فال هفتگی فرشتگان، فال ورق و تاروت/ هفته اول اردیبهشت

فال هفتگی فرشتگان، فال ورق و تاروت/ هفته اول اردیبهشت

فال هفتگی تاروت، ستاره شناسی، اوراکل یا فرشتگان، ورق یا (پاسور، نایریکا).

این هفته با ناب‌ترین روز سال به تاریخ 03/02/01 پیشگویی و رویدادهای هفته اول اردیبهشت را شما دوستداران فال هفتگی عنوان می کنیم.

 

فال هفتگی فرشتگان، فال ورق و تاروت/ هفته اول اردیبهشت

 

اگر همه ما به این باور برسیم که انرژی مثبت اساساً همان چیزی است كه در ذهن خود تصوری درست از آن داریم؛ یعنی همان نور خوبی، محبت، عشق، انفاق، صبر، احسان به همنوع امیدواری و… می توانیم بهترین لذت ها را از تمامی لحظه هامون داشته باشیم.

 

فال هفتگی تاروت 

 

فال هفتگی فرشتگان، فال ورق و تاروت/ هفته اول اردیبهشت

 

فروردین

قصد دارید با صبر به تمام مشکلاتتان رسیدگی کنید،اما مشکل جدیدی برایتان به وجود خواهد آمد،صبرت را از دست نده و با صبوری با آن ها کنار بیا.

اردیبهشت

در انتخاب دوستانت دقت کن،افرادی هستند در کنار شما که دوست های مناسبی برای شما نیستند و دائما قصد دارند به شما ضربه بزنند و از شما سوءاستفاده کنند.

 خرداد

رابطه ی عشقی شما دچار مشکل میشود،این مشکلات به راحتی حل میشوند و باید کمی صبور باشید،به دنبال رفع مشکلات باشید و کمتر بحث و دعوا داشته باشید.

 تیر

شما توانایی ها و استعداد های زیادی دارید،از آن ها استفاده کن و خودت را از موقعیتی که داری به موقعیت بهتر بکشان،کار هایی انجام ندهید که باعث پشیمانی در آینده شود.

مرداد

فرد فعال و پر کاری هستید،بسیار سرتان شلوغ است و نمی توانی کارهایت را پیش ببری،بسیار در انجام بعضی از کارها احتیاط کنید.

 شهریور

ممکن است در چند روز آینده فردی به دیدن شما آید،این دیدار از روی دلتنگی است،با او صمیمی هستید و باید ساعاتی که پیش شماست برایش لحظات خوشی ثبت کنید.

 

 مهر

بسیار نگران هستید و حس می کنید در آینده نمی توانید موفق شوید و دائما به فکر هستید،این نگرانی های کاذب را از خودت دور کن،به چیزهای مثبت فکر کن.

 

 آبان

ذهنت را آزاد بگذار و از فکر و خیال دور کن،شما دائما در حال منفی بافی هستید و همین سبب افسردگی خواهد شد،بهترین راه این است که کمتر به مشکلات فکر کنی.

 

آذر

در حال حاضر فعالیت های زیادی دارید که باید انجام دهید،کارهایتان را با دقت پیش ببرید و نگذارید که کوچک ترین اختلالی در کارت به وجود آید.

 

 دی

مدتی است غم از دست دادن فردی شما را آزار می دهد،واقع بین باش و با این مسئله کنار بیا،تو نمی توانی تا آخر عمر برای این اتفاق غصه بخوری.

 

 بهمن

در شرایط بدی هستی و باید هر چه سریعتر به فکر تغییرات لازم باشی و خودت را از این سختی ها بیرون بکشی،امیدت را از دست نده و از خدا کمک بخواه.

 

اسفند

فردی را بسیار دوست دارید،ولی نمی توانید این دوست داشتن را بروز دهید،سعی کنید جسارت بخرج دهید و این واژه دوست داشتن را به او بگویید.

طالع هفتگی ستاره شناسی هفته اول اردیبهشت

 

فال هفتگی فرشتگان، فال ورق و تاروت/ هفته اول اردیبهشت

 

فروردین
در این هفته خیلی نگران و آشفته هستید.از علاقه فردی مطلع می شوید که شاید خیلی به شما نزدیک باشد یا همیشه بوده اما الان از حس متفاوتی از او آگاه می شوید. شروع روابط عاشقانه دارید. ملاقات دارید. عشق در سطح بالایی قرار می گیرد. روابط خانوادگی مستحکم تر می شود. نوع خاصی از رابطه را تجربه می کنید.

 

 اردیبهشت
در این هفته دوباره دل تان برای دوستان قدیمی تان تنگ می شود. هوس رفت و آمد می کنید. شروع به گرفتن بازخورد متفاوت از کاری می کنید که همیشه به شکل روتین آنرا انجام می دادید. شرایط زندگی برای تان متفاوت خواهد شد. کار جدیدی به شما پیشنهاد می شود. خوب است آنرا بپذیرید.

درِ جدیدی به روی تان باز می شود. به این صورت که اول فکری به ذهن تان می رسد و بعد به کسی پیشنهاد می دهید و بعد خودتان شروع به انجام می کنید. از نظر عاطفی یک مقدار بیشتر باید به اطرافیان توجه کنید و سطح عاطفی تان را بالاتر ببرید. با دوستان قدیمی احتمال پیوند مجدد و ملاقات دارید.

 

 خرداد
در این هفته هر کدام تان به نحوی در مورد یکی از عزیزان تان نگرانی بیش از اندازه و بهم ریزی شدیدی داشته اید و حال و هوای نامناسبی را تجربه کرده اید.

در این هفته آن فردی که بابت او ناراحت هستید و دیدار او تا مدتی سخت یا غیرممکن بوده را ملاقات می کنید. اواخر هفته ملاقاتی دارید و او را می بینید و آرامشی به جسم و جان تان برمی گردد. خیلی خیلی متفاوت تر از آن چیزی خواهد بود که فکرش را می کنید.

 

تیر
در این هفته از یک گرفتاری رها می شوید. بحث های خاصی با فردی می کنید و از آن بحث ها علت یک سری از مشکلات تان را ریشه یابی می کنید.

اشتیاق و شادابی متفاوتی خواهید داشت. خیلی از مشکلات حل شده و آرامش برمی گردد. فرد یا افرادی که مدت های زیادی ندیده اید را خواهید دید.

 

 مرداد
در این هفته تصمیم می گیرید برنامه ای برای زندگی تان بچینید و هدفمندتر از همیشه باشید. تغییری در سیستم و برنامه زندگی تان می خواهید بدهید. بالاخره چیزهایی که مدت های زیادی در زندگی تان ثابت و روتین بوده شروع به تغییر می کند. بستگی ها شکسته شده و سنگینی ها برداشته می شود.

فصل جدیدی از زندگی برای تان رو می آید. احتمال شروع روابط جدید و حتی کار جدید دارید. خستگی هایی از جسم و جان بالاخره بیرون می رود و شادابی را تجربه می کنید.

 

شهریور
در این هفته کمی کرخت و بی رمق هستید. حال و حوصله چیزی را ندارید و دوست دارید بخوابید و در خودتان باشید. توصیه می شود سر خودتان را گرم کنید.

بهتر است کارهای تان را عقب نیاندازید چون دچار مشکل می شوید. حال و هوای تان توسط فردی عوض می شود. فردی انرژی متفاوتی به شما می دهد. آن فرد خیلی پر شور و نشاط است.

احتمال شروع روابط عاطفی جدیدی وجود دارد که انگیزه و شور و حالی بگیرید. زندگی متفاوت تر می شود اما حواس تان باشد با چشم باز آن فرد را ببینید و در ان رابطه جلو بروید.

 

مهر
در این هفته کمی منسجم تر از همیشه هستید. تفکرات تان سر جای خودش است. همه چیزتان مشخص و معین است.

پولی به شما در اواخر هفته بر می گردد. احتمال پیشنهاد شروع کاری دارید که خیلی خوب است. تصمیم می گیرید حرفه ای را شروع کنید یا در زمینه خاصی تحصیل کنید یا مهارتی را کسب کنید.

خیلی می تواند برای تان خوب باشد. از لحاظ عاطفی روابط تان بهتر می شود. هیجان عاطفی وحال خوشی را تجربه می کنید. عشق در بالاترین درجه خودش قرار می گیرد.

 

آبان
در این هفته شاید بدون اینکه کار خاصی انجام دهید یا درگیری بیرونی داشته باشید، ذهن تان خیلی درگیر است. مشغله ذهنی زیاد و افکار متضادی دارید.

در ذهن تان است که خیلی کارها را شروع کنید و تغییراتی انجام دهید. خیلی از این ها در حد فکر باقی می ماند. بهتر است وقت تان را صرف فکر نکنید و عمل کنید. حداقل یکی از آن فکرها را شروع کنید.

روابط و دوستی های جدیدی ایجاد می شود. برای یک دوستی باید تلاش کنید. فردی را دیده اید که نسبت به او حسی درون تان ایجاد شده است.

 

 آذر
در این هفته خیلی نگران هستید. مشغله ذهنی تان زیاد است. درگیر کارهای عقب افتاده و کارهایی که پیش می آید هستید. به نحوی ذهن شما شلوغ است.

بهتر است به انحای مختلف خود را دعوت به آرامش کنید. سعی کنید زمانی را برای تفکر بگذارید. البته نه فکر بیش از اندازه چون توهمات ذهنی و شک می آورد و زمان تان از بین می رود.

کسی که مدت ها قبل قلب تان را شکسته پیدایش می شود و طلب بخشش و رابطه دوباره می کند. برنامه ریزی برای خرید چیزی می کنید که مدت های زیادی است می خواهید آنرا بخرید.

 

 دی
در این هفته شادابی و نشاط و آرامشی را تجربه می کنید. احتمال سفر و دورهمی و خروج از شهر دارید. لحظات خوشی را تجربه می کنید. کسانی که مدت های طولانی ندیده اید را می بینید. احتمال سوپرایز شدن دارید و دیدن آدم های قدیمی.

شاید به طور اتفاقی با آدم هایی که در گذشته در زندگی شما بوده اند ملاقات های خوبی داشته باشید. فردی را می بینید که شاید الان با کسی همراه شده و بابت این موضوع خوشحال می شوید. حرف می زنید و درددل می کنید. به کفر کار و ایده ای می افتید. شاید استارت شروع چیزی را بزنید.

 هفته خوبی برای امور مالی و جابه جایی و کارهای بزرگ نیست. خوب است فکر کنید و تصمیم گیری کنید و بیشتر به استراحت بپردازید.

 

 بهمن

در این هفته باید بیشتر از همیشه به خودتان رسیدگی کنید. باید خودتان را بازسازی کرده و مراقب خودتان باشید.
استراحت کنید و از نظر روحی و جسمی خودتان را آماده کنید. آدم های زیادی اطراف تان جمع می شوند و خیلی شلوغ می شود. کار زیاد دارید.
در کل شادابی و شور و نشاط خواهید داشت. خداوند به شما هدیه ای می دهد تا آرامش را نصیب تان کند.
نگرانی خواهید داشت که به زودی مشکل حل می شود.

 

 اسفند
در این هفته دوستی را بعد از مدت های طولانی می بینید. کمک دهنده های زیادی به سمت شما می آیند. خداوند افراد زیادی را سر راه شما می گذارد تا شادتان کنند و روحیه تان را عوض کنند. روحیه آرامی خواهید داشت. همه چیز تغییر می کند. اتفاقات مثبت زیادی می افتد. مسیر و راه زندگی تان به گونه ای مثبت و پایدار تغییر می کنند.

پیشنهادات کاری و مالی خوبی خواهید داشت. فردی با پیشنهاد عجیبی به سمت تان می آید که می تواند برای زندگی تان خیلی مثبت و مفید باشد. دورهمی و مهمانی دارید.

 

 فال هفتگی فرشتگان؛ برگرفته از اوراکل انجل وحی

 

فال هفتگی فرشتگان، فال ورق و تاروت/ هفته اول اردیبهشت

 

فروردین
فرشته بتانی Bethany
حواستان را جمع کنید شخصی می خواهد شما را در زندگیتان گول بزنند و به راه‌های اشتباه بکشاند سعی کنید گول حرفهای بیهوده آن طرف را نخورید….

ارديبهشت
فرشته آریل Arielle
سعی کنید بدون اطلاع دست به هیچکاری نزنید ممکن است با شکست های زیادی روبرو شوید و نتوانید خودتان را در زندگی به پیروزی برسانید….

خرداد
فرشته ایزابلا Isabella
کار مناسبی را برای خود پیدا خواهید کرد که شما را به موفقیت های بالایی می رساند برایتان شادی و خوشبختی های زندگی را به وجود می آورد…

 تیر
فرشته مرلینا Merlina
کمی سردرگم و گمراه شده اید سعی کنید به اعصاب خود مسلط باشید آرامش خودتان را حفظ کنید و راه حل های مناسبی برای مشکلات زندگی تان پیدا کنید…

مرداد
فرشته آستارا Astara
این فرشته در زندگیتان امید و شادی های زیادی را به وجود می آورد شما را به آرامش و آسایش می رساند برایتان زندگی را زیبا و لذت بخش می کند…

 شهريور
فرشته اتسه آنا Otzeana
دروغ گفتن به دیگران کار درستی نیست هیچگاه ماه پشت ابر نمی ماند یک روزی دروغ هایتان برملا می شود و آبرو و اعتبار شما زیر سوال خواهد رفت…

 مهر
فرشته آزور Azur
شما در زندگی تان به آرامش و آسایش خواهید رسید شخصی مورد حمایت شما قرار می گیرد که شما را به خواسته های قلبی تان برساند برایتان شادی و خوشبختی را به وجود بیاورد…

آبان
فرشته سارنا sarena
این فرشته به شما کمک می کند که به ثروتی بزرگ دست پیدا کنید برای خود شادی و خوشبختی های زندگی را به دست بیاورید خودتان را به خواسته های قلبی تان برسانید…

 آذر
فرشته دانیل Daniel
به زودی ازدواج پر شور و نشاط در پیش رو دارید این باعث شادی و خوشحالی در شما می شود و شما را به خواسته های قلبی تان می رساند برایتان آرامش را به وجود می آورد…

 دی
فرشته زانا Zanna
به زودی تمام مشکلات تان برطرف می شود شما به زودی به خواسته و آرزوی قلبی خود از پیدا می کنید برای خود شادی و خوشبختی های زندگی را به وجود می آورید….

 بهمن
فرشته یوونه Yvonne
علاقه خاصی به حیوانات دارید شما خیلی زود با حیوانات دور برتان اونس میگیرید حیوانات به شما حس خوشایندی میدهند و برایتان شادی و خوشبختی را به وجود می آورد …

 اسفند
فرشته میس تی کیو Mystique
سعی کنید در زندگیتان با احتیاط کارهایتان را انجام دهید تا در امورات زندگیتان با اشتباهات زیادی روبه رو نشوید بلکه به موفقیت و سر بلندی دست پیدا کنید …

 

فال ورق و احساسی هفته اول اردیبهشت

 

فال هفتگی فرشتگان، فال ورق و تاروت/ هفته اول اردیبهشت

 

 فروردین

2 خشت
یک تلفن عاشقانه به تو می شود ، یا با عشق خود مکالمه ای تلفنی داری.

 اردیبهشت

 سرباز خاج
رسیدن به آرزوی قلبی – رسیدن به اهداف مورد نظر یا دستیابی به یک هدف خاص- خواسته ای که داری به نتیجه مثبت خواهد رسید.

 خرداد

 5 دل
نوازش عاشقانه و در آغوش گرفتن یکدیگر.

تیر

سرباز خشت
ناکامی زودگذر – عدم موفقیت در کارها یا در شغل – به طول انجامیدن یک برنامه خاص برای رسیدن به هدف معین.حالت نا امیدی موقت از کار یا شخص.

 مرداد

6 پیک
صرفا دریافت یک خبر نا امید کننده و ناراحت کننده.

شهریور

 9 دل
احساس موفقیت از یک موضوع عاشقانه ، شادی و موفقیت که از شخص مورد علاقه تو می رسد ، مورد محبت و عطوفت شخصی قرار میگیرید که دوست داری که سبب علاقه تو به او می شود.

 مهر

 بی بی پیک
امتناع از تقاضای عاشقانه – امتناع از امر خواستگاری یا ازدواج

 آبان

شاه خشت
داشتن رابطه ای عاشقانه و رمانتیک ، در آغوش گرفتن معشوق

 آذر

 ۳ دل
دادن هدیه و کادو به مناسبت های گوناگون برای افراد در ضیافت ، تولد،عقد و… (حتی خانواده)

 دی

 تک خاج
قلب شخص مورد علاقه و فردی که به او عشق می ورزید به سوی تک است و قلب او به یاد تو می تپد اکنون در فکر تو است و به تو فکر می کند.

 بهمن

 تک دل
قلب تو در حال حاضر به سوی شخص مورد علاقه خود است اکنون در فکر شخصی میباشید که عاشقانه او را دوست داری

 اسفند

9 خشت
اعلام تقاضای عاشقانه یا تقاضا در مورد یک موضوع عشقی یا ازدواج از جانب فردی که او را دوست داری.برچسبها:

راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان