laghari

دختری که مشتاقانه خود فروشی می کند (عکس)

مجموعه : جالب ترین ها
دختری که مشتاقانه خود فروشی می کند (عکس)

ماجرای دختر 19 ساله ای که با تمام وجود خود فروشی میکند !

 

دختر جوان با فروش خودش خواست تا خرج درمان مادرش را که به سرطان مبتلا است را فراهم کند. این دختر خودش را در اینترنت به حراج گذاشت. این دختر جوان و زیبا به خاطر نجات جان مادرش و جمع آوری هزینه ی درمان بیماری سرطان پوست او ، دست به فروش خود زد !

 

 دختر جوان در یک آگهی در فضای مجازی خودش را برای فروش به بالاترین قیمت گذاشت تا این پول را برای پرداخت هزینه بیماری مادرش صرف کند ! این دختر فداکار  19 ساله  که برای درمان کردن بیماری سرطان مادرش, خودش را برای فروش گذاشته بود, سوژه داغ فضای مجازی شد.ماجرای دختری که خودش را برای فروش گذاشته بود را در ادامه ی این مطلب از ناز وب میخوانید.

 

 

دختری که مشتاقانه خود فروشی می کند (عکس)

 

ماجرا ازین قرار است که یک دختر برای نجات جان مادرش, خودش را برای فروش گذشت!این دختر 19 ساله برای تامین هزینه درمان سرطان مادر خود تصمیم گرفت که آگهی فروش خود را منتشر کند. مادر این دختر 45 سال سن دارد و به سرطان پوست مبتلا شده و شرایط وخیمی دارد.

 

هزینه درمان وی 52هزار دلار است و این دختر تصمیم گرفته است که خود را به بالاترین پیشنهاد بفروشد.این دختر که در یک خانواده روستایی بدنیا آمده است در مصاحبه ای گفت که من به عنوان خدمتکار برای کسی که بالاترین پیشنهاد را بدهد کار خواهم کرد و مهم نجات دادن جان مادرم می باشد.

 

دختری که مشتاقانه خود فروشی می کند (عکس)

 

پس از منتشر شدن این آگهی در فضای مجازی خیلی از مردم به ابراز همدردی با این دختر پرداختند اما سرانجام یک خیریه اعلام کرد که به کمک این دختر خواهد رفت.مسئول خیریه به دیدار این دختر و بررسی شرایط مادر وی پرداخته و پس از اطلاع از صحت ادعاهای این دختر, به دستور رئیس سخاوتمند این خیریه, تمام هزینه های درمانی مادر این دختر پرداخت شد.

 

 

دوستان عزیز از دیگر مطالب جذاب دیدن کنید:

 

پسرانی که در تهران خود فروشی می کنند (عکس)

خود فروشی بسیار عجیب این دختر + عکس

این دختر نوجوان با تن فروشی میلیونر شد + عکس

عکس های دختران فروشی منتشر شد

هیاهوی نگرانی مردان از جواب آزمایش زن تن فروش ! + عکس

کار بی شرمانه زن خودفروش علیه دختر خود! عکس


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان