تصاویر برهنه دختران ارتش آمریکا برای رابطه جنسی !

تصاویر برهنه دختران ارتش آمریکا برای رابطه جنسی !

انتشار عکس های برهنه دختران برای رابطه جنسی جنجالی شد.

جزئیات خبرساز انتشار عکس های کاملا برهنه زنان ارتش آمریکا در شبکه های اجتماعی مشخص شد.توضیحات تفنگدار زن آمریکایی درباره انتشار عکس برهنه زنان ارتش اینگونه بود:

یک تفنگدار دریایی زن در آمریکا که قبلا در عراق حضور داشت هدف از انتشار عکسهای برهنه تفنگداران دریایی زن را وادار کردن آنها به رابطه با هم بیان کرد.

خانم «ارین کرک کومو» با شبکه بی‌بی‌سی به صورت زنده گفتگو کرد. وی اخیرا گروهی را تاسیس کرده است که هدفش بیان ماجراهای مربوط به تجاوزات و آزار جنسی در ارتش ایالت متحد آمریکا است.

مجری این شبکه انگلیسی از این تفنگدار سابق پرسید: تاکنون گفته شده است که فقط ده نفر یا کمتر از این تعداد تفنگدار زن بوده‌اند، که به صورت رسمی شکایت شان را مطرح کرده‌اند.

به نظر شما آیا تمام دخترانی که مورد تجاوزات قرار گرفته اند از این ماجرا پرده برداشته اند؟

تفنگدار زن ارتش آمریکا در پاسخ گفت: باورش برای من سخت است که فقط ده زن در این ماجرا بوده باشند. این موضوع ضرورتا به انتشار عکس‌های عریان مربوط نمی‌شود.

 

تصاویر برهنه دختران ارتش آمریکا برای رابطه جنسی !

 

بسیاری از این زنان که عکس های آنها در وب سایت‌ها و صفحات فیسبوک منتشر شده است، به طور کامل در پوشش لباس های متحد الشکل (یونیفورم) نظامی بودند و مشغول فعالیت های روزمره شان بودند که مخفیانه از آنها عکس گرفته شد و سپس در سایت ها منتشر شد تا آنها را وادار به روابط جنسی کنند.

 

تصاویر برهنه دختران ارتش آمریکا برای رابطه جنسی !

 

مجری: چگونه این موضوع علنی شد؟

تفنگدار زن گفت: این موضوع مدتی است که در میان تفنگداران دریایی و وزارت دفاع مطرح بوده است. اما این اتفاق خاص در مورد صفحه «تفنگداران متحد» در فیسبوک، از طریق توماس برانن یک خبرنگار غیرانتفاعی و مستقل در نشریه «وار هورس» منتشر شده است.

همچنین خبرنگار آزاد دیگر به نام «جیم لوپورتو» هم این اخبار را منتشر کرد. اخیرا هم نشریه بیزنس اینسایدر ماجرای گسترش این موضوع در کل ارتش را مطرح کرد.

 

تصاویر برهنه دختران ارتش آمریکا برای رابطه جنسی !

 

به گزارش ناز وب مجری BBC پرسید: شما هم عکس هایی دارید، هر چند لخت نیستند، اما منتشر شدند. این تفنگدار زن گفت:

من وقتی در سال 2008 در کشور عربی عراق بودم ماجرای مشابهی برای من رخ داد. یک تفنگدار دریایی عکسی معمولی از من را از صفحه فیس بوک من دانلود کرد.

و از این گونه عکس ها به عنوان عکسی در یک مهمانی استفاده کرد که جملات نوشته شده در زیر آن ادبیات جنسی داشت. در حالیکه تمام فتوشاپ و ساختگی بودند.

 

تصاویر برهنه دختران ارتش آمریکا برای رابطه جنسی !

 

فردی که عکسهای من را منتشر کرده بود سایر تفنگداران را ترغیب می کرد که با من رابطه نامشروع داشته باشند. وزارت دفاع آمریکا «پنتاگون» وعده تحقیق کامل درباره رسوایی مربوط به انتشار عکسهای عریان نظامیان زن در نیروهای مسلح آمریکا را داده است.

به گزارش نازوب، این رسوایی زمانی آغاز شد که عکس‌های برهنه تفنگداران دریایی زن در فضای مجازی به وسیله همکاران مرد در ارتش ایالت متحد آمریکا، منتشر شد.

ژنرال «رابرت نلر»، فرمانده تفنگداران دریایی آمریکا، اظهار امیدواری کرد زنان بیشتری ماجرای انتشار تصاویر خود را بیان و به تحقیق وزارت دفاع در این باره کمک کنند.

تا با رسوایی از این ارتش، بتوان اقدامات بهتری در خصوص جلوگیری این گونه تعرضات داشته باشیم.


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان