دختر شاه عربستان فرانسه را بهم ریخت / عکس

دختر شاه عربستان فرانسه را بهم ریخت / عکس

جنجالی که دختر شاه عربستان به راه انداخت ….

 

در ادامه این خبر داغ اقدام جنجالی شاهزاده حصه را بخوانید.

به گزارش نازوب به نقل از روزنامه دیلی میل ، شاهزاده حصه 42 ساله با سوء استفاده از مصونیت سیاسی خود به یکی از محافظانش دستور داده است تا یک نقاش و طراح داخلی فرانسوی را به ضرب گلوله از پا درآورد.

 

شاهزاده حصه به محافظ مسلح گفته است: تو باید این سگ را بکشی، او لیاقت زنده ماندن را ندارد.  ولی این محافظ که نامش فاش نشده است، در شهر پاریس بازداشت شده است.

 

این محافظ تحت بازجویی و تحقیقات مجرمانه قرار گرفته است و به جرم های مختلفی از جمله اعمال خشونت با اسلحه گرم، آدم ربایی و کمک به آدم ربایی متهم شده است.

 

 دختر شاه عربستان فرانسه را بهم ریخت / عکس

 این محافظ 53 ساله در صورت اثبات اتهاماتش به زندان محکوم خواهد شد. وی گفته است که 26 سپتامبر به دستور شاهزاده سعودی یک طراح و نقاش فرانسوی را به قتل رسانده است.

 

 شاهزاده سعودی به این مرد فرانسوی دستور داده است تا پاهایش را ببوسد. شاهزاده حصه در دادگاه حضور پیدا نکرده و بر این مساله تاکید داشته است که هیچ کار اشتباهی را مرتکب نشده است. 

 

دختر شاه عربستان فرانسه را بهم ریخت / عکس

 

یک نشریه فرانسوی نوشته است که حصه تنها دختر سلمان شاه سعودی است. شاه سعودی 5 پسر دارد و دخترش حصه در سال 1974 به دنیا آمده است.

 

 شاهزاده سعودی این طراح فرانسوی را متهم کرده است که قصد داشته عکس هایی را که برای طراحی داخلی از آپارتمانش گرفته به خبرگزاری و رسانه ها بفروشد.  حصه ظاهرا از پاریس فرار کرده ولی محافظ وی توسط پلیس بازداشت شده است.

 

 


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان