ما را دراینستاگرام دنبال کنید

بازیگر معروف به جرم مواد مخدر دستگیر شد (تصویر)

بازیگر معروف به جرم مواد مخدر دستگیر شد (تصویر)

بازیگر معروف به جرم مواد مخدر دستگیر شد (تصویر)

 

مکالی کالکین بازیگر«تنها در خانه» در 15 سالگی از والدین خود به خاطر اختلافات مالی شکایت کرد.

 

وی بعداز دو ازدواج و طلاق سخت معتاد شد و در 24سالگی او را به جرم حمل مواد مخدر دستگیر کردند.

بازیگر معروف به جرم مواد مخدر دستگیر شد (تصویر)

 

چکیده ای از بیوگرافی مکالی کالکین بازیگر معروف هالیوود

«مکالی کالکین» متولد 26 اوت 1980 فرزند سوم خانواده ای 7 نفره بود و پدرش «کیت کاکین» بازیگر و مادرش «پاتریشیا برنتروپ» اپراتور تلفن بود.

 

گرچه وی بازیگری را در سن 4 سالگی آغاز کرد اما در 9 سالگی و بازی در فیلم «عمو باک» مورد توجه قرار گرفت و کمتر از یک سال بعد با حضور در نقش اصلی فیلم «تنها در خانه» به یک چهره مشهور تبدیل شد.

 

زمانی که مشغول بازی در فیلم «تنها در خانه» بود با «مایکل جکسون» خواننده آمریکایی آشنا شد و حتی در موزیک ویدئوی «سیاه و سفید» محصول سال 1991 نیز حضور یافت و پس از آن در فیلم های «دختر من»، دنباله «تنها در خانه» و «گمشده در نیویورک» نقش آفرینی کرد که همه این فیلم ها مورد استقبال قرار گرفت.

 

دو فیلم بعدی او یعنی «Pagemaster» و «ریچی ریچ» به موفقیتی در حدو اندازه های فیلم های قبلی اش دست نیافت. زندگی او بیرون از قاب سینما چندان موفق نبود و او از سنین کوچک رابطه خوبی با والدین خود نداشت و حتی برای لج کردن با پدرش در سن 14 سالگی اعلام کرد که قصد دارد از دنیای بازیگری خداحافظی کند.

 

خانواده «کالکین» با درآمدهای «مکالی» توانسته بودند از یک خانه یک اتاقه به یک خانه بزرگ و ویلایی در نیویورک نقل مکان کنند.

 

درنهایت والدین او جدا شدند و جنگ برای گرفتن «مکالی» بین آنها آغاز شد تا بتوانند از آینده و دارایی های فرزندشان که در آن زمان بیش از 30 میلیون دلار ارزش داشت، استفاده کنند.

 

«مکالی» در سال 1995 وارد یک دعوای حقوقی کامل با پدرش بر سر کنترل دارایی هایش شد و در نهایت پیروز شد، موضوعی که موجب شد تا پدرش دیگر هیچگاه با او صحبت نکند.

 

وی در 17 سالگی و یک سال پیش از پایان دوره دبیرستان ترک تحصیل کرد تا با «راشل مینر» همبازی دوران کودکی اش ازدواج کند اما این زوج خیلی زود در سال 2000 جدا شدند و سپس از سال 2002 تا 2011 با «میلا کونیس» بازیگر هالیوودی زندگی مشترک داشت که آن هم به جدایی رسید.

 

بازیگر معروف به جرم مواد مخدر دستگیر شد (تصویر)

«مکالی کالکین» در سال 2003 بازگشت غیرمنتظره ای به سینما داشت و در دو فیلم «پارتی مانستر» و «داستان های ترسناک آمریکایی» نقش های متفاوتی را ایفا کرد و هوادران خود را امیدوار کرد اما پس از مدتی در سراشیبی سقوط و اعتیاد به مواد مخدر قرار گرفت و در سال 2004 به جرم حمل مواد مخدر از جمله «ماریجوانا» دستگیر شد

 

 

و شایعه های زیادی نیز درباره اعتیاد او به هروئین و صرف روزانه صدها دلار برای درمان او منتشر شد. در سال 2012 عکسی بسیار لاغر و نحیف از او منتشر شد که شایعات اعتیاد او را قوت بخشید.

 

او در سال 2014 میلادی همچون بسیاری از بازیگران دیگر قربانی شایعات مرگ شد و پیام تسلیت مرگ او در فیس بوک و دیگر شبکه های اجتماعی منتشر شد.

 

اما پس از گذشت چند سال عکس های بهتری از «مکالی کالکین» منتشر می شود که او ظاهرا در وضعیت بهتری از نظر سلامت قرار دارد و حالا بیشتر وقت خود را صرف گروه موسیقی خود می کند.

 

«علاء الدین» به کارگردانی «آدام گرین» و سریال «نارنجی همان سیاه است» از جمله جدیدترین نقش آفرینی های «مکالی کالکین» است.

 

 برچسبها:

جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز
بیوگرافی هنرمندان