laghari

اینستاگرام نازوب، رسانه اینستاگرام نازوب، مجله تفریحی سرگرمی نازوب،فن پیج نازوب

خودروی فراری ماشین عروس زوج اهوازی + تصاویر

خودروی فراری ماشین عروس زوج اهوازی + تصاویر

تصاویر خودروی فراری ماشین عروس زوج خوزستانی

 

به گزارش ناز وب یک عروس و داماد خوزستانی با یک خودرو فراری کالیفرنیا T در خیابان های تهران به جشن پرداختند این زوج ثروتمند اهوازی این خودرو را  برای مراسم عروسیشان خریده بودند  تهرانی ها فقط این خودرو را در فیلم های هالیوودی دیده بودند ولی وقتی در خیابان های تهران هم این ماشین را دیدند شگفت زده شدند این ماشین شیک سرعت 315 کیلومتر در ساعت می تواند حرکت نماید در ادامه جزئیات بیشتر و تصاویر خودروی فراری عروس و داماد خوزستانی را در  سایت نازوب خواهید دید با ما همراه باشید .

 

گرانترین ماشین عروس زوج اهوازی
داماد اهوازی برای مراسم عروسی خود، یکی از گران‌ترین خودروهای جهان را به ایران آورد.
 

 

اتومبیل فِراری برای مراسم عروسی در اهواز

پورتال نازوب : یک شهروند اهوازی برای مراسم عروسی یک اتومبیل فِراری را با پلاک موقت وارد کشور کرد و بعد از برگزاری مراسم عروسی آن را به تهران آورد.

 

خودروی فراری ماشین عروس زوج اهوازی + تصاویر

پایتخت نشینان صدای خودرویی را شنیدند که تا پیش از این فقط در فیلم‌های هالیوودی صدای آن به گوششان خورده بود.

 

یک شهروند اهوازی برای مراسم عروسی خود یک اتومبیل فراری را با پلاک موقت وارد کشور کرد و بعد از برگزاری مراسم عروسی، آن را به تهران آورد و تعدادی از خبرنگاران حوزه خودرو برای تست این اتومبیل با آن در اتوبان‌های تهران مانور دادند.

 

این خودرو یکی از گران‌ترین اتومبیل‌های جهان محسوب می‌شود و در صورت پلاک شدن در ایران قیمت آن با احتساب تمام هزینه‌ها در حدود یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان خواهد بود.

 

اتومبیل آقای داماد، مدلی خاص از کالیفرنیا T است و می‌تواند با سرعت ۳۱۵ کیلومتر در ساعت حرکت کند.

 

خودروی فراری ماشین عروس زوج اهوازی + تصاویرخودروی فراری ماشین عروس زوج اهوازی + تصاویرخودروی فراری ماشین عروس زوج اهوازی + تصاویر


a
بیوگرافی هنرمندان