laghari

رستوران و بنزین رایگان برای دختران برهنه در این شهر! + تصاویر

مجموعه : جالب ترین ها
رستوران و بنزین رایگان برای دختران برهنه در این شهر! + تصاویر

سواستفاده از زنان در جوامع غربی امری است بسیار خجالت آور و تاسف برانگیز! در حالیکه موج گسترده و سنگین تبلیغات رسانه‌ای همواره بر این مبنا بوده که زنان در جمهوری اسلامی زیر شدیدترین فشارها قرار دارند؛

و از هیچ یک از آزادی‌های قانونی و شرعی خود برخوردار نیستند و در مقابل زنان در غرب با برخورداری از عدالت جنسیتی و تمامی آزادی‌ها و حقوق برابر با مردان به سرعت در حال طی کردن مسیرهای پیشرفت و ترقی هستند اما واقعیت چیز دیگریست!!

 

Abuse of women in Western societies is very embarrassing and unfortunate!

 

در این خبر و گزارش تاسف برانگیز و گونه ای جدید سوء استفاده از زنان و دختران استفاده از بنرین و غذاهای گران قیمت رستوران برای زنان و دختران برهنه، بدون لباس و لخت رایگان است.

موردی کاملا عجیب که در رسانه ها منتشر شد درباره عرضه بنزین مجانی در یک پمپ بنزین در ازای لخت و برهنه شدن دختران و زنان بود که بسیاری از دختران نیز این کار را در پمپ بنزین انجام دادند.

 ارائه سوخت مجانی برای خانمها و پر کردن باک بنزین توسط تلمبه چی کار عجیبی هست که در یکی از پمپ بنزین ها دنیا برقرار است.

 

رستوران و بنزین رایگان برای دختران برهنه در این شهر! + تصاویر

 

رئیس پمپ بنزین به خیلی از خانمان لخت و زیبا پیشنهاد رابطه جنسی می دهد و بعضی از آنها خیلی راحت این امر را می پزیرند!

 

آگهی:

هر خانم لخت و برهنه ای که به اینجا مراجعه کند می تواند مجانی باک خود را پر کند. خانمهایی با لباس زیر چنانچه وارد پمپ بنزین شوند نمی توانند بنزین مجانی بگیرند و باید ۵۰ درصد پول بنزین را بدهند. این تبصره فقط به خانمهای عریان داده می شود.

 

رستوران و بنزین رایگان برای دختران برهنه در این شهر! + تصاویر

رستوران و بنزین رایگان برای دختران برهنه در این شهر! + تصاویر

 

 در جای دیگری از دنیای بی عفت و غربزدگی از لندن تا ژاپن آگهی های مبنی بر این که به خانم های برهنه غذاهای رستوران به صورت رایگان سرویس دهی می شود.

 

While the widespread and heavy wave of media advertising has always been based on the fact that women in the Islamic Republic are under the most severe pressures

رستوران برهنه ها ، در این رستوران باید برهنه باشید,رستوران برهنه ها در ژاپن,پس از لندن اولین رستوران عریان ها در ژاپن,مرد و زن لخت مادرزاد در ژاپن,مرد و زن لخت و جنسی در ملا عام,عکس از رستوران برهنه ها,تصاویر زن و مرد عریان در رستوران سال 2019

رستوران برهنه ها ، در این رستوران باید برهنه باشید

رستوران برهنه ها در ژاپن

پس از لندن، اولین رستوران برهنه ها در ژاپن افتتاح شد. اولین رستوران برهنه ها در ژاپن با ممنوعیت ورود افراد مسن و چاق افتتاح شد.

 

یکی از شرایط ضروری آن است که مهمانان باید بین 18 تا 60 سال بدون لباس و برهنه باشند! و تمام مهمانانی که وزن آنها 15 کیلو از وزن مجاز نسبت به قدشان بیشتر باشد باید از ورود به رستوران خودداری ورزند.

 

رستوران و بنزین رایگان برای دختران برهنه در این شهر! + تصاویر

 

ریاست رستوران حق وزن کردن هر مهمانی که فکر کند وزنش از حد مجاز بیشتر است را برای خود محفوظ می دارد.

مهمانان باید موبایل و دیگر وسایل الکترونی خود را در قفسه های ویژه باقی بگذارند تا هیچکس عکسی از این رستوران در شبکه ها منتشر نکند.

 

در سایت رستوران درخواست می شود به مهمان بیگانه دست زده نشود و با او صحبت نشود.

تمام بلیط های ورودی روز افتتاح که قیمت آنها از 130 تا 260 دلار است به فروش رفته اند. افراد دارای خالکوبی و چاق نمی توانند وارد رستوران بشنود!!

 

 

برهنگی چیست؟

برهنه‌گرایی یا نودیسم یک فرهنگ و جنبش سیاسی است که از برهنگی در مکان‌های خاص و عمومی حمایت می‌کند. برهنه‌گرایی به طور عام، شامل رفتارهای جنسی و شهوانی نیست هر چند که عموماً در رسانه‌ها و اذهان عمومی با این برداشت از آنها یاد می‌شود.

 

برهنه‌گرایی در اکثر کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی طرفدارانی دارد و مکانهای ویژه‌ای مانند ساحل دریا، استخر، پارک، باشگاه و … در نظر گرفته شده‌است که در آن افراد و آزادانه می‌توانند بدون هیچ لباسی در منظر عموم ظاهر شوند.

 

معمولاً در مکانهای عمومی که لخت بودن در آن کامل آزاد است با علامتهای «لباس اختیاری» یا «برهنگی اختیاری» است متمایز شده‌است که برعکس آن مکانهایی است که در آن با علامت «پوشیدگی اجباری» مشخص شده‌است که در آن برهنگی، کامل ممنوع است.

 

برهنه گرایی شخصی و خانوادگی
نوعی از برهنه گرایی است که طرفداران آن ترجیح می‌دهند تنها در محیط خانه و خانواده برهنه باشند. طی یک تحقیق در کشور کانادا بیش از ٣٩ درصد مردم این کشور در خانه و میان خانواده خود برهنه ظاهر می‌شوند که این رقم در بعضی از ایالتهای این کشور ( بریتیش کلمبیا ) به ۵١ درصد می‌رسد. بعضی از برهنه گراها اعتقاد دارند که برهنه خوابیدن باعث آرامش بیشتر و سنگینتر شدن خواب می‌شود.

 

برهنه‌گرایی اجتماعی
برهنه‌گرایی اجتماعی، بر برهنه گرایی در یک فضای عمومی اطلاق میشود که این فضا میتواند در خانه یا در جمع دوستان و آشنایان یا در یک اجتماع برهنه مانند مهمانی، کلوپ، اجتماع عمومی یا پاتوق باشد. در اکثر اجتماعات برهنه، پوشیدن لباس یا برهنگی انتخابی است و تنها در مکانهایی مانند استخر یا مکانهای خصوصی اجتماع کاملاً لخت انتظار می‌رود.

 

فلسفه برهنه‌گرایی
فلسفه برهنه‌گرایی که از آن به عنوان طبیعت گرایی نیز یاد می‌شود، منابع مختلفی دارد که بستگی به نوع افراد معتقد به آن متفاوت است و تعریف واحدی از آن وجود ندارد. اتحادیه بین‌المللی برهنه‌گرایان در این باره این گونه بیان می‌کند:

برهنه گرایی نوعی هماهنگی با طبیعت است که از طریق برهنگی اجتماعی محقق می‌شود و به نوعی خود احترامی برای انسانها با عقاید مختلف و طبیعت محسوب می‌شود.

 

از منظر دیگر، گروهی از برهنه گراها، به برهنگی به عنوان لذت بردن از گونه دیگری از زندگی نگاه می‌کنند اما گروه دیگر با نگاهی عمیقتر به برهنگی، آن را به عنوان یکی از اصول اخلاقی به حساب می‌آورند.

 

نهضت لختی ها اصرار داشتند که شرم ناشی از لخت بودن به خاطر دور شدن بشر از ذات طبیعی اش است و این نظریه در تمام نحله های لختی گرایی معاصر به قوت خود باقی است.

این نظریه در تقابل با میل غریزی بشر است که به طور طبیعی ( و به دور از گونه سنت و مذهب و عادت اجتماعی) با لخت بودن راحت نیست.

در اکثر قبایلی که شیوه زندگی انسان های نخستین را کمابیش حفظ کرده اند نظیر Yanomami که فقط یک تکه کوچک لباس٬ آلت مرد را می پوشاند ولی به محض بیرون افتادن به سرعت توسط مرد پنهان می شود. حتی در قبیله Kwoma در گینه جدید٬ با وجود آنکه زنان و مردان کاملاً لخت هستند ولی زل زدن به اندام جنسی تابو محسوب می شود.

 

رستوران و بنزین رایگان برای دختران برهنه در این شهر! + تصاویر

A restaurant and petrol free for girls naked in this city! + Images

 

18+ دختران برهنه ای که میز سرو غذا می شوند ! + عکس

مراسم ازدواج عروس و داماد برهنه در خیابان! عکس

دختری برهنه و رابطه جنسی او با سگش / تصاویربرچسبها:

راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان