falhafezz
بیوگرافی بازیگرانlaghariراهنمای اقامت و مهاجرت
falhafezz

کلاس رقص مختلط با مربی گری بازیگر معروف سینما ! عکس

کلاس رقص مختلط با مربی گری بازیگر معروف سینما ! عکس

برگزاری و افتتاح کلاس رقص که مربی این کلاس را یکی از بازیگران مرد سینمای کشور بر عهده دارد!

 

کلاس رقص مختلط که مربی آن یکی از بازیگران معروف کشور می باشد شاید کمی عجیب باشد ولی این خبر حقیقت دارد.

 

یکی از بهترین و معروف ترین بازیگران سینما و تلویزیون کلاس رقص راه اندازی کرده است و در کلاس رقص این بازیگر به زنان و مردان به صورت مختلط رقص آموزش داده می شود.

 

در یکی از جدیدترین آگهی‌های آموزش رقص، چشممان به آگهی یکی از بازیگران سینما و تلویزیون روشن شد. روی تصویر آگهی که در فضای مجازی آشکارا تبلیغ می‌شود آمده است: «‌شروع کارگاه‌های رقص‌های محلی زیر نظر استاد ن.ر از تاریخ 13 آبان ( ظرفیت محدود).»

 

دو شماره تلفن هم زیر تصویر همراه با اسم وجود داشت. با یکی از شماره‌ها تماس گرفتیم تا از کم و کیف برگزاری این کلاس‌ها با خبر شویم. با برقراری تماس، با آقای س.ک حرف زدیم: «‌ظرفیت هر کلاس 10 نفر و مدت آموزش یک ماه و یک هفته است. هنرجویان برای این مدت باید 300 هزار تومان بپردازند که با توجه به برگزاری 10 جلسه، مبلغ هر جلسه 30 هزار تومان می‌شود. کلاس‌ها مختلط برگزار می‌شوند و حضور زنان و مردان کنار یکدیگر مانعی ندارد.»

 

از س.ک درباره مجوز این کلاس‌ها سؤال کردیم وی با خنده پرسید: «‌استاد ن.ر را می‌شناسین؟ خود ایشان مجوزند!» نکته قابل توجه این است که در کارنامه کاری این استاد، 14 مورد بازیگری، 6 مورد طراحی حرکات موزون و یک مورد اجرای حرکات موزون دیده می‌شود.

 

پرسش قابل تأمل این است که واقعاً به همین راحتی می‌توان کلاس آموزش رقص محلی برگزار کرد و وجود خود استاد مجوزش بشود؟ در کشورمان استاد کم نداریم، می‌توانیم تصور کنیم که چقدر کلاس بی‌مجوز می‌شود برگزار کرد با مجوز خود استاد؟

 

 

کلاس رقص مختلط با مربی گری بازیگر معروف سینما ! عکس

وی درباره مکان برگزاری این کلاس‌ها گفت: «از پلاتوهای خودمان استفاده می‌کنیم. یکی از این پلاتوها در سینمایی واقع در میدان انقلاب است و مشکلی از بابت مکان برگزاری نداریم.»کارکرد سینماها تغییر کرده است؟ اگر برگزاری این کلاس‌ها مشکلی ندارد چرا باید در سینما برگزار شود؟ آیا برگزاری این کلاس‌ها تداخلی با سانس‌های سینما ندارد؟

 

آیا حضور بی‌خطر مختلط هنرجویان توسط استاد! تضمین شده است؟ دوستان برپایی این کلاس‌ها قانون و فرهنگ را با ریتم شادی به رقص درآورده‌اند و ظاهراً هم همه می‌دانند و کسی نمی‌تواند کاری بکند.

 

 

دوستان عزیز از مطالب جذاب زیر دیدن کنید

رقص زنان اروپایی در کلاس های عشوه گری ایران + تصاویر

رقص هزاران دختر نیمه عریان برای ازدواج با این پادشاه

رقص جنجالی و مختلط جوانان در رشت بدون سانسور


بیوگرافی هنرمندان