دستمزد جنجالی و لایو سردار آزمون و علیرضا جهانبخش

مجموعه : اخبار ورزشی
دستمزد جنجالی و لایو سردار آزمون و علیرضا جهانبخش

علیرضا جهانبخش بازیکن فوتبال اهل ایران است. او فوتبال خود را از داماش گیلان آغاز کرد و هم‌اکنون در تیم فوتبال برایتون اند هوو آلبیون لیگ برتر فوتبال انگلستان و تیم ملی فوتبال ایران در پست وینگر و هافبک راست بازی می‌کند.

 

دستمزد میلیاردی علیرضا جهانبخش از برایتون

شیوع ویروس کرونا و تعطیلی فوتبال در جهان باعث شده تا بعضی از باشگاهها به دنبال کاهش قرارداد بازیکنانشان باشند. در چنین شرایطی سایت انگلیسی زبان alkhaleejtoday این سوال را مطرح کرده که اگر بازیکنان برایتون با کاهش 30 درصد دریافتی هفتگی‌شان موافقت کنند، دستمزد هفتگی آنها چه تغییری خواهد کرد؟

بر اساس آمار منتشر شده در این سایت، علیرضا جهانبخش که هفته‌ای 50 هزار پوند از برایتون دریافتی دارد، در صورت کاهش 30 درصدی دستمزدش، هفته‌ای 35 هزار پوند از این باشگاه خواهد گرفت.

این موضوع سوژه‌ای شد برای اینکه رقم دریافتی علیرضا را به ریال تبدیل کنیم. قیمت پوند در بازار دیروز حدود 20 هزار تومان بوده است که ما این رقم را ملاک گزارشمان قرار می‌دهیم.

بر این اساس، دریافتی هفتگی علیرضا جهانبخش از برایتون، 50 هزار پوند معادل 1 میلیارد تومان بوده که در صورت کاهش 30 درصدی آن، به 700 میلیون تومان در هفته می‌رسد تا جهانبخش، هفته‌ای 300 میلیون تومان ضرر کرده باشد!

اگر فرض کنیم دستمزد هفتگی جهانبخش شامل مالیات یا موارد دیگر نخواهد شد، او ماهانه، 200 هزار پوند معادل 4 میلیارد تومان از برایتون دریافتی داشته است.

 

ماجرای لایو سردار آزمون از ماجرای ناپولی تا کارت هدیه دورهمی

 

سردار آزمون دیشب چند لایو اینستاگرامی جالب و خبرساز داشت. به گزارش نازوب، در یکی از آن‌ها حسین سلیمانی یکی از بازیگران تلویزیونی حاضر بود که خاطره جالبی از حضورش در برنامه دورهمی تعریف کرد. سلیمانی به سردار گفت پس از حضور در این برنامه به او یک پاکت دادند که در آن یک و نیم میلیون تومان پول بود که اگر به پول الآن حساب کنیم مبلغ زیادی می‌شود و به نظر می‌رسد دست اندرکاران این برنامه حسابی هوای مهمانان خود را دارند.

نکته دیگر این لایو توضیحات سردار آزمون درباره انتقالش به ناپولی بود که سردار گفت فعلا تا یک سال و نیم دیگر با زنیت قرارداد دارد و نمی‌تواند درباره حضورش در تیم‌های دیگر صحبتی انجام دهد و اولویتیش با تیم فعلی‌اش است.

 

Controversial salary and live of Sardar Azmoun and Alireza Jahanbakhsh


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان