ماه رمضان
 یادگیری، همیشه، همه جا با فرادرس
 یادگیری، همیشه، همه جا با فرادرس
ماه رمضان

لاغری در یک هفته با نوشیدنی چربی سوز

لاغری در یک هفته با نوشیدنی چربی سوز

لاغری در یک هفته با نوشیدنی چربی سوز

 

لازم نیست استرس و ناراحتی داشته باشید برای اضافه وزن با اطلاعاتی که در این بخش کسب می کنید به راحتی با یک نوشیدنی از شر چربی های اضافی رها شوید. و اندامی زیبا را به خودتان هدیه بدهید.

 

 

چیزی به بهار نمانده و همه بدنبال زیباتر کردن جسم و کم کردن وزن هستند . با کم کردن سایز و وزن میتوانید در لباسهای خود شیک تر به نظر برسید .رژیم های غذایی سخت و طولانی مدت را کنار بگذارید چرا که میخواهیم یک نوشیدنی بسیار قوی و معجزه آسا را در این مطلب از نازوب به شما معرفی کنیم.

 

امروزه رژیم های لاغری بسیاری تبلیغ می شوند که همه شان به شما قول صددرصدی می دهند که لاغرتان می کنند و چربی سوز قوی شکم و پهلو هستند!

 

اما پس از استفاده از بسیاری از آنها پی می بریم که نتایجی که منتظرش بودیم سرابی بیش نبوده و علاوه بر اینکه پولمان را هدر داده ایم دچار سرخوردگی ناشی از به نتیجه نرسیدن تلاشهایمان هم می شویم.

 

اما ناراحت نباشید ما در این نوشتار یک نوشیدنی چربی سوز قوی معجزه آسا به شما معرفی میکنیم که در عرض یک هفته ۴ کیلوگرم وزن کم کنید و دور کمرتان تا ۱۰ سانتی متر کوچکتر و لاغرتر شود!

 

خب تعجبی ندارد که باورتان نشود یا به این مطلب هم مثل بقیه نوشته های لاغری نگاه کنید اما امتحان کردنش اصلا خرج زیاد و سختی زیادی برایتان ندارد. کافی است مواد مورد نیاز این دستورالعمل را که بسیار هم ساده و ارزان هستند آماده کنید و این نوشیدنی را در خانه برای خودتان تهیه کنید و قبل از خواب بنوشید.

 

مواد مورد نیاز برای تهیه نوشیدنی چربی سوز قوی

۱. یک لیموی تازه و بزرگ

 

۲. هشت فنجان آب

 

۳. یک خیار بزرگ

 

۴. چند برگ نعناع تازه(از ۲ تا ۴ شاخه نعناع کافی است)

 

۵. یک زنجبیل تازه (حدودا ۱۰۰ گرم)

 

مطلب مرتبط: چربی شکم را یک شبه آب کنید

 

دستور تهیه نوشیدنی چربی سوز قوی

 

ابتدا لیمو را تمیز بشویید و به دو قسمت تقسیم کنید. بهتر است سر و ته لیمو را هم بزنید. و تبدیل به برش دایره ای شکلی شود. سپس ۸ فنجان آب را در یک کاسه بزرگ بریزید و لیموها راداخل آن بیندازید. خیار را پوست بکنید و چند برش بزنید و تمام قطعاتش را داخل کاسه آب و لیمو بریزید.

 

هر تعداد برگ نعناعی که داشتید را به این مواد اضافه کنید. سپس زنجبیل را پوست بکنید و داخل کاسه رنده کنید و کل مواد را خوب هم بزنید تا حسابی با هم مخلوط شوند.

 

معجونی که آماده کرده اید در یک ظرف درپوش دار بریزید و داخل یخچال نگهداری کنید. از روز بعد قبل از خواب یک فنجان از این نوشیدنی را میل کنید و در طول روز هم دو سه بار که احساس تشنگی کردید می توانید به جای آب معمولی این نوشیدنی دست ساز خودتان را بنوشید.

 

پس از یک هفته مصرف این نوشیدنی اولین نتایج معجزه آسا را خواهید دید.


a