بیوگرافی جدید گوگوش و هشتمین شوهرش + عکس های ناب

بیوگرافی جدید گوگوش و هشتمین شوهرش + عکس های ناب

گوگوش چه کسی است؟ بیوگرافی و زندگینامه خواندنی گوگوش معروف و مشهورترین خواننده زن ایرانی. گوگوش با اسم شناسنامه ای (فائقه آتشین) بر اساس اسناد موجود در ثبت احوال ایران که محل بحث و بررسی بیشتری دارد و در این گزارش به آن خواهیم پرداخت در 18 بهمن ماه 1329 به دنیا آمد و هنگامی که دو سال داشت مادر خود را از دست داد تا دایه ارمنی او نام گوگوش را برایش انتخاب کند.

 

Who is Googoosh? Biography and biography of Googoosh, famous and famous female female singer

فائقه آتشین یا همان گوگوش خواننده کهنسال زن ایرانی این روزها یکی از مهمترین برنامه های سال های کهنسالی اش حضور در کلینیک های زیبایی شده تا پوست خود را هم چنان جوان و شاداب نگه دارد.

 

گوگوش از همان زمان کودکی خوانندگی و بازیگری را همراه با پدرش آغاز کرد و وارد عرصه به اصطلاح کاباره ای دوران شاهنشاهی شد.

 

بیوگرافی جدید گوگوش و هشتمین شوهرش + عکس های ناب

بیوگرافی جدید گوگوش و هشتمین شوهرش + عکس های ناب

 

فعالیت در کاباره ها و آشنایی با محمود قربانی

 

اولین ازدواج گوگوش

رقاصه گردی های گوگوش در کاباره های تهران و حضور در فیلم های نازل و مبتذل از گوگوش چهره ای در همین تیپ درست کرده بود تا این که با محمود قربانی کاباره دار تهرانی آشنا شد و با او ازدواج کرد.

 

بیوگرافی جدید گوگوش و هشتمین شوهرش + عکس های ناب

 

حاصل ازدواج اول گوگوشناز به دنیا آمدن یک پسر به نام کامبیز بود که در بیست و سوم آذر ماه سال 1347 به دنیا آمد.

 

عروسی گوگوش و محمود قربانی
سال های زندگی خواننده کاباره ای با قربانی زمان زیادی دوام نیاورد و گوگوش در سال 1354 و پس از آشنایی و همکاری با بهروز وثوقی از قربانی طلاق گرفت و با بهروز وثوقی زندگی می کرد.

ازدواج دوم گوگوش یک ازدواج جنجالی در سال 1354 بود با هنر پیشه معروف بهروز وثوقی که در آن زمان زوج سینمای ایران نامیده شدند و در چند فیلم از قبیل همسفر و پنجره با هم هنرنمائی کردند .

ولی متأسفانه این ازدواج یکسال و اندی بعد به جدائی کشید ، گفتنی است که جدائی این دو بمانند ازدواجشان تیتر اول بسیاری از مجله ها و روزنامه های وقت را به خود اختصاص داد .

 

تمام ازدواج های پنهان و آشکار و مشروع و نامشروع شایعه و خواهان گوگوش و همسرانش محمود قربانی ، بهروز وثوقی ، داریوش اقبالی ، همایون مصداقی، محمدرضا شاه و مسعود کیمیایی، هومن خلعتبری و تازه ترین خبر ازدواج با خواننده لس انجلسی رها اعتمادی منتشر شد که در ادامه به واقعیت یا شایعه بودن این خبر نیز می پردازیم.

 

بهروز وثوقی هم گوگوش را نخواست
زندگی با زنی که بیشتر ساعات عمرش در کاباره ها و فیلم های نازل می گذراند عرصه زندگی با گوگوش را بر بهروز وثوقی هم تنگ کرد تا مدت زمان زندگی این دو به عدد یک سال برسد و در سال 55 بهروز وثوقی گوگوش را در کاباره های تهران به حال خود واگذارد.

البته زندگی با برخی خوانندگان لس آنجلسی در طول مدت کوتاه 55 تا 57 دائما بر سر زبان ها بود.

 

بیوگرافی جدید گوگوش و هشتمین شوهرش + عکس های ناب

 

تکه ای از روزنامه های سال 1355 ازدواج مخفیانه داریوش و گوگوش

یکسال پس از جدائی اش از بهروز وثوقی ، روابط جنجالی عاشقانه اش با داریوش اقبالی ( خواننده) تیتر خبرها شد در سالهای 55 تا 56 روابط عاشقانه داریوش و گوگوش که به تازگی از بهروز وثوقی طلاق گرفته بود خبر ساز تمامی تیترهای خبری مجلات و مطبوعات آنروزها بود

و این روابط که به یک ازدواج پنهانی ختم شد یکسال و نیم بطول انجامید، در آن روزها به روایتی بهروز وثوقی بارها خواسته بود که با داریوش کتک کاری کند و برای مدت ها او را تهدید می کرده

پس از آنکه داریوشناز توسط یک زن مورد حمله با اسید قرار گرفت او که هفتاد درصد شنوائی اش را از دست داده بود مدتی بعد از ایران خارج و به انگلیس رفت برای معالجه و خوب ظاهرأ این پایانی بود برای روابط عاشقانه گوگوش و داریوش.

 

بیوگرافی جدید گوگوش و هشتمین شوهرش + عکس های ناب

 

گوگوش و همایون مصداقی

پس از آن با جوانی بنام همایون مصداقی صاحب یک شرکت بیمه دراواخر سال 1357 ازدواج کرد که مدتی پس از آن انقلاب شد و این ازدواج تا سال 1368 ادامه داشت که دوباره به طلاق انجامید و در نهایت گوگوش از سال 1370 تا 1382 همسر مسعود کیمیائی کارگردان سرشناس سینمای ایران بود .

 

گوگوش و مسعود کیمیایی

سریال طلاق ها و ازدواج های مجدد گوگوش همچنان ادامه دار است….

زندگی مشترک گویی برای خواننده سابق کاباره ای سلطنتی معنا ندارد.گوگوش از همایون مصداقی هم جدا می شود و این بار با یک کارگردان ایرانی زندگی مشترک خود را آغاز می کند.

مسعود کیمیایی آخرین صید در تور این خواننده بد سابقه نبود.

 

 

 

مسعود کیمیایی نویسنده، کارگردان ایرانی کارگردان، شاعر، فیلنامه نویس، تهیه کننده، تدوینگر و طراح صحنه معروف و سرشناس سینمای ایرانی می باشد.

این هنرمند ایرانی فعالیت سینمایی خود را از سال 45 آغاز نمود و تا کنون در این عرصه هنری مشغول می باشد. 

 

3 ازدواج جنجالی مسعود کیمیایی از مهشید تا گوگوش خواننده ی مشهور

 

ازدواج اول

 

وی نخستین بار در سال 42 در سن 22 سالگی با خانمی به نام مهشید ازدواج نمود که حاصل این ازدواج فرزندی به نام گیلدا کیمیایی بود و حال در خارج از ایران زندگی می کند.

 

ازدواج دوم

 

وی برای دومین بار در سال 48 در سن 28 سالگی با خانم گیتی پاشایی خواننده، بازیگر و آهنگساز ایرانی ازدواج کرد اما متاسفانه در سال 74 خانم پاشایی به دلیل سرطان سینه درگذشت و ثمره آن پسری به نام پولاد کیمیایی شد.

 

ازدواج سوم

 

وی در سال 76 دوسال بعد از فوت همسر دومش، در سن 56 سالگی با گوگوش خواننده معروف ازدواج کرد و در سال 82 با گوگوش طلاق گرفتند.

 

فرار گوگوش به لس آنجلس
خواننده مبتذل راهی آمریکا می شود.ابهامات فراوان زندگی خصوصی گوگوش در ایران و حرف و حدیث های اطراف او فضایی دور از انتظار برای او رقم زده بود تا ورودش به آمریکا با عقده گشایی های سیاسی و اجتماعی همراه باشد.

 

بیوگرافی جدید گوگوش و هشتمین شوهرش + عکس های ناب

 

گوگوش اینبار در دامن گروه های اپوزیسیون
فرار گوگوش به آمریکا و فضای لس آنجلسی او را وارد فعالیت های جدید کرد تا ورودش به آمریکا سر آغازی باشد برای عقده گشایی های سیاسی گوگوش.

(باشگاه خبرنگاران اطلاعات موثقی از زندگی پشت پرده سیاسی و خصوصی گوگوش ناز وب در آمریکا دارد که در این خبر مجال پرداختن به انها نیست و در وقت مقتضی اسناد و مدارک آن را هم منتشر خواهد کرد)

 

سن واقعی خواننده کهنسال محل شک و شبهه های بسیار

یکی از پر ابهام ترین نقاط زندگی گوگوش زمان تولد اوست.بر اساس سند موجود در خبر، شناسنامه کوچک شده فائقه آتشین حکایت از آن دارد که گوگوش متولد هجدهم بهمن ماه 1329 در تهران است.

اطلاعات ثبت شده در شناسنامه فعلی گوگوش نشان می دهد کامبیز پسر گوگوش و محمود قربانی کاباره دار معروف تهران در سال 1367 به دنیا آمده است ، با این حساب حد اقل گوگوش هنگامی که 17 سال بیشتر نداشته ازدواج کرده و باردار شده است که بر اساس سند در اختیار باشگاه خبرنگاران اطلاعات موجود در شناسنامه گوگوش جعلی است.

در سند موجود نزد باشگاه خبرنگاران که منتشر خواهد شد تاریخ تولد فائقه آتشین سال 1323 درج شده و این به این معنی است که گوگوش در حال حاضر 68 سال دارد نه 62 سال.

البته شایعات دیگری هم در خصوص تاریخ تولد او در سال 1319 مطرح است که با توجه به سند باشگاه خبرنگاران همان سال تولد 1313 صحیح است.

 

بیوگرافی جدید گوگوش و هشتمین شوهرش + عکس های ناب

 

چهره بدون آرایش گوگوش

یکی از نزدیکان گوگوش: سن بالا و توهم خود زشت پنداری بلای جان گوگوش شده است سن بالای گوگوش و ظهور چین و چروک روی پوست صورت این زن کهنسال او را مجبور به انجام عمل های متعدد زیبایی روی صورتش کرد تا حدی که یکی از نزدیکان گوگوش پس از آخرین عمل جراحی او گفته است :

“توهم خود زشت پنداری که با بالا رفتن سن گوگوش به او غلبه کرده و انجام عمل های متعدد زیبایی که به خاطر کهولت سن او می باشد سرانجام بلای جانش خواهد شد”.

ورود به آمریکا برای ادامه فعالیت های خانم آتشین حاشیه های بسیاری را برای نزدیکان او به همراه داشت.ابتدا او زندگی خانوادگی (مهرداد_آ) آهنگ ساز و خواننده لس آنجلسی را به هم ریخت و بعد شایعات ازدواج او با فردی به نام بابک سعیدی مطرح شد تا دست آخر و بعد از برنامه تلوزیونی آکادمی موسیقی گوگوش اینبار نام هومن خلعتبری مطرح شود.

گوگوش و پیرزن خواننده در خصوص ازدواج چند باره اش می گوید: من طالب مردی هستم که چشم به ثروتم نداشته باشد و من را به خاطر ثروت دوست نداشته باشد.

کلیه اطلاعات مطرح شده که دنباله بسیار جالبی خواهد داشت توسط یکی از نزدیکترین افراد به این خواننده ارائه شده است که نام وی محفوظ خواهد بود تا اینکه خود اجازه انتشار نامش را بدهد.

ماجرای گوگوش و محمدرضا پهلوی
گفته می شود فائقه آتشین فرزند دیگری نیز دارد که حاصل رابطه نامشروع وی با محمدرضا پهلوی است.
«شادی پهلوی» که مدعی ازدواج پنهانی شاه مخلوع و گوگوش است، چندسال پیش توانسته بود از طریق آزمایش DNA نسبت فامیلی‌اش با خاندان سلطنتی را ثابت کند.

او همچنین از کامبیز قربانی خواسته بود با حضور در ترکیه، به همین آزمایش تن دهد تا خواهر و برادری شان اثبات شود.

 

شادی پهلوی

آکادمی حاشیه ساز
آکادمی موسیقی گوگوش یک برنامه تلویزیونی بود که ظاهرا با هدف شناسایی استعدادهای ناشناخته در موسیقی پاپ ایرانی تأسیس شد.

گوگوش به همراه هومن خلعتبری و بابک سعیدی تیم داوری این برنامه را تشکیل می‌دادند. طی این برنامه عده ای معرفی می شدند و در معرض انتخاب مخاطبان شبکه من‌و‌تو قرار می گرفتند.

معرفی بی‌ضابطه برخی چهره‌ها و حذف مشکوک برخی دیگر از گردونه رقابت، زمینه‌ساز نارضایتی و متهم شدن دست‌اندرکاران آکادمی به «تقلب» شد و در نهایت به تعطیلی و توقف این پروژه در سال 2014 انجامید.

علاوه بر تقلب، سوءاستفاده ابزاری و غیراخلاقی عوامل آکادمی از شرکت کنندگان، اختلاف هیأت داوری برای ادامه کار، ارتباط گوگوش با هومن خلعتبری و… همگی از جمله عواملی بودند که آکادمی را به بن‌بست رساند.

شاید حاشیه‌های ارتباط گوگوش با هومن خلعتبری، پررنگ‌ترین چالش این آکادمی بود. داستان تا بدان‌جا پیش رفت که هر دو وادار به واکنش شدند و در تریبون آزاد “رادیو زمانه” (radiozamaneh) لب به گلایه گشودند و به مخاطبان ناراضی خود تاختند.

 

بیوگرافی جدید گوگوش و هشتمین شوهرش + عکس های ناب

 

در بخشی از پیام مذکور به قلم خلعتبری آمده بود: «حواشی آکادمی این روزها گریبان همه ما را گرفته، از هنرجوها تا اساتید…

نمی دانم چه اهمیتی دارد که ما زن و شوهریم یا نه؟ آیا قرار است ازدواج کنیم؟ آیا دوست دختر و دوست پسریم یا همکار ساده؟…

چرا من به خانم گوگوش خیره می شوم و چرا بابک سرش را پایین می گیرد؟ چرا من بدلباس هستم؟ چرا مو ندارم؟ چرا گوگوش جواهرات قیمتی می اندازد؟

آیا صورتش را عمل زیبایی کرده؟ آیا من به درد گوگوش می خورم؟ آیا او به درد من می خورد؟ و هزاران هزار حرف و حدیث دیگر… تا زمانی که ما مسابقه خوانندگی و رقابت برای صدای بهتر را با میدان جنگ عقاید اشتباه می گیریم، همان بهتر که رأی ما را در نتایج دخیل نکنند! اگرچه به رأی من و تو با وجود تمام اشتباهات اهمیت داده می شود…»

کادوی گوگوش به همجنس‌بازان

بالاخره کار به قدری برای گوگوش سخت شد که او را از تعطیلی آکادمی ناگزیر کرد.
وی تا مدت ها جلوی دوربین ظاهر نشد تا اینکه ناگهان خبر حمایت او از «همجنس‌بازان» در قالب یک ترانه، سروصدای عجیبی به راه انداخت.

البته او پیش‌تر توانسته بود طیفی از این افراد منحرف را در دوران فعالیت آکادمی موسیقی شبکه من‌و‌تو، دور خود جمع کند و انتشار این ترانه در حمایت از آنان، ادای دینی بود که قاعدتا نباید چندان عجیب به نظر برسد.

 

اینک با آشنا شدن سرنوشت و شخصیت گوگوش داغ ترین خبری جنجالی این هفته را نیز به خود اختصاص داد
خبر ازدواج گوگوش، خواننده معروف زمان شاه با رها اعتمادی، مجری سابق شبکه من‌و‌تو و ترانه‌سرای جوان در برخی صفحات و شبکه‌های مجازی منتشر شده است.

نکته‌ای که در این میان عجیب به نظر می‌رسد اختلاف سنی زیاد این دو نفر با یکدیگر است؛ فائقه آتشین(گوگوش) خواننده و بازیگر دوران قبل از انقلاب، متولد سال 1329 می‌باشد که وقتی در مقام قیاس به سن رها اعتمادی که عدد 34 را نشان می‌دهد نگاه می‌کنیم، متوجه اختلاف سنی 34 ساله این دو می‌شویم.

شایان ذکر است تا این لحظه خبری مبنی بر تأیید این خبر از سوی این دو فرد منتشر نشده است.

شکست گوگوش در ازدواج دومش نیز ثبت شد و برای سومین بار با خواننده‌ای مشهور ازدواج کرد و از وی نیز پس از مدت کوتاهی جدا شد. گوگوش در مجموع 4 بار ازدواج نافرجام را در پرونده زندگی خود ثبت و هم اکنون نیز با فردی ازدواج کرده است که بیش از 3 دهه با وی اختلاف سنی دارد.

رها اعتمادی نیز از دست‌اندرکاران و تهیه‌کنندگان شبکه تلویزیونی من‌وتو، در مستندهایی همچون در تبعید، رضا شاه و از تهران تا قاهره،که برای تطهیر چهره منحوس پهلوی و ضدیت با انقلاب اسلامی ساخته شده، نقش بسیار مؤثر و کلیدی‌ای داشته است.

 

وضعیت نامناسب پسر گوگوش و برادرش
فائقه آتشین مشهور به گوگوش خواننده لس آنجلسی نامی است که بار دیگر با آکادمی شبکه من و تو بر سر زبان ها افتاد و خیلی زود و با برگزاری تنها دو دوره پرتنش در نحوه اجرا که موجب نارضایتی مخاطبان گردید، تعطیل شد، البته بروز اختلاف میان هیئت داوران بویژه با هومن خلعتبری نیز در جمع شدن بساط برنامه نقش موثری داشت.

 

اما وی کیست و تنها فرزند پسرش اکنون چه می کند؟

وی در تهران زاده شد. خانواده اش اصالتاً از آذربایجانی‌هایی بودند که از شوروی به ایران مهاجرت کرده‌ بودند. پدر و مادر گوگوش هنگامی که وی 2 سال داشت از یکدیگر جدا شدند. وی با پدرش به دوره گردی می پرداخت و در این گشتن ها آوازه خوانی می کرد.

گوگوش نامی ارمنی برای پسران است. در کودکی دایه ارمنی‌اش او را با این نام صدا می‌کرد و بعدها این نام را به عنوان نام هنری‌اش برگزید.

 

بیوگرافی جدید گوگوش و هشتمین شوهرش + عکس های ناب

 

گوگوش و پسرش کامبیز

تنها فرزند گوگوش
تنها فرزند وی کامبیز است که 41 سال دارد، فرزند گوگوش از همسر اولش محمود قربانی کاباره دار معروف می باشد. ظاهراً رفتار خشن و غیر قابل کنترل محمود قربانی موجب طلاق گوگوش از پدر کامبیز گردید.

کامبیز پس از انقلاب همراه پدرش از ایران خارج شده و ابتدا به فرانسه و بعد آمریکا آمد و مدتها مادرش را ندید.

کامبیز در لس آنجلس از اولین کسانی بود که موسیقی هیپ هاپ یا رپ ایرانی را آغاز کرد.

 

بیوگرافی جدید گوگوش و هشتمین شوهرش + عکس های ناب

 

کامبیز همچنین با شهرام کاشانی خواننده پاپ مقیم لس آنجلس کارهای مشترکی را اجرا کرد. مادر شهرام کاشانی نیز مانند گوگوش برای مدت کوتاهی با محمود قربانی ازدواج کرده بود (که بعدا طلاق گرفتند) و لذا شهرام و کامبیز برادر ناتنی می باشند.

کامبیز ظاهرا مجرد است! اما دو فرزند دارد.

کامبیز، همسر سابق و فرزندش

 

بیوگرافی جدید گوگوش و هشتمین شوهرش + عکس های ناب

 

به نظر می رسد کامبیز همیشه روحیه متمرد و سرکشی داشته است.

در این اواخر او دیگر از دنیای خوانندگی فاصله گرفته و به شکل آدم های خشن درآمده است. وقتی عکس های وی با چهره خشن پخش شد مخاطبی در زیر ویدئوی یوتیوب “شکلات” نظری داده و نوشته بود”ایکاش گوگوش سقط جنین می کرد!”

 

بیوگرافی جدید گوگوش و هشتمین شوهرش + عکس های ناب

 

گوگوش و پسرش کامبیر و مادر محمود قربانی
مخاطبی دیگر او را “بچه سوسول” خوانده بود و دیگری گفته بود “تو خودت عین جوادی!” اما آنها که کامبیز را از نزدیک می شناسند معتقدند وی علیرغم عدم موفقیت مادی و مشکلات روحی ناشی از رفتار پدرش و دوری مادرش در دوران نوجوانی، اکنون روحیه ای جنگنده دارد.

 

بیوگرافی جدید گوگوش و هشتمین شوهرش + عکس های ناب

 

اما کامبیز برادر دیگری دارد به نام شهرام کاشانی که خواننده است و با کامبیز هم برنامه اجرا کرده است. وی معروف به شهرام ک است.

پیشتر شهرام کاشانی مدتی به شدت بیمار بوده و در بیمارستان بستری شد. گفته می شود بیماری شهرام کاشانی مرتبط با کبد وی می باشد. این بیماری ناشی از زیاده روی وی در مصرف مشروبات الکلی می باشد.

 

کاشانی نیز مانند کامبیز یکی از فرزندان محمود قربانی کاباره دار معروف می باشد و به این ترتیب برادر ناتنی کامبیز قربانی (فرزند گوگوش از همسر سابقش قربانی) می باشد.

 

بیوگرافی جدید گوگوش و هشتمین شوهرش + عکس های ناب

 

کاشانی در گذشته به داشتن روحیه متمرد و سرکش و به “اهل حال و پارتی بودن” معروف بوده است و خود در بعضی مصاحبه های تلویزیونی اعتراف کرده بود که در زندگی شخصی خود و گاه در روی صحنه از مشروبات الکلی استفاده زیاد می کرده است.

دیگر تصاویر ناب و دیدنی از کودکی گوگوش تا به امروز

 

بیوگرافی جدید گوگوش و هشتمین شوهرش + عکس های ناب

بیوگرافی جدید گوگوش و هشتمین شوهرش + عکس های ناب

بیوگرافی جدید گوگوش و هشتمین شوهرش + عکس های ناب

بیوگرافی جدید گوگوش و هشتمین شوهرش + عکس های ناب

بیوگرافی جدید گوگوش و هشتمین شوهرش + عکس های ناب

بیوگرافی جدید گوگوش و هشتمین شوهرش + عکس های ناب

بیوگرافی جدید گوگوش و هشتمین شوهرش + عکس های ناب

بیوگرافی جدید گوگوش و هشتمین شوهرش + عکس های ناب

بیوگرافی جدید گوگوش و هشتمین شوهرش + عکس های ناب

 

 

بیوگرافی جدید گوگوش و هشتمین شوهرش + عکس های ناب

Googoosh’s new biography and his eighth husband + Lean Pictures

 

عکس های کمیاب و دیدنی از مراسم عروسی گوگوش

شادی پهلوی نتیجه ازدواج مخفی گوگوش و شاه (عکس)

عکس جنجالی و دیده نشده گوگوش در ایران و اظهارات یک مامور

از بوسه بازی تا دعوای گوگوش و ابی شهرام شهرابی (عکس)

علت و جزئیات خودکشی روشنا در آکادمی گوگوش


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان