فال تاروت کائنات هفته دوم مرداد ماه (8 تا 14 مرداد)

فال تاروت کائنات هفته دوم مرداد ماه (8 تا 14 مرداد)

فال هفته دوم مرداد ماه (8 تا 14 مرداد)

 

 

با مطالعه بخش سرگرمی فال و طالع بینی نازوب هفته مرداد ماه به رویدادهایی که برای شما در این هفته رخ میدهد نگاهی داشته باشید. هفته ای سرشار از شادی و موفقیت داشته باشید.

 

فروردین

 

در روزهای ابتدایی هفته سعی کنید از کارهای افراطی دوری کنید. این که دیدی جزئی نگر دارید تحسین برانگیز می باشد اما ممکن است در این جزئیات غرق شوید و لذت تجربه کردن کارهای جدید را از دست بدهید.

 

در اواسط هفته ممکن است با سختی هایی در رابطه ی خود روبرو شوید که حتی برای روحیه استوار و محکم شما هم سنگین باشد. این اتفاق ممکن است بین شما و هم خانه و یا همسفرتان بیفتد.

 

سعی کنید با استقامت از این بحران گذر کنید. در آخر هفته قدرت جذابیت شما چندین برابر می شود و اطرافیانتان را با رفتارهای ویژه ای که بروز می دهید شگفت زده خواهید کرد. ممکن است این اتفاق در طراحی برنامه سفرتان بیفتد که آن را به شما می سپارند.

 

 

فال تاروت کائنات هفته دوم مرداد ماه (8 تا 14 مرداد)

 

 

اردیبهشت

 

طبیعت نجومی و کیهانی شما باعث می شود که در سفر همسفر خوبی باشید. طبیعت بی نظیر و افراد بومی و محلی خونگرمی در مقصدتان شما را شگفت زده خواهند کرد. ممکن است در طول سفر دشواری هایی برای شما رخ بدهد که به وسیله هوشتان به راحتی از آن گذر خواهید کرد و حتی آن سختی های را برای خود شیرین و لذت بخش می کنید.

 

آغاز هفته برای شما بسیار سرگرم کننده و پرانرژی خواهد بود درست به همان شکلی که می پسندید. سعی کنید روزهای پایانی هفته در روابط و تعاملاتتان سخت نگیرید زیرا ممکن است با فردی جدید روبه رو شوید که احساس می کنید آن را می شناسید اگرچه شما هرگز از قبل آن را ندیده اید.

 

 

فال تاروت کائنات هفته دوم مرداد ماه (8 تا 14 مرداد)

 

 

خرداد

 

ممکن است لحظات سفر در ابتدا برایتان خیلی کُند و آرام پیش برود که دلیل آن می تواند این باشد که افکارتان پیش خانه یتان مانده است و کمی دل نگران هستید و احساس غربت می کنید.

 

اما اجازه ندهید این افکار، لحظات شادی را که حتی دور از خانه هم می توانند اتفاق بیفتند از شما دور کند. در اواسط سفرتان به کارهایی که به سلامتی تان مربوط می باشد بپردازید؛ مثل رفتن به چشمه های آب معدنی و یا مجموعه های ماساژ.

 

 

فال تاروت کائنات هفته دوم مرداد ماه (8 تا 14 مرداد)

 

تیر

 

این هفته، هفته بسیار خوبی برای سفر کردن است و هفته سفر بسیار خوبی برای شما خواهد بود. در روزهای ابتدایی هفته تعامل و گفتگوی شیرینی با یک نفر رو تجربه می کنی که تا حالا فکرش رو هم نمی کردی و به نظر می رسد همه چیز بر وفق مراد شما داره پیش می ره. همزمان در طول سفرتون دلتنگ خونتون هم خواهید شد.

 

در آخر هفته طبیعت اجتماعی شما با مردم، مکان ها و چیزهایی که قصد دیدنش را دارید هماهنگ خواهد کرد. بنابراین آماده ی یک ماجراجویی باشید.

 

 

فال تاروت کائنات هفته دوم مرداد ماه (8 تا 14 مرداد)

 

مرداد

 

شما معمولا فردی نیستید که کارهای ناگهانی و بدون فکر انجام دهید. در روز دوشنبه و سه شنبه چیزی مثل هیجان مسافرت ممکن است باعث شود شما تمامی این احتیاط ها را فراموش کرده و دور بریزید.

 

اما این فقط یکی از اون ها نیست. هر چند ممکن است زمان کافی برای همه کارهایی که می خواهید انجام دهید پیدا نکنید. در اواسط هفته شما مشغول گوش دادن و یاد گرفتن از محیط اطرافتون هستید که براتون حتما خیلی جذاب خواهد بود.

 

 

فال تاروت کائنات هفته دوم مرداد ماه (8 تا 14 مرداد)

 

 

شهریور

 

در روزهای ابتدایی سفرتون همه چیز بر طبق میل شماست. به خاطر روحیه اجتماعیتون خیلی زود با مردم بومی و محلی گرم می گیرید که برخوردها و گفتگوها براتون تجربه ها نابی رو به ارمغان میاره.

اواسط سفرتون ممکنه دچار یکسری تغییرات مالی بشین که با انجام کار نیکو می تونید این تغییرات رو به سمت و سوی مثبت هدایت کنید؛ مثلا به یک فرد نیازمند کمک کنید تا نتیجه مثبتش رو سریع دریافت کنید.

 

در روز جمعه و آخر هفته شما به شدت از کاوش های خود لذت خواهید برد. پس پیشنهاد می کنیم دیدار از یک موزه یا مکان تاریخی رو توی برنامه سفرتون جا بدین.

 

 

فال تاروت کائنات هفته دوم مرداد ماه (8 تا 14 مرداد)

 

 

مهر

 

در اویل هفته سعی کنید صبور باشید. سفر شما ممکن است به طور ناگهانی برای هماهنگ شدن سخت به نظر بیاید و ممکن است این احساس بهتان دست بدهد که نمی توانید خودتان را با افراد و تجربه های جدید منطبق کنید. زمانی برای خواندن و فکر کردن اختصاص دهید.

 

همه لحظات نباید در مورد رفتن، رفتن و رفتن باشد! در روزهای پایانی سفرتون با مجموعه ای از زیبایی های طبیعت روبرو می شید که اصلا انتظارش رو نداشتید.

 

 

فال تاروت کائنات هفته دوم مرداد ماه (8 تا 14 مرداد)

 

 

آبان

 

در روزهای ابتدایی سفرتون روح سخاوتمند و اراده شما برای کاوش و تجربه گرایی باعث تحسین دیگران در سفر می شود. مردم می خواهند با شما صحبت کنند و تعامل داشته باشند. پس فرصت آشنایی با افراد جدید رو از دست ندید و از اونها به گرمی استقبال کنید تا چیزهای جدیدی نصیبتون بشه.

 

شاید در اواسط هفته به خاطر گفتگوهای زیاد کمی خسته بشید و احتیاج به تنها بودن داشته باشید تا دوباره انرژی لازم رو به دست بیارین. در اواخر هفته شما استراحت کرده اید و بازهم بهتون احساس ماجراجویی دست می دهد. به خصوص ماجراجویی در یک جای ناشناخته برای شما لحظات بسیار خوبی را رقم می زند.

 

 

فال تاروت کائنات هفته دوم مرداد ماه (8 تا 14 مرداد)

 

 

آذر

 

در اویل هفته به طور ناگهانی همه تمرکز شما بر روی کار است. اگر شما در یک سفر کاری هستید ارتباط برقرار کردن ممکن است دشوار باشد و یا اگر در یک سفر تفریحی هستید افکار شما در مورد کارتان شما را مشغول می کند. شما باید تصمیماتی را در عرصه حرفه خود بگیرید؟

 

در روز سه شنبه و چهارشنبه درون گرایی شما منجر به یک تصمم بزرگ می شود. لحظه ای که فقط وقتی شما دور از خانه اید اتفاق می افتد. در آخر هفته تمامی برنامه های خودتون رو دوباره چک کنید و از انجام اونها مطمئن شوید. توی این روزها اگر چیزی را به شانس بسپارید می تواند به آسانی خراب شود.

 

 

فال تاروت کائنات هفته دوم مرداد ماه (8 تا 14 مرداد)

 

 

دی

 

در ابتدای این سفر حس دوست یابی بی نظیرت به تو کمک خواهد کرد تا تجربه ای منحصربفرد از فرهنگ مکانی که به آن سفر کرده ای به دست آوری. پس تعجب نکن اگر محلی ها به صرف وعده ای غذا در خانه خود میهمانت کردند.

 

از این ارتباطات نتیجه ای برایت حاصل می شود که کمتر از یافتن گنجی پنهان نیست. پس تا جایی که می توانی سفرت را با گرفتن تصاویر ثبت کن چون بعدها یکی از بهترین خاطراتت خواهند شد. در اواسط سفر کمی از این ارتباطات کم کن و برای خودت فضایی خصوصی ایجاد کن، این فضا چیزی است که در این زمان نیازش را احساس خواهی کرد.

 

در کل، در سفر این هفته، فعالیت گروهی نتیجه بهتری برایت خواهد داشت پس بهتر است توری فرهنگی یا طبیعت گردی را انتخاب کنی، در این صورت با افرادی آشنا خواهی شد که نقاط مشترک بسیاری با تو دارند و سفر را برایت ارزشمند خواهند ساخت.

 

 

فال تاروت کائنات هفته دوم مرداد ماه (8 تا 14 مرداد)

 

بهمن

 

اگر احساس کردی ترکیبی از چیزهایی که در برنامه سفرت گنجاندی ممکن است برایت در سفر مشکل ایجاد کن، قبل از سفر آن ها را تصحیح کن و به طول سفر موکول نکن، فقط در هنگام برنامه ریزی به این موضوع دقت کن بیشتر دوست داری زمان خود را در جاده بگذرانی و از مناظر لذت ببری یا ترجیح می دهی مسیر را با سرعت طی کنی و زمان را برای مقصد ذخیره کنی.

 

تصمیمی درست در این مورد، در بهبود کیفیت سفرت تأثیر بسزایی خواهد داشت. سعی کن از سفر هوایی یا همراه شدن با کسی که درست نمی شناسی در این هفته دوری کنی. این هفته هفته شانس تو در جاده است، بخصوص اگر به جای صحبت کردن بیشتر گوش بدهی.

 

 

فال تاروت کائنات هفته دوم مرداد ماه (8 تا 14 مرداد)

 

اسفند

 

در سفر این هفته کار خیر کوچکی انجام بده. مثلا صندلی خود را در اتوبوس به شخص دیگری ببخش. مطمئن باشید که جواب خوبی خود را خواهید دید و در طول سفر به این برگشت کار خوبتان احتیاج پیدا می کنید. آخر هفته پر هیجانی را تجربه خواهید کرد. پس آماده ی لحظات هیجان انگیز و زیبایی باشید.


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان