اینستاگرام نازوب، رسانه اینستاگرام نازوب، مجله تفریحی سرگرمی نازوب،فن پیج نازوب

ترفندهای فنگ شویی و چیدمان برای خانه تکانی

ترفندهای فنگ شویی و چیدمان برای خانه تکانی

فنگ شویی چیست؟ جدیدترین شیوه ی دکوراسیون و چیدمان؛ که این روزها طراحان دکوراسیون و چیدمان به آن اهمیت زیادی می دهند؟ برای دانستن مهم ترین اصل خانه داری و دکوراسیون اطلاعاتی بسیار جالب و خواندنی از فنگ شویی را بدانید.

با توجه به اهمیت این موضوع و شروع خانه تکانی و چیدمان مجدد خانه بهترین کار این است که این بخش را مطالعه و به دیگران نیز پیشنهاد دهید. از این که این بخش از وب سایت ناز وب را انتخاب کرده اید سپاسگزاریم. گروه مجله اینترنتی ناز وب.

 

بر خلاف تصور بسیاری از مردم علام فنگ شویی به معنای پر کردن فضای خانه با استفاده از اشیاء تزیینی فرهنگ چین نیست بلکه فنگ شویی بر نکات و موارد مهمی در زمینه چیدمان فضای خانه و دکوراسیون داخلی آن تاکید و تمرکز دارد که به ایجاد نظم، سادگی و زیبایی هر چه بیشتر و در نتیجه افزایش انرژی های مثبت در این محیط کمک می کند.

 

ترفندهای فنگ شویی و چیدمان برای خانه تکانی

 

در شرق باستان و چین افراد معتقد بودند که درست قرار دادن وسایل در خانه و چیدمان مرتب و تمیز منزل باعث می شود که انرژی های مثبت مانند عشق ، سلامتی و ثروت به سوی منزل روانه شود به این نظریه فنگ شویی گفته می شود ما هم در این مطلب از پرشین وی نکاتی را درباره اصل فنگ ‌شویی در خانه را برای شما عزیزان آماده کرده ایم.

 

اصل فنگ ‌شویی در خانه

۱) فنگ‌شویی می‌گوید باید انرژی طبیعت را به خانه بیاوریم. برای مثال، یک آب‌نمای کوچک که صدای ریزش آب را در خانه تکرار کند و یا گلدان‌های سبز و گل‌های طبیعی را در اطراف خانه قرار دهید.

 

۲) در اتاق خواب، تلویزیون و لوازم ورزشی مانند تردمیل را قرار ندهید، تلویزیون و هر عاملی که امنیت و سکوت اتاق خواب شما را مخدوش کند، در فنگ‌شویی ممنوع است، چرا که امن‌ترین و دل‌انگیزترین نقطه خانه، باید اتاق خواب باشد.

 

ترفندهای فنگ شویی و چیدمان برای خانه تکانی

 

اصل فنگ ‌شویی دکوراسیون منزل

۳) درهای ستیزه‌جو را مهار کنید. فنگ‌شویی معتقد است که لولاهای جیرجیرکننده، درهای باد کرده و ترک‌دار راه ورودی انرژی مثبت را مسدود می‌کند ولی حتی اگر به دنبال انرژی مثبت چینی نیستید، به شما قول می‌دهم درهای تمیز و نرم اعصاب‌تان را در خانه آرام می‌کند.

 

ترفندهای فنگ شویی و چیدمان برای خانه تکانی

 

فنگ شویی چینی

۴) پشت‌درها را از شر سنگینی لباس‌های تلنبار شده روی جارختی‌های پشت‌در، خلاص کنید و خودتان هم یک نفس راحت بکشید، شما می‌توانید کمد لباس‌تان را به ترتیب رنگ و استفاده بچیند و ریخت و پاش لباس‌ها را کم کنید.

 

ترفندهای فنگ شویی و چیدمان برای خانه تکانی

 

فنگ شویی محل کار

۵) چینی‌های باستان می‌گویند هر فردی باید در خانه پناهگاهی داشته باشد. گوشه‌ای از اتاق خواب یا حتی آشپزخانه را در نظر بگیرید که در آن به آسودگی برسید و بتوانید تخیل کنید، شعر بخوانید و چرت بزنید.
نکاتی برای داشتن یک فنگ شویی اصولی

۶) پناهگاه را تمیز کرده و زیباتر کنید. رنگ سبز روشن، نارنجی روشن، صورتی را به آن اضافه کنید حتی اگر یک بالشتک به این رنگ باشد. جای شمع و عود سوز و گلدان گل را در این مکان فراموش نکنید. سکوت خوشایند، علاقه به آن محل و یک گل و شمع می‌تواند مسکن روحی قوی در هنگام بروز مسایل باشد.

۷) اگر خانه شما چند اتاق خواب دارد، جای اتاق‌ها را با هم عوض کنید. در این جابه‌جایی گرد و غبارهای وسایل اضافه زیاد کشف می‌شود و تغییر محیط حتی از یک اتاق به اتاق دیگر روحیه را مثبت‌تر می‌کند.

 

ترفندهای فنگ شویی و چیدمان برای خانه تکانی

 

اصل فنگ ‌شویی اتاق خواب

۸) هر روز صبح حتی در هوای سرد چند دقیقه پنجره‌ها را باز بگذارید و هوای منزل را تازه کنید. ۹) غذا را در هر حالتی در بشقاب مورد علاقه خود و پشت میز بخورید، ترجیحا غذا را با افراد خانواده میل کنید و یادتان بماند بشقابی به رنگ دلخواه و شکل دلخواه آنها روی میز قرار دهید. هر کس حق دارد که بشقاب و لیوان مخصوص خود را داشته باشد، می‌توانید برای افراد خانه دستمال سفره‌هایی که حدس می‌زنید مورد علاقه‌شان است، بدوزید.

۱۰) قفسه‌ها و ویترین‌ها را خلوت کنید و تزیینات درهم و برهم را از جلوی چشم دور کنید. ۱۱) اگر برای مبل خود روکش پارچه‌ای دوخته‌اید که حالا چروک و معوج است، حتما آن را اتو بزنید و ترمیم کنید.

 

ترفندهای فنگ شویی و چیدمان برای خانه تکانی

 

اصل فنگ ‌شویی اتاق نشیمن
بیشتر بدانید برای جذب عشق و ثروت چه فنگ شویی مناسب ست

رنگ، تاثیر قابل توجهی در روحیات ما دارد. قرمز رنگی مطلوب و قدرتمند است. قدم زدن بر فرش قرمز و یا پوشیدن کروات قرمز رنگ حسی از قدرت را به ما منتقل می کند. بنفش و سبز نیز رنگهایی کلیدی برای جذب ثروت و فراوانی هستند. اما نکته ای کلیدی آن است که برای مثال اگر به رنگ سبز علاقه ای ندارید، برای شما در جذب ثروت و یا عشق موثر نخواهد بود. نکته دیگر اینکه نباید خانه خود را صرفا با این رنگ ها پر کنید؛ بلکه این رنگ ها را هوشمندانه در فضا بکار بگیرید و قدرتی منحصر بفرد به خانه خود ببخشید.

 

ترفندهای فنگ شویی و چیدمان برای خانه تکانی

 

از عکس های خانوادگی شاد در دکوراسیون خانه استفاده کنید.

برای بهبود زندگی زناشویی، از عکس های دو نفره و خندان خود و همسرتان در گوشه و کنار خانه و بخصوص نواحی پر رفت و آمد (مانند راهرو، هال و آشپزخانه) استفاده کنید. عکس های خانوادگی را در اتاق خواب اصی قرار ندهید و تنها عکس های دو نفره را در این اتاق بگذارید.

 

فنگ شویی چیست از 0 تا 100 فنگ شویی/ حقیقت یا خرافات

دکوراسیون های شیک آشپزخانه با رعایت اصول فنگ شوییبرچسبها:

بیوگرافی هنرمندان