محرم، اسم ام محرم، عاشورا تاسوعا، محرم نازوب

اینستاگرام نازوب، رسانه اینستاگرام نازوب، مجله تفریحی سرگرمی نازوب،فن پیج نازوب

فیلم بدون سانسور زنی که زنده زنده بلعیده شد! تکان دهنده ترین خبر جهان

مجموعه : اخبار گوناگون
فیلم بدون سانسور زنی که زنده زنده بلعیده شد! تکان دهنده ترین خبر جهان

فیلم بدون سانسور زنی که زنده زنده بلعیده شد! تکان دهنده ترین خبر جهان

 

هولناک و تکان دهنده ترین خبر جهان مربوط به زن نگون بختی که به زنده زنده توسط مار پایتون غول آسا بلعیده شد و جسد این زن را از شکم مار بیرون کشیدند! تصاویر و فیلم حاوی صحنه های دلخراش است دیدن کلیپ به همه افراد توصیه نمی شود.

یک مار پایتون غول آسا، یک زن اهل اندونزی را بلعید. روستاییان شکم مار را باز کرده و بدن زن را خارج کردند! به گزارش نازوب،

زنی اهل اندونزی در شکم مار پایتون غول آسا پیدا شد. این مار ورم کرده ای را بعد از ناپدید شدن زن در باغچه نزدیک محل زندگی اش پیدا کردند.

 

بعد از اینکه روستاییان شکم این مار هفت متری را باز کردند بدن واتیبای 54 ساله را خارج کردند. این اتفاق در روستای سولاوسی در اندونزی رخ داد. به گزارش ناز وب پلیس محلی این روستا اظهار داشت: ساکنین این روستا مظنون بودند که مار زن را بلعیده، او را کشتند و از باغ بیرون بردند. آنها شکم مار را باز کردند و زن را خارج کردند.

 

 

ساکنان افزودند: بعد از اینکه تیبا گم شد ما شروع به تحقیق کردیم و مار ورم کرده را در سی متری صندل و چاقوی تیبا پیداکردیم. مار ابتدا سر او را بلعیده بود سپس بدنش را، بدن این زن سالم باقی مانده بود.

این مار بیشتر به حیوانات کوچکتر حمله می‌کند و حمله به انسان بسیار کم اتفاق می‌افتد. سال گذشته نیز یک پایتون یک کشاورز را کشته بود.


a
a