دکوراسیون زیبا و دیدنی منزل ریحانا (تصاویر)

دکوراسیون زیبا و دیدنی منزل ریحانا (تصاویر)

دکوراسیون زیبا و دیدنی منزل ریحانا

 

ریحانا اولین خوانندهٔ زن اهل باربادوس و دومین هنرمند باربادوسی است که موفق به دریافت جایزه گرمی شده است. اولین آلبوم ریحانا در سال ۲۰۰۵ به بازار آمد. ریحانا آلبوم دوم خود را با تاخیر یک ساله ای با نام دختری مثل من به فروشگاه های شهر روانه کرد. سال بعد نیز با آلبوم دختر خوب بد شد منتقدان را متعجب کرد، و در همین زمان بود که به شهرت و محبوبیت رسید.

 

اکثر خوانندگان و ستارگان مشهور دنیا دارای چندین خانه و پنت هاوس هستند که ارزش هرکدام نیز معمولا چند ده میلیون دلار است. نازوب، اخیرا ریحانا منزل سابق را خود را به فروش گذاشته است و قیمت آن ۱۴٫۶ میلیون دلار می باشد. تصاویری که در زیر مشاهده خواهید کرد مربوط به منزل همین خواننده معروف بوده که در فضایی بزرگ ساخته شده است.

 

نازوب، این خانه دارای ۷ اتاق خواب ، ۹ سرویس بهداشتی بوده و باغی به متراژ ۵۵۰ متر را داراست. دیوارهای شیشه ای باعث زیباتر شدن این خانه شده است. این عمارت دارای یک استخر بسیار شیک و بزرگ نیز می باشد. ریحانا به مدت ۲ سال این خانه را با قیمت ماهی ۶۵۰۰۰ دلار (شصت و پنج هزار دلار) به اجاره داده بود.

 

دکوراسیون زیبا و دیدنی منزل ریحانا (تصاویر)دکوراسیون زیبا و دیدنی منزل ریحانا (تصاویر)دکوراسیون زیبا و دیدنی منزل ریحانا (تصاویر)دکوراسیون زیبا و دیدنی منزل ریحانا (تصاویر)دکوراسیون زیبا و دیدنی منزل ریحانا (تصاویر)دکوراسیون زیبا و دیدنی منزل ریحانا (تصاویر)دکوراسیون زیبا و دیدنی منزل ریحانا (تصاویر) دکوراسیون زیبا و دیدنی منزل ریحانا (تصاویر)

دکوراسیون زیبا و دیدنی منزل ریحانا (تصاویر)

 

بیشتر ببینید و بخوانید ???

مدل لباس های ریحانا در گذر زمان (تصاویر)

جنجالی شدن تیپ و قیافه جدید ریحانا + عکس

جدیدترین عکسهای جذاب ریحانا برای مجله بازار

لخت شدن ریحانا برای یک مجله غیراخلاقی (+عکس)


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان