عکس های پرسپولیسی+ بیانیه مهم پرسپولیس درباره ستاره شان

مجموعه : اخبار ورزشی
عکس های پرسپولیسی+ بیانیه مهم پرسپولیس درباره ستاره شان

عکس های پرسپولیسی+ بیانیه مهم پرسپولیس درباره ستاره شان

 

ستاره پرسپولیس !

سایت رسمی باشگاه پرسپولیس نوشت: نشان باشگاه پرسپولیس با ستاره با طی همه مراحل به ثبت رسمی رسیده است و نهادهای ذیربط موظف به استفاده از این نشان هستند و اسناد آن نیز پیش از این تحویل داده شده است.

 

 

در پی اتفاقاتی که متاسفانه در مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر روی داد و با اعتراض جدی باشگاه پرسپولیس همراه بود، به اطلاع هواداران عزیز و رسانه‌های محترم می‌رساند؛ همانطور که استحضار دارید و پیش از این نیز اعلام شده بود، نشان باشگاه پرسپولیس با ستاره درج شده بر روی آن با طی کردن مراحل اداری و قانونی در مراجع رسمی کشور به ثبت قطعی رسیده است. به این ترتیب انتظار می‌رود تمام مراجع به ویژه نهادهای فوتبالی به عنوان رفتاری با عرف قانونی از نشان رسمی باشگاه با تمام اجزای آن به ویژه در رسانه‌های مربوط و مراسم و مسابقات استفاده کنند.

 

 

در این ارتباط فدراسیون فوتبال که پیش از این در مکاتبات با کنفدراسیون فوتبال برای همین منظور قرار داشته است در جریان کامل قرار دارد و در جریان مراسم قرعه کشی اخیر لیگ قهرمانان آسیا نیز از نشان باشگاه با ستاره استفاده شد.

به این ترتیب، بعضی اظهار نظرهای غیر مسوولانه افراد، فاقد وجاهت قانونی است. به گزارش نازوب، باشگاه پرسپولیس پیش از این اقدامات لازم را جهت اطلاع رسانی انجام داده است، با این وجود برای جلوگیری از هر گونه بهانه جویی یک بار دیگر اسناد مربوط به ثبت رسمی نشان باشگاه و ستاره طلایی آن، همراه با نمونه برای نهادهای مربوط چون فدراسیون و سازمان لیگ ارسال خواهد شد و انتظار باشگاه پرسپولیس و میلیون‌ها هوادار آن استفاده از این نشان‌ها در تمام مراسم و سایت‌های رسمی آنها است.

 

عکس های پرسپولیسی+ بیانیه مهم پرسپولیس درباره ستاره شانعکس های پرسپولیسی+ بیانیه مهم پرسپولیس درباره ستاره شانعکس های پرسپولیسی+ بیانیه مهم پرسپولیس درباره ستاره شانعکس های پرسپولیسی+ بیانیه مهم پرسپولیس درباره ستاره شانعکس های پرسپولیسی+ بیانیه مهم پرسپولیس درباره ستاره شانعکس های پرسپولیسی+ بیانیه مهم پرسپولیس درباره ستاره شانعکس های پرسپولیسی+ بیانیه مهم پرسپولیس درباره ستاره شانعکس های پرسپولیسی+ بیانیه مهم پرسپولیس درباره ستاره شانعکس های پرسپولیسی+ بیانیه مهم پرسپولیس درباره ستاره شانعکس های پرسپولیسی+ بیانیه مهم پرسپولیس درباره ستاره شان

 

پرسپولیس

 

سلفی جلف دختران پرسپولیسی با بازیکنان پرسپولیس (تصاویر)

عکس دختر پسر پوش پرسپولیسی در کنار علی کریمی!

آخرین خبر از باشگاه پرسپولیس

پرسپولیس با اقدام تکان دهنده در برابر پسر هادی نوروزی (تصاویر)

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس ممنوع الخروج شد

بازیکنانی که از پرسپولیس حذف شدند


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان