری طبیعی می باشد می توان با استفاده از محصولات جدید علمی پزشکی پیری پوست را به تقویق انداخت.

پروفایلُ محصول جدیدی ست که توسط IBSA یک شرکت ایتالیایی که در زمینه دارویی بسیار معتبر است تولید این ژل جوانسازی با ترکیب اسید هیالورونیک (HA) تهیه شده است. و انقلابی جدید در جوانسازی و رفع چین و چروک بوجود آوده است.

به دلیل اینکه یک پکیچ کامل برای رفع چین و چروک است و جوانسازی انجام می دهد پروفایلو نام گرفت.

ساختار ملکولی پروفایلو

پروفایلُ با ایجاد هیبرید پایدار و انحصاری، از طریق یک روش خاص و با یک عملیات حرارتی تولید شده است. با استفاده از این تکنولوژی انحصاری جدید، ترکیبی 32 میلی گرم اسید هیالورونیک با وزن مولکولی پایین بر اپیدرم باعث آبرسانی می شود و جوانی و شادابی را به پوست شما هدیه می دهد.

 اثرات پروفایلُ و خصوصیات آن

  • مدت اثر طولانی:

ترکیب پیچیده پروفایلو باعث می شود که اسید هیالورونیک با وزن ملکولی بالا تا 8 برابر بیشتر در برابر تخریب مقاومت داشته باشد.

در مورد ژل پروفایلُ چه میدانید؟

نقاط اصلی صورت برای ترزیق ژل جوانسازی پروفایلو

 

  • ویسکوزینه پایین:

ویسکوزینه با مقدار پایین، پروفایلو باعث میشود که این اسید هیالورونیک قابل تزریق با سوزن گیج 29 باشد. این مساله هم تزریق را با درد کمتر می کند هم توزیع اسید هیالورونیک در پوست بهتر میشود.

  • آهسته رهش بودن:

اسید هیالورونیک به آرامی از ترکیب پروفایلو جدا میشود و این باعث میشود که التهاب کمتری داشته باشید.

  • سازگاری زیاد

اسید هیالورونیک با وزن ملکولی بالا توسط عوامل شیمیایی به هم متصل نشده بنابراین سازگاری آن با پوست بسیار زیاد میباشد.

پروفایلو چگونه تزریق می شود؟

پروفایلو در 5 نقطه هر طرف صورت تزریق میشود. این نقاط که توسط شرکت تولید کننده با همکاری تعداد زیادی پزشک متخصص پوست، تعیین شده اند به نقاط زیبایی، زیستی (Bio Aesthetic Points) معروف هستند.

 نقاط زیبایی، زیستی این خاصیت را دارند که دور از اعصاب و رگهای مهم  صورت هستند و بیشترین میزان انتشار اسید هیالورونیک را دارا هستند.

در هر یک از نقاط دو دهم سی سی از پروفایلو داخل درم عمقی تزریق میشود. این تزریق با سر سوزن گیج 29 انجام میشود که در نتیجه درد کمی برای بیمار دارد. پزشک می تواند قبل از تزریق پماد بی حسی برای زیباجو استعمال کند.

نتیجه تزریق ژل به صورت

تزریق پروفایلو نه تنها باعث کاهش روند آتروفی ناشی از پیری در این نقاط میشود و ناحیه گونه و زیر گونه را برجسته تر میکند بلکه باعث بهبود ظاهری کل صورت، افزایش سفتی و انعطاف پذیری پوست، افزایش شفافیت پوست میشود.

رفع چروک های پنجه کلاغی اطراف چشم، خط خنده و پبشانی به لطف این ژل از بین می رود.

فواصل درمانی و ترزیق پروفایلو

به طور معمول پس از ترزیق مرحله اول، جلسه دوم تزریق ماه بعد انجام می شود یعنی دوماه پشت سر هم و سپس 6 ماهه می شود اما در این مدت پزشک خودتان را کنار نگذارید و با چکاپ صورتتان از عملکرد خوب پروفایلو خیالتان راحت شود.

مراقبت های پس از ترزیق ژل

  1. کبودی بعد از ژل با سوزن، امری طبیعی است دو ساعت بعد از تزریق می توانید کمپرس سرد بگذارید که التهاب و کبودی را به میزان قابل توجهی پایین بیارود.
  2. دور از نور خورشید باشید و صورتتان را مقابل آفتاب گرم و طلایی قرار ندهید.
  3. مکمل های تقویتی و آناناس حتما مصرف شود.

راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان