عاشقانه ترین ازدواج های مصلحتی ستاره های هالیوودی! با تصاویر

عاشقانه ترین ازدواج های مصلحتی ستاره های هالیوودی! با تصاویر

ستاره های هالیوود، بازیگران و سلبریتی های ایرانی و بالیوود از جمله شخصیت هایی هستند که همیشه زیر ذره بین بوده اند طرفداران و علاقمندانی که سعی دارند از محبوب ترین ستاره هایی که دوستشان دارند الگو بگیریند؛

اما خبرهایی عجیب و جالب از دنیای هنرمندان در همه جای دنیا به گوش می رسد از عاشقانه ترین ازدواج ها تا ازدواج های مصلحتی! درادامه این بخش جذاب از دنیای هنرمندان نگاهی داریم به این شخصیت های معروف وستاره های هالیوود.

شروع می کنیم با جرج کلونی و به پایان می رسانیم با ازواج مصلحتی و دردسرساز میراندا کر …

1- جرج کلونی و امل کلونی

 

عاشقانه ترین ازدواج های مصلحتی ستاره های هالیوودی! با تصاویر

 

جرج کلونی و امل کلونی

جورج و امل کلونی در سال 2013 و بعد از آن که یکی از دوستان کلونی، خانم امل را با خود به خانه او آورد با هم آشنا شدند.

 

جورج کلونی در مصاحبه با دیوید لترمن در این باره چنین گفت:

” یک اتفاق باورنکردنی بود. یکی از دوستان مشترکمان گفت: من می خواهم بیابیم آنجا و آیا می توانم دوستم را با خودم بیاورم؟ و من هم گفتم:

البته که می توانی. سپس مدیر برنامه هایم به من زنگ زد و گفت: من زنی که قرار است به خانه تو بیاید و با او ازدواج خواهی کرد را می شناسم. از همه جالب تر این که پدر و مادرم هم قرار بود به دیدنم بیایند و در آن زمان پدر و مادرم هم آنجا حضور داشتند.

ما فقط حرف می زدیم و تمام شب را همه بیدار ماندیم و سپس من آدرس ایمیل او را گرفتم زیرا قرار بود تعدادی عکس پدر و مادرم را برای من بفرستد و بدین ترتیب ما ایمیل زدن به همدیگر را شروع کردیم و من نمی دانستم که او می خواهد با من بیرون برود. من فکر می کردم که ما فقط دوست هستیم”.

کلونی مجبور شد ماه ها رابطه اش را با امل حفظ کرده تا او را راضی با بیرون رفتن کند و 6 ماه بعد از اولین دیدار از او خواستگاری کرده و جواب مثبت داد. این دو اکنون دو فرزند دوقلو دارند.

 

 

2- بلیک لایولی و رایان رینولدز

 

عاشقانه ترین ازدواج های مصلحتی ستاره های هالیوودی! با تصاویر

 

بلیک لایولی و رایان رینولدز

بلیک لایولی و رایان رینولدز هنگامی که در فیلم «فانوس سبز» با هم آشنا شدند، هر یک ازدواج کرده و با همسر خود زندگی می کردند. لایولی با پن بجلی نامزد شده بود و رینولدز نیز با اسکارلت جوهانسون ازدواج کرده بود. آن ها در ابتدا رابطه ای تنها دوستانه داشتند اما یک سال بعد رابطه آن ها شکل دیگری پیدا کرد.

 

جالب این که این دو حتی با نامزدهایشان بیرون رفتند اما بعد از مدتی از نامزدهای خود جدا شده و با یکدیگر ازدواج کردند که البته با تولد یک فرزند همراه بوده است.

 

3- تام بریدی و ژیزل بوندشن

 

عاشقانه ترین ازدواج های مصلحتی ستاره های هالیوودی! با تصاویر

 

تام بریدی و ژیزل بوندشن

تام بریدی و ژیزل بوندشن در سال 2006 و توسط یک دوست مشترک با هم آشنا شدند. تام بریدی که تازه رابطه اش با بریجت مویناهان را به هم زده و حتی نمی دانست که مویناهان باردار است به صورت ناخواسته و طی نقشه یکی از دوستانش با بوندشن ملاقات کرد.

این دو شام را در نیویورک در کنار هم خورده و رابطه عاشقانه آن ها خیلی زود با چت های کوتاه آغاز شد. آن ها اکنون با هم ازدواج کرده و دارای 2 فرزند نیز شده اند.

 

 

4- ویل اسمیت و جیدا پینکت اسمیت

 

عاشقانه ترین ازدواج های مصلحتی ستاره های هالیوودی! با تصاویر

 

ویل اسمیت و جیدا پینکت اسمیت

ویل اسمیت و جیدا اسمیت در یک برنامه تلویزیونی با هم آشنا شدند. جیدا قرار بود در این برنامه در کنار ویل حضور داشته باشد اما به دلیل کوتاه بودن قد نتوانست نقش مذکور را بدست آورد. اما این آشنایی کوتاه باعث شد که این دو با هم دوست شده و چند سال بعد با هم ازدواج کنند.

 

جیدا در مورد رابطه خود با ویل اسمیت و چگونگی شروع رابطه عاشقانه شان چنین گفته است:

” بعد از این که چندین سال از آشنایی ما می گذشت، یک شب برای شام با هم بیرون رفتیم و من متوجه شدم که او از یک پسر جوان و داز به یک مرد بسیار بامسئولیت تبدیل شده است. ما شروع به صحبت های عاشقانه کردیم و رابطه دوستانه ما به عشق تبدیل شد”.

 

 

5- فردی پرینز جونیور و سارا میشل گلار

 

عاشقانه ترین ازدواج های مصلحتی ستاره های هالیوودی! با تصاویر

 

فردی پرینز جونیور و سارا میشل گلار

فردی پرینز و سارا میشل گلار در سال 1997 در فیلم «می دانم که تابستان گذشته چه کردی» با هم آشنا شدند اما رابطه عاشقانه ای بین آن ها وجود نداشت. 3 سال گذشت و آن ها تازه با هم نامزد شدند.

فردی در مصاحبه ای در این مورد چنین گفته است:

” یک روز من با ماشین او را به باشگاه ورزشی رساندم و در طول مسیر بسیار با هم حرف زدیم و فهمیدم که این دختر زیبا بسیار دوست داشتنی است”. این دو در نهایت در سال 2002 در مکزیک با هم ازدواج کردند.

 

گلار نیز در مورد او چنین گفته است:

” ما بهترین دوستان یکدیگر هستیم. او اولین عشق من است”.

 

6- کریس همسوورث و السا پاتاکی

 

عاشقانه ترین ازدواج های مصلحتی ستاره های هالیوودی! با تصاویر

 

کرسی همسوورث و السا پاتاکی

کریس همسوورث و السا پاتاکی توسط یک استعداد یاب در اوایل سال 2010 با هم آشنا شدند.

 

این استعدا یاب در مورد آشنایی این زوج چنین گفته است:

” هیچ لحظه غافلگیری وجود نداشت. از اولین باری که ما با هم آشنا شدیم همه چیز برایمان مشخص شد. او [پاتاکی] شوخ است و به بیرون رفتن علاقه دارد و البته دیدگاهی بسیار جالب و دوست داشتنی نسبت به زندگی دارد که نشان می دهد زندگی با او بسیار جالب خواهد بود”.

این دو تنها 3 ماه بعد با هم ازدواج کرده و 3 فرزند دارند.

 

7- جان لجند و کریسی تیگن

 

عاشقانه ترین ازدواج های مصلحتی ستاره های هالیوودی! با تصاویر

 

جان لجند و کریسی تیگن

در سال 2007، کریسی تیگن یک مدل مجله ای بود که می خواست برای حضور در موزیک ویدیویی از لجند تست بدهد. او در نهایت این نقش را بدست آورد و دل مرد جوان را نیز برد.

البته این دو در ابتدا رابطه عاشقانه ای نداشتند اما بعد از تماس های تلفنی فراوان، لجند حس کرد که دخترک را دوست داشته و می خواهد با او زندگی کند.

4 سال بعد و در سال 2013 این دو با هم ازدواج کردند و با 2 فرزند بسیار خوشحال تر از هر زمان دیگری به نظر می رسند.

 

8- سوفیا ورگارا و جو مانگانیلو

 

عاشقانه ترین ازدواج های مصلحتی ستاره های هالیوودی! با تصاویر

 

سوفیا ورگارا و جو مانکانیلو

سوفیا ورگارا و جو مانگانیلو توسط تایلر فرگوسن (بازیگر سریال «خانواده امروزی») در شام افتخاری کاخ سفید در سال 2014 به هم معرفی شدند.

در آن زمان ورگارا هنوز با نیک لوب رابطه داشت. بعد از این که مدت کوتاهی از جدایی این دو گذشت، مانگانیلو از فرگوسن خواست که شماره ورگارا را به او بدهد.

البته ورگارا در ابتدا علاقه ای به مانگانیلو نداشت اما وی توانست ورگارا را تحت تاثیر قرار دهد و 6 ماه بعد این دو نامزدیشان را اعلام کردند تا این که در نهایت در سال 2015 به طور رسمی با هم ازدواج کردند.

 

9- دیوید و ویکتوریا بکام

 

عاشقانه ترین ازدواج های مصلحتی ستاره های هالیوودی! با تصاویر

 

دیوید و ویکتوریا بکام

دیود بکام حتی زمانی که هنوز ویکتوریا را ندیده بود نیز می دانست که با او ازدواج خواهد کرد! به گفته دیوید، او همسر کنونی خود را در یکی از موزیک ویدیوهای گروه اسپایس گرلز دیده و به دوستش چنین گفت:

“آن دختر با لباس کوتاه تیره را می بینی؟ من می خواهم با او ازدواج کنم”. این دو در نهایت در یک مسابقه فوتبال خیریه در سال 1997 با هم ملاقات کرده و در همان نگاه اول عاشق هم شدند.

ویکتوریا در این باره چنین گفته است:

” او به من گفت که وقتی به خانه رفته شماره تلفن مرا روی چیزهای زیادی نوشته تا در صورت گم کردن شماره ام بتواند با من تماس بگیرد”.

دیوید نیز در مورد نحوه آشنایی با همسرش چنین می گوید:

” همسرم مرا از یک کتاب استیکرهای فوتبالی انتخاب کرده بود. و من او را از طریق تلویزیون انتخاب کردم. من از همان اول حس کردم که قرار بوده ما از همان اول با هم باشیم”.

 

10- نیکول ریچی و جوئل مدن

 

عاشقانه ترین ازدواج های مصلحتی ستاره های هالیوودی! با تصاویر

 

نیکول ریچی و جوئل مدن

به گفته جوئل مدن، او کسی بود که به ریچی علاقمند شده و راضی کردن او برای ازدواج بسیار سخت بوده است. وی در این باره چنین گفته است:

” اولین باری که او را دیدم با هم دوست بودیم. اما فکر نمی کنم که او مرا انتخاب کرده بود. من همیشه به او می گفتم که به من یک فرصت بده و یک بار با هم بیرون برویم”. درنهایت ریچی با این درخواست موافقت کرده و خیلی زود رابطه بین این دو شکل گرفت و ریچی باردار شد.

البته مدت زمان قابل توجهی طول کشید تا مدن بتواند ریچی را راضی به ازدواج نماید.

 

11- کیم کارداشیان و کانیه وست

 

عاشقانه ترین ازدواج های مصلحتی ستاره های هالیوودی! با تصاویر

 

کیم کارداشیان و کانیه وست

کیم کارداشیان و کانیه وست سال ها بود که همدیگر را می شناختند. این دو برای اولین بار زمانی که کیم با دیمون توماس زندگی می کرد با هم ملاقات کردند.

وست برای اولین بار در سال 2006 و زمانی که عکسی از کیم و پاریس هیلتون دید متوجه علاقه خود به او گردید. این دو در یک مهمانی در سال 2007 در بورلی هیلز بار دیگر با هم روبرو شدند هر چند در آن زمان نیز با اشخاص دیگری در رابطه بودند. درنهایت پس از جدایی کارداشیان از همفریز، این دو به طور همزمان تنها شده و با هم ازدواج کردند.

 

اینک نگاهی داریم به ازدواج مصلحتی مشهورترین ستاره های جهان

به راستی انگیزه این ستاره های جذاب و معروف از ازدواج های مصلحتی چه بوده؟

انگیزه ای غیر از عشق برای ازدواج ستارگان

ثروتمند دوست دارد ثروتمندتر شود و این موضوعی است که بارها و بارها ثابت شده است. در این میان ستارگان نیز برای رسیدن به شهرت و ثروت ممکن است دست به هر کاری بزنند.

در حالی که دیدن این که ستارگان سینما نیز بالاخره زندگی تشکیل داده و ازدواج می کنند بسیار خوشایند است اما گاهی ممکن است انگیزه های آن ها از این کار کمی مشکوک و حتی ناخوشایند و ریاکارانه باشد.

در برخی از موارد این ستارگان تنها برای شهرت بیشتر، پول بیشتر و در معرض چشم عموم بودن بیشتر با فرد خاصی ازدواج می کنند. حتی در مواردی که این ستاره ها خود ثروتمند باشند نیز ممکن است به داشتن ثروت بیشتر مشتاق باشند.

البته برخی ستارگان نیز می گویند که به خاطر عاشق شدن ازدواج کرده اند اما دیگران آن ها را به داشتن انگیزه هایی غیر از عشق برای ازدواج متهم می کنند.

این اتهامات ممکن است درست و یا نادرست باشند اما در برخی موارد به نظر می رسد که حساب بانکی طرف مقابل باعث جذب ستارگان داستان ما شده است. در ادامه این مطلب می خواهیم شما را با برخی از این ستاره ها آشنا کنیم که به پول پرستی در ازدواج متهم شده اند.

 

ازدواج بریتنی اسپیرز و کوین فدرلین

وقتی که کوین فدرلین و بریتنی اسپیرز در سال 2004 با هم نامزد شدند، فدرلین یک رقصنده نسبتاً گمنام بود که همسرش، شار جکسون، را با یک بچه رها کرده بود.

در واقع در آن دوران جکسون بچه دومشان را در شکم داشت. بعد از چند ماه نامزدی، فدرلین و اسپیرز ازدواج کردند، صاحب دو فرزند پسر شدند و در نهایت 2 سال بعد از هم جدا شدند.

اسپیرز بعدها از ازدواج با فدرلین با عنوان «بزرگترین اشتباه» زندگی اش یاد کرده اما به خاطر دو پسرش از او تشکر نمود.

 

 

بریتنی اسپیرز و کوین فدرلین

 

عاشقانه ترین ازدواج های مصلحتی ستاره های هالیوودی! با تصاویر

 

در همین حین، فدرلین که با همسر کنونی اش، ویکتوریا پرینس، نیز صاحب دو فرزند دیگر شده است و در کل 6 فرزند از 3 زن مختلف دارد، ماهانه بیش از 20.000 دلار کمک مالی بابت حمایت همسری از جانب اسپیرز دریافت می کرد تا این که در سال 2013 بار دیگر ازدواج کرد.

البته این مبلغ جدای از مبلغ 15.000 دلاری بود که بابت نگهداری از فرزندان مشترکشان به وی پرداخت می شد. ظاهراً این روزها فدرلین درخواست مبالغ بیشتری دارد. اسپیرز مبلغ کمک مالی خود به فدرلین بابت نگهداری از فرزندانشان را به 20.000 دلار در ماه افزایش داده است اما فدرلین می گوید که اسپیرز باید پول بیشتری بپردازد و در واقع آن را به 40.000 دلار در ماه افزایش دهد.

اما اسپیرز با این درخواست مخالفت کرده و از فدرلین خواسته که برای هزینه های مالی خود برنامه ریزی بهتری داشته باشد.

 

ازدواج پل مک کارتنی و هیثر میلز

هیثر میلز قبل از ازدواج با پل مک کارتنی در سال 2002 یک مدل بریتانیایی تقریباً گمنام بود. در حالی که عضو سابق گروه بیتلز در طول دوران ازدواج، ظاهراً همسر خود را می ستود اما به نظر می رسید که میلز از ازدواج با او اهداف و انگیزه های دیگری داشت و این موضوع هنگام جدایی پرسروصدای آن ها مشخص شد.

وقتی که این دو پس از 4 سال زندگی مشترک از هم جدا شدند، میلز بسیار شفاف اعلام کرد که از توافقات مالی انجام گرفته برای جدایی از مک کارتنی رضایت ندارد.

 

 

عاشقانه ترین ازدواج های مصلحتی ستاره های هالیوودی! با تصاویر

 

پل مک کارتنی و هیثر میلز

بر اساس ادعاها وی درخواست دریافت مبلغ 250 میلیون دلار از همسر مشهور خود داشت اما تنها 33 میلیون دلار پول نقد، 15 میلیون املاک و سالانه 70.000 دلار برای بزرگ کردن دخترشان بئاتریس به اضافه مبالغی برای استخدام پرستار بچه و هزینه مدرسه خصوصی دریافت کرد.

میلز در مورد شرایط مصالحه چنین گفته است:” همه می دانند که او بیش از این [1.6 میلیارد دلار] ثروت دارد”. علاوه بر این وی گفته است با این شرایط، در حالی که دخترشان مجبور است از هواپیماهای درجه دو استفاده کند، پدر او به راحتی سوار خطوط هوایی درجه یک می شود.

 

ازدواج هالی بری و گابریل آبری

به نظر می رسد بسیاری از روابط عاشقانه هالی بری با جدایی دردناک همراه است اما در این میان جدایی او بعد از زندگی مشترک طولانی با گابریل آبری که یک مدل کمتر شناخته شده بود از همه موارد قبلی سخت تر و پردردسرتر انجام گرفت.

بعد از جدایی، قاضی دستور داد که هالی بری 16.000 دلار در ماه بابت نگهداری از دخترشان، نحله، به آبری بپردازد. در نوامبر سال 2014، رسانه ها گزارش دادند که هالی بری درخواست کرده که مبلغ پرداختی اش به آبری به ماهانه 3.800 دلار کاهش یابد زیرا به ادعای او، همسر سابقش از این کمک مالی تنها برای تامین هزینه های دخترشان استفاده نکرده و بسیاری از هزینه های خود را نیز از همین کمک پرداخت می نماید تا دیگر نیازی به کار کردن نداشته باشد.

 

عاشقانه ترین ازدواج های مصلحتی ستاره های هالیوودی! با تصاویر

 

هالی بری و گابریل آبری

اما آبری ادعا کرده که بعد از درگیری با الیور مارتینز، نامزد بعدی هالی بری، در سال 2012 و صدمه ای که به صورت او وارد شده دیگر نمی تواند در حرفه مدلینگ برای خود کاری دست و پا کند.

اگر چه آبری ادعا کرده بود بهبود صدمات وارده به صورت او 6 ماه طول کشیده اما گفته می شود که وی تنها 6 هفته بعد سلامت کامل خود را بدست آورده بود.

 

برخی از هزینه های ماهیانه دیگر آبری که بری آن ها را متقبل کرده بود عبارتند از: ماهانه 740 دلار برای هزینه باشگاه، ماهانه 940 دلار برای لباس، ماهانه 700 دلار برای بیمه سلامت، ماهانه 1.975 دلار برای هزینه های خودرو و ماهانه 1.100 دلار برای مبلمان و وسایل الکترونیکی. هزینه های نحله نیز جداگانه فهرست بندی شده بودند.

 

ازدواج سایمون کاول و لارن سیلورمن

لارن سیلورمن ظاهراً همسر محبوب سایمون کاول به نظر می رسد اما شروع رابطه آن ها بسیار بد بود. در ابتدا لارن با اندرو سیلورمن که بهترین دوست کاول بود زندگی می کرد اما لارن به شوهرش خیانت کرده و با کاول وارد رابطه شد و از او نیز دارای یک فرزند پسر به نام اریک شد.

از این بدتر اینکه لارن تنها بعد از حاملگی و گذشت یک دهه از ازدواجش با سیلورمن، پرده از رابطه خود با کاول برداشت و بدین ترتیب دریافت 4 میلیون دلار از شوهر خود بابت مهریه و نفقه را تضمین کرد.

 

عاشقانه ترین ازدواج های مصلحتی ستاره های هالیوودی! با تصاویر

 

سایمون کاول و لارن سیلورمن

 

البته در نهایت به دلیل خیانت به شوهر، وی تنها نصف این مبلغ را دریافت کرد. برخی منابع خبری نیز ادعا می کردند که سیلورمن علاوه بر پول و ملک، شیفته شهرت نیز بود و اکنون پس از ازدواج با کاول ادعا می کند که کنترل و مسئولیت همگی دارایی های او را در چنگ خود دارد.

برخی دیگر نیز ادعا می کنند که سیلورمن از کاول خواسته او را به یک ستاره دنیای ریالیتی شو تبدیل کرده و می خواهد یک برنامه تلویزیونی مانند برنامه کارداشیان ها داشته باشد.

 

ازدواج مل گیبسون و اوکسانا گریگوریوا

مل گیبسون نزدیک به 30 سال با همسرش، رابین، زندگی کرد بدون اینکه توافقی در زمینه مهریه و نفقه وجود داشته باشند. از این رو وقتی که در سال 2009، گیبسون همسر خود را به خاطر یک موزیسین روسی به نام اوکسانا گریگوریوا رها کرد، رابین توانست نیمی از ثروت این بازیگر و کارگردان برنده جایزه اسکار را که در حدود 850 میلیون دلار برآورد شده بود به خانه ببرد.

از بخت بد گیبسون، ازدواجش با گریگوریوا بسیار کوتاه و پرتنش بود. همسر جدیدش او را به خشونت خانوادگی متهم کرده و دعوای سخت و طولانی بین این دو برای بدست اوردن حضانت دخترشان، لوسیا، درگرفت.

 

عاشقانه ترین ازدواج های مصلحتی ستاره های هالیوودی! با تصاویر

 

مل گیبسون و اوکسانا گریگوریوا

در سال 2011، گریگوریوا توانست به مصالحه با گیبسون برای جدایی دست یابد که بر اساس آن گیبسون 750.000 دلار پول نقد به وی پرداخت کرده و خانه ای نیز در اختیار او و دخترش قرار می داد که تا سن 18 سالگی لوسیا می توانستند در آن زندگی کنند. البته گریگوریوا قبلاً پیشنهاد 15 میلیون دلاری گیبسون را رد کرده بود.

در ژانویه 2013، گریگوریوا از وکیل خود شکایت کرد زیرا وی را در پذیرفتن پیشنهاد 750.000 دلاری که از نظر او مبلغی بسیار کمتر از توافق های اولیه بود مقصر می دانست.

 

علیرغم دریافت این مبلغ هنگفت اما به نظر می رسد که گریگوریوا دچار مشکل مالی شده و در سال 2015 اعلام ورشکستگی کرد. سال 2017 نیز فاش شد که یک شرکت حسابرسی که در زمان دعوای حقوقی بین گریگوریوا و همسر مشهورش توسط او استخدام شده بود به دلیل پرداخت نکردن هزینه ها از وی شکایت کرده و درخواست دریافت 108.000 دلار غرامت نموده است.

 

ازدواج جسیکا سیمپسون و اریک جانسون

بعد از جدایی از نیک لاچی، جسیکا سیمپسون با مردان متعددی وارد رابطه شد که هر یک به اندازه خود ثروت داشتند که از آن میان می توان به آدام لوین، جان مایر و تونی رومو اشاره کرد.

سپس او با اریک جانسون آشنا شد که یک بازیکن سابق راگبی و در آن زمان بیکار بود. به نظر می رسید تنها دلیل وی برای ازدواج با سیمپسون ثروت 150 میلیون دلاری این مدل و خواننده سرشناس بوده است. این دو قبل از ازدواج در سال 2014 صاحب دو فرزند شدند.

 

عاشقانه ترین ازدواج های مصلحتی ستاره های هالیوودی! با تصاویر

 

جسیکا سیمپسون و اریک جانسون

گفته می شود که در تمام دوران رابطه آن ها، جانسون بیکار بوده و هیچ برنامه ای برای پیدا کردن شغل نداشت و تنها کار او شوهری کردن برای خانم سیمپسون بود.

همچنین ادعا شده که اولویت اصلی سیمپسون، فرزندان و آینده مالی آنهاست و نه جانسون. او تنها نان آور خانه است و در صورت جدایی باید مبالغی را نیز به جانسون بپردازد. البته گفته می شود که این دو قبل از ازدواج توافق کرده اند که در صورت جدایی باید به سیمپسون نفقه و کمک هزینه پرداخت شود.

 

ازدواج کیم کارداشیان و کریس هامفریز

نمی خواهیم در مورد این صحبت کنیم که کیم کارداشیان به خاطر پول با کانیه وست ازدواج کرده است اما از ازدواج کوتاه مدت 72 روزه اش با کریس همفریز که یک بازیکن بسکتبال شناخته شده بود درآمد قابل توجهی داشت.

بر اساس مدارک دادگاه، کارداشیان پس از جدایی از همفریز بیش از 2 میلیون دلار دریافت کرد که 1.1 میلیون دلار آن بابت عکس های مراسم عروسی این دو بود که به مجله People فروخته شد. 90.000 دلار نیز بابت جشن طلاق در کافه ای در لاس وگاس و یک میلیون دلار دیگر نیز بابت پخش تلویزیونی مراسم عروسی شان.

 

عاشقانه ترین ازدواج های مصلحتی ستاره های هالیوودی! با تصاویر

 

کیم کارداشیان و کریس هامفریز

در مورد ازدواجش با وست، کارداشیان از تجربه ای که در ازدواج سابقش بدست آورده بود بهترین استفاده را کرد و تا جایی که می توانست کمترین هزینه ها را متقبل شد.

گفته می شود در عروسی با وست وی بیش از 21 میلیون دلار درآمد داشت و تمامی هزینه های مراسم این دو نیز توسط برندهای مختلف متقبل شد.

 

ازدواج میراندا کر و رابطه با مردان ثروتمند

به نظر می رسید که میراندا کر علاقه شدیدی به اورلاندو بلوم دارد و زمانی که این دو با هم رابطه داشتند همه بر این باور بودند که عشق کر به بلوم واقعی و خالصانه است اما اتفاقاتی که بعد از جدایی این دو رخ داد نشان داد که عشق واقعی او شاید پول باشد.

بعد از اعلام جدایی این دو، کر که گفته می شد بیش از 45 میلیون دلار ثروت دارد با یک میلیاردر به نام جیمز پیکر وارد رابطه شد. بعد از بهم خوردن رابطه این دو، کر با یک میلیاردر مالزیایی به نام جیهو لو به مدت یک سال رابطه داشت که در این مدت حدود جواهرآلات متعددی به ارزش 8 میلیون دلار از او هدیه گرفت.

البته گفته می شود که به دلیل تخلفات مالی این میلیاردر مالزیایی، کر مجبور شده است تمامی این جواهرآلات را به مامورین دولتی تحویل دهد.

 

عاشقانه ترین ازدواج های مصلحتی ستاره های هالیوودی! با تصاویر

 

میراندا کر و رابطه با مردان ثروتمند

او بعدها به سراغ ایوان اشپیگل، موسس و مدیرعمل اسنپ چت رفت که ظاهر بسیار ساده ای داشت و ثروت او بیش از 2.1 میلیارد دلار برآورد می شد. آن ها در جولای 2016 اعلام کردند که نامزد شده اند و قبل از ازدواج در ماه می 2017 اشپیگل توافقی را با کر امضا کرد که به موجب آن در صورت جدایی، چیزی به کر پرداخت نخواهد شد.

در نوامبر 2017 اعلام شد که این دو انتظار اولین فرزندشان را می کشند. در فوریه 2018، اعلام شد که اشپیگل سال گذشته بیش از 636 میلیون دلار درآمد داشته است.

اما بعد از درگیری خانوادگی ریحانا و کریس براون در مارس 2018، ارزش سهام اسنپ چت به شدت کاهش یافت. باید دید که رابطه این دو پس از این فراز و فرودهای مالی به کجا می کشد.

 

عاشقانه ترین ازدواج های هالیوودی و عجیب ترین ازدواج های مصلحتی مشهورترین ستاره های جهان را در این بخش ملاحظه کردید. با نا زوب و ادامه جذاب ترین خبرهای دنیای بازیگران همراه باشید.

 

بازیگران و ستاره هایی که چهره های عجیب و ناقص دارند! تصاویر

اپلیکیشن موبایل ستاره های مشهور هالیوودی را ببیند + تصاویر

ستاره های جذاب و زیبای آلمانی تبار هالیوود / تصاویر

بازیگران و ستاره هایی که زیباترین چشمها را دارند + تصاویر


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان