ما را دراینستاگرام دنبال کنید

محمدرضا گلزار و هدف عجیبش در سال جدید

محمدرضا گلزار و هدف عجیبش در سال جدید

محمدرضا گلزار و هدف عجیبش در سال جدید

 

گفتگویی بسیار خواندنی با محمدرضا گلزار در سال 97

محمدرضا گلزار گفت: خیلی اوقات دلیل این همه حاشیه را درک نمی‌کنم.ولی دیگر عادت کرده‌ام و برایم عادی شده است.محمدرضا گلزار سوپراستار جوان سینمای ایران٬ در گفتگویی کوتاه و عیدانه به چند سوال پاسخ داده است.در ادامه این بخش خواندنی از نازوب، درد و دل و عیدی محمدرضا گلزار در این گفتگو را بخوانید.

 

آقای گلزار؛ از حس و حالتان در عید نوروز بگویید.

بهار فصل من است، فصل تولد من، من متولد اول فروردین هستم. روز عید، باورتان می‌شود!هنوز هم بعد از این همه سال کسی باورش نمی‌شود که من دقیقا متولد روز عید هستم!

گاهی اوقات این موضوع سوژه اصلی شوخی‌های اطرافیانم با من است، خاطرات و نوستالژی‌های من هم از بهارو نوروز مثل همه ایرانی‌هاست، همیشه همه خوشحال بوده و هستیم و عمدتا در کنار خانواده ام.

 

 

با تعطیلات نوروزی و کتاب خوانی میانه‌ای دارید؟

زمان دانشگاه بیشتر کتاب می‌خواندم، الان همزمان درگیر انتشارآلبوم موسیقی، برپایی کنسرت،بازی در فیلم و سریال و مدیریت دو رستوران هستم که متاسفانه فرصتی برای مطالعه نیست.

می‌دانم که این ایرادبزرگ همه ماست که کتاب خوان نیستیم. خب من بیش فعال هستم. هر ساعتی از شب بخوابمراس ساعت شش صبح بیدار می‌شوم و کارم را آغاز می‌کنم.

 

عیدی محمدرضا گلزار سوپراستار جوان سینمای ایران به مردم
عیدی محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار و هدف عجیبش در سال جدید

 

عیدی می‌دهید یا می‌گیرید؟

دیگر کسی به ما عیدی نمی‌دهد. همه از ما عیدی می‌خواهند و من هم تا جایی که ممکن استدل کسی را نشکسته‌ام. عمدتا مسافرت هستم و امسال هم شاید همین رویه تکرار شود.

سال گذشته و در لحظه سال تحویلدر اینستاگرامم اعلام کردم که سال ۹۷ تور کنسرت‌های من جدی‌تر دنبال خواهد شدو خوشحالم که که امسال در حوزه موسیقی توانستم اتفاقات خوبی را تجربه کنم.

 

 

حرفه موسیقی را کی شروع کردید؟

از سال ۷۷ در موسیقی فعال بودم و در شاخه‌های مختلف آن کار کرده‌ام، از نوازندگی و آهنگسازی بگیرتا خوانندگی. موسیقی بسیار برایم لذت بخش است و امسال هم توانستم موسیقی را جدی‌تر از گذشته دنبال کنمو به کنسرت‌ها و آثارم بیشتر پرداختم.

هنوز هم خاطرات خوب گروه آریان و دیگر فعالیت‌های موسیقی خودمرا در ذهن دارم و برایم خوشایند است. چون من هیچ‌وقت موسیقی را به صورت آکادمیک یاد نگرفته‌ام.

 

هیچ وقت استاد موسیقی نداشته‌ام. از روی دست این و آن نگاه کردم و یاد گرفتم.یعنی هر جا می‌رفتیم هر مجلس و مهمانی مثل عروسی که نوازنده‌ای بود و می‌نواخت با دقت به حرکات دستانش روی شاسی‌های ساز نگاه می‌کردم، در ذهنم ثبت کرده و به این شکل شد که یاد گرفتم.پس به خاطر همین ماجراست که باید بگویم از پیشرفت در موسیقی خوشحالم.

 

عیدی محمدرضا گلزار در سال ۱۳۹۷
عیدی محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار و هدف عجیبش در سال جدید

 

حاشیه‌های زیادی هم داشتید.

همه جای دنیا کنار اسم افرادی که گستره فعالیت اجتماعی‌شان زیاد است، حاشیهوجود دارد و من فقط یک کار که انجام نمی‌دهم، چندین شغل مختلف همراه با هم در سالهای زندگیم داشته‌ام.

در هر قشر و صنفی عده‌ای هستند که به جای تلاش در جهت رشد بیشتر خودشان ، سعی دارنددر مورد کار دیگران حاشیه‌سازی کنند. من نه خواننده هستم و نه ادعای خوانندگ دارم دلم خواسته دو قطعه بخوانم.سالهاست کارم موسیقی است.

تصمیم گرفتم چند آهنگ بخوانم، می‌توان آنها را دانلود کردو می‌شود از کنارشان گذشت، این همه انرژی گذاشتن و وقت صرف کردن لازم نیست، پس خیلی اوقات دلیلاین حاشیه‌ها را درک نمی‌کنم. ولی دیگر عادت کرده‌ام و برایم عادی شده است.

 

 

از پایان دوران ستاره بودن نمی ترسید؟

من mp3 زندگی می‌کنم، این که شوخی بود. یک‌بار در یک مصاحبه تلویزیونی هم این را گفته‌ام.خدا خواسته که این اتفاقات برایم بیفتد و تا زمانی هم که او بخواهد، همه چیز سرجایش خواهد بود،البته تلاشم را می‌کنم که انتخاب‌هایم روز به روز بهتر شوند. الان روی فیلمنامه حساسیت خاصی دارم.

هدف عجیب گلزار با یک فیلمنامه مورد تاییدش

از تجربه ترسی ندارم. گفتم که اگر فیلمنامه‌ای را دوست داشته باشم، موهایم را هم از ته می‌تراشم وهر گریمی را هم حاضرم قبول کنم، بنابراین من هم منتظر یک اتفاق عجیب و غریب هستمکه دیگر هیچ اراده‌ای نتواند جلوی آن بایستد.

 

عیدی محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار و هدف عجیبش در سال جدید

 

یک آرزو برای همه؟

آرزو می‌کنم مردم کشورم در بهترین شرایط زندگی کنند چون بهترین‌ها لیاقتشان است،آرزو می‌کنم هنر در این مملکت به روزهای اوجش باز گردد و این واقعا برای من دغدغه است.

آرزو میکنم سینمای ایران با همین سرعت بتواند قله‌های جهانی را فتح کند و از همه مهم‌تر ترسیمی که از ایران در ذهن دنیاست،کشوری با مردمانی فرهیخته و صلح طلب باشد.

 

 

درمورد حاشیه های کنسرت محمدرضا گلزار بیشتر بدانید

در همه جای دنیا حاشیه ها برای چهره های مشهور بیشتر است، زندگی این افراد زیر ذره بین قرار داردو همین می شود که یک خلاف کوچک رانندگی می شود حاشیه چند هفته ای برای آن ها، کنسرت محمدرضا گلزاردر تهران هم خالی از این حاشیه های ریز و درشت نبود.

 

ستاره این روزهای سینما و سریال های شبکه خانگی از دیرباز دل در گرو موسیقی داشته، او عضویاز اولین گروه موسیقی پاپ ایران بود که در میانه های دهه هفتاد در ایران پا گرفت و البته در همان سالها هم او حاشیه هایبسیاری داشت چرا که اولین عضوی بود که ساز جدایی کوک کرد و راه سینما را در پیش گرفت.

 

محمدرضا گلزار از گروه آریان جدا شد و به هنر هفتم روی آورد هر چند در طی دو دهه ایکه در سینما هم حضور داشت هیچگاه نتوانست نظر مساعد حتی جمعیت اندکی از منتقدان سینمایی را جلب کند.

 

جالب ترین  مظالب پیشنهادی

 

فیلم جنجالی خواستگاری فیس تو فیس دختر بی شرم از محمدرضا گلزار

فیلم واکنش عجیب رضا گلزار به تمسخر دختری که از او خواستگاری کرد!

هدیه توپ محمدرضا گلزار به شاهرخ خان در هند (عکس)

هم بازی زیباترین ملکه هند با محمدرضا گلزار (عکس)برچسبها:

جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز
بیوگرافی هنرمندان