اینستاگرام نازوب، رسانه اینستاگرام نازوب، مجله تفریحی سرگرمی نازوب،فن پیج نازوب

فوری؛ سرنوشت ملکیا کوچولوی گمشده در مشهد (تصاویر)

مجموعه : اخبار حوادث
فوری؛ سرنوشت ملکیا کوچولوی گمشده در مشهد (تصاویر)

به گزارش وب سایت نازوب، بازهم با انتشار خبر و تصاویر گمشدن یک دختر بچه یک و نیم ساله در مشهد و پس از فاجعه تکان دهنده #آتنا و #بنیتا بار دیگر نفس ها در سینه حبس شد.

 

این دختر گمشده به سرنوشتی همانند بنیتا و آتنا دچار شد؟ …

 

حسینی معاون دادستان مشهد گفت: ملیکا دختر بچه یک و نیم ساله که از اول مردا‌دماه در مشهد مفقود شد که در این راستا دستور ویژه صادر شد و پرونده به شعبه 409 جرایم خاص مشهد ارجاع شد.

 

 

فوری؛ سرنوشت ملکیا کوچولوی گمشده در مشهد (تصاویر)

 

وی ادامه داد: با پیگیری های انجام شده این کودک امروز به صورت رهاشده در اصفهان پیدا شد و تحویل بهزیستی داده شد. مراحل انتقال این کودک در حال پیگیری است.

 

 

معاون دادستان مرکز استان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: یک مظنون که از نزدیکان این خانواده است در این خصوص دستگیر شده و تحقیقات در خصوص این آدم ربایی و نحوه انتقال کودک به اصفهان ادامه دارد.

 

فوری؛ سرنوشت ملکیا کوچولوی گمشده در مشهد (تصاویر)

 

این مرد پیش از این به در باره گم شدن دخترش به خبرنگار ما گفته بود که ساعت 2 ظهر از خانه پدرم برمی گشتیم که دختر 5 ساله ام به همراه ملیکا مشغول بازی با جوجه های خانه مان شدند و با ما داخل نیامدند، من که داشتم لباسم را عوض می کردم خواهر بزرگتر ملیکا وارد خانه شد و هرچی از او پرسیدم ملیکا کجاست فقط گریه می کرد و هیچی نمی گفت.

 

 

من که حسابی شوکه شده بودم همه جا را گشتم و سراغ دخترم را ازهمسایه ها می گرفتم که متاسفانه کسی از دخترم خبری نداشت.

 

 

زمانی که همه جا را گشتم با پلیس Police تماس گرفتم اما آنها بعد از اینکه حسابی من را منتظر گذاشتند به من گفتند به همراه عکس دخترم به کلانتری بروم و من هم عکس را برداشته و به کلانتری رفتم. در آخر ساعت 12 شب شکایت من در کلانتری ثبت شد.

 

فوری؛ سرنوشت ملکیا کوچولوی گمشده در مشهد (تصاویر)

 

 

همان ساعت ها بود که دخترم به حرف آمد و ماجرای دزدیده شدن ملیکا را توسط یک خانم و آقا به برادر بزرگترش گفت.دخترم به برادرش گفته بودف یک زن ملیکا را به زور سوار پراید سفید کرد که راننده او آقای جوانی بود و از مقابل خانه با سرعت فرار Escape کردند. من با شنیدن این خبر، موضوع را به پلیس گفتم و ماموران آگاهی پرونده را به صورت ویژه مورد بررسی قرار دادند.

 

 

پدر ملیکا از تمام کسانی که در پیدا شدن دخترش خانواده وی را یاری رسانده اند تشکر کرد و گفت: خودم شاهد بودم که پلیس برای پیدا شدن دخترم تمام تلاش خودشان را کردند و به لطف خدا و هوشیاری مردم و پلیس دخترم توسط مامواران کلانتری 28 اصفهان پیدا شد

 

فوری؛ سرنوشت ملکیا کوچولوی گمشده در مشهد (تصاویر)

 

پدر این دختر که خبر پیدا شدن دخترش را شینده بود و هیجان زیادی داشت به خبرنگار رکنا گفت: لحظاتی پیش به ما خبر دادند که دخترمان در حالی که در یکی از خیابان های اصفهان رها شده بود، توسط مردم شناسایی و به پلیس خبر داده شده است.

 

 

وی گفت: ما بلافاصله قصد سفر به اصفهان را داریم.

 

منبع: نازوب – www.nazweb.ir

بیوگرافی هنرمندان