متن توهین مهران مدیری به دختران فوتبالیست ایران

متن توهین مهران مدیری به دختران فوتبالیست ایران

برنامه پرطرفدار دورهمی همانند بسیاری از برنامه های پخش شده با حاشیه های زیادی روبرو هست که در این میان انگشت اشاره به مجری، بازیگر و کارگردان توانمند و طنز پرداز کشور مهران مدیری است. 

 

 

که در برنامه چند شب گذشته و لحن تحقیرآمیزش علیه دختران فوتبالیست جنجال برانگیز شد.

 

پژمان راهبر سردبیر سایت ورزش سه درباره بخشی از صحبت‌های مهران مدیری در برنامه دورهمی واکنش نشان داد و نوشت: «حالا حرف‌های درست و غلط مونولوگ مجری دورهمی و جوک‌های تکراری‌اش به کنار اما آن قسمت آخر، آویختن به فوتبال زن‌ها، برای سوء‌استفاده از دخترهای بنده خدای فوتسال/فوتبال حال آدم را بد می‌کند.

 

البته حاضرین، بنده‌خداهایی که سیاه تشویق‌چی‌های حرفه‌ای برنامه دورهمی می‌شوند، حق دارند که در لحظه حماسی کردن فوتبال (فوتسال البته) بانوان توسط آقای مدیری طوری کف بزنند که انگار دارند مهم‌ترین پویش احقاق حق زن‌ها را پیش می‌برند.

 

چه، دریافت اغلب آنها از فوتبال در همین حدی است که آقای مدیری، کسی که متن‌ها را حفظ کرده و با لحن تحقیرآمیزش از آنهایی که بیشتر از هنرمندها پول می‌گیرند، انتقام می‌گیرد. آدم باید این چیزها را ببیند تا یادش بیاید در مملکتی زندگی می‌کند که هر سوراخ و سمبه‌اش را آدم‌های فرصت‌طلب پر کرده‌اند.

 

آدم‌هایی که شاید فکر می‌کنند فوتبال به همین سادگی‌ای است که آقای مدیری درباره‌اش حرف بزند و با دوقطبی زن – مرد، ثروتمند – فقیر از تماشاچی‌هایش تشویق بگیرد و تا برنامه بعد هم خدا بزرگ است.»

 

مدیری در صحبت‌هایش پیرامون فوتبال بانوان گفت: «یک ورزشی هم هست به اسم فوتبال بانوان که در آن پولی نیست، دیده هم نمی‌شود. در غیر استانداردترین زمین‌ها دنبال توپ می‌دوند در سفرها شب در مینی بوس می‌خوابند، برای یک سال قرارداد 7 میلیون می‌گیرند.

 

عشق به فوتبال در دهه 60 و 70 را می‌شود در فوتبال بانوان امروز لمس کرد. چند وقت پیش هم دیدیم که چقدر در آسیا درخشیدند و توجه دنیا را به خود جلب کردند اگر نسبت پولی که میان آقایان و بانوان حفظ کنیم و به موازات پول پرداخت شود حداقل با سه گل بانوان از آقایان فوتبال ایران پیش هستند.»


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان