ابرو لیفت با لمینت چیست و چه تفاوتی دارد

مجموعه : آرایش صورت
ابرو لیفت با لمینت چیست و چه تفاوتی دارد

لیفت و لمینت ابرو؛ ابرو یکی از مهم ترین معبارهای زیبایی به شما می آِید از این رو بسیاری از خانم ها برای داشن ابروهایی زیبا آن را تاتو می کند  و مناسب با زاویه صورت ابروهایشان را ترمیم می کنند به تازگی متدهای زیبایی برای ابرو ارئه شده است من جمله لیف و یا لمینت که در این بخش زیبایی از مجله نازوب به آن اشاره می کنیم.

 

لیفت و لمینت ابرو

دو روش جدید جهت حالت دادن و تقویت ابروها می باشد. در این شیوه مثل لیفت و لمینت مژه، تارهای ابرو تقویت، پر پشت، مشکی و ضخیم تر می شوند.

لیفت و لمینت ابرو روشی جدید که در آن ابروهایتان به طرف بالا حالت داده میشود، پر پشت تر، مشکی تر میشود و تار های ابروهایتان زخیم تر میشود که همرا با آن ویتامینه هم انجام میشود. در این مدل ابروهای شما به طرف بالا کشیده میشود و هاشوری و هالیوودی به نظر میرسد.

 

 

ابرو لیفت با لمینت چیست و چه تفاوتی دارد

 

لیفت و لمینت ابرو مناسب چه کسانی است؟

.اگر مدل ابروتون رو دوست ندارید، لیفت ابرو با مواد کراتین و بدون تزریق و جراحی و کاشت٫ طبیعی ترین و کم هزینه ترین شیوه برای تغيير مدل ابرو و تقویتشان است. لیفت ابرو بدون جراحی کاری که با ماده های ارگانیک و تقویتی انجام میشود، مناسب کسانی است که ابروهای نامرتب و یا افتاده و بی حالت دارند و حالت ابرو دخترانه ومرتب دوست دارند و میخواهند ابرو پهن تر دیده شود بدون هیچ نوع تاتویی كه با مواد ارگانیک انجام می شود.

با این شیوه تقویتی ابروها به صورت مرتب و هاشور خورده بنظر میرسد. تارهای ابرو به طرف بالا و ایستاده و ابروها پهن تر و جاهای خالی ابرو پر میشود و نه تنها آسیبی به ابرو زده نمیشود بلکه ابرو تقویت هم میشود لیفت ابرو برای ابروهای کم و هاشور زده شده هم مناسب است ولی باید ابروها بلند شده باشند.

 

مراحل لیفت و لمینت ابرو

مرحله نخست:ابتدا ابروها را به جهت دلخواه با چسب لیفت به وسیله شانه لیفت یا براش ریملی فیکس کنید.

مرحله دوم:مواد شماره 1 یا لیفت را از ریشه تا نصف موهای ابرو مواد گذاری کنید و کاور کنید. تایم مکث برای مواد شماره یک بر اساس برند مواد در نظر گرفته می شود.

مرحله سوم:مواد 1 را کامل از روی ابرو پاک کنید و آنگاه مواد شماره 2 یا فیکس کننده را روی کل ابروها بگذارید. ابروها را با نایلون کاور کنید. مدت زمان مکث 15 دقیقه می باشد.

مرحله چهارم:بعداز تمیز کردن مواد فیکس رنگ ابرو گذاشته می شود. رنگ ابرو نسبت به سلیقه ی مشتری به مدت 7 الی 8 دقیقه مکث با کاور نایلونی گذاشته می شود.

مرحله پنجم:بعداز رنگ ابرو، ابروها کاملاً تمیز می شود به طوریکه هیچ موادی روی ابرو باقی نمانده باشد.

مرحله ششم:مواد شماره 3 یا کراتین گذاشته می شود. توجه کنید که باید به مشتری گفته شود تا چند ساعت ابروها را آب کشی نکنند تا کراتین کاملاً جذب ابرو بشود.

 

ابرو لیفت با لمینت چیست و چه تفاوتی دارد

 

لیفت و لمینت تا چه مدت دوام دارد؟

استفاده از این دو روش باتوجه به رشد ابروهایتان چیزی حدود ۳۰ الی ۴۵ روز دوام خواهد داشت. در این روشها از چسب لاتکس استفاده می شود و تا ۲۴ ساعت نباید ابروهایتان را بشویید به همین علت نتیجه فورا بعد از پایان کار مشاهده نمی شود بنابراین نگران حالت ابروهایتان نباشید چرا‌که بعد از شستشو تارهای ابرو باز شده و نتیجه نهایی معلوم خواهد شد.

 

لیفت ابرو با مواد چه فرقی با لمینت ابرو دارد؟

لمینت باعث تقویت و کراتینه کردن ابرو می شود در حالیکه کارکرد لیفت تغيير حالت و بالا کشیدن ابرو میباشد .

لمینت در واقع یک فرآیند گیاهی کراتینه است مواد لمینت دارای پیگمنتهای رنگی هستند که بر روی ابرو یا مژه قرار می گیرد موی ابرو و مژه ها را حجم تر می کند و رنگ مژه و ابرو را پر رنگ تر و تیره تر می کنند با این شیوه ابرو ها و مژه ها واضح تر میشوند و ابرو ها حالت زیبایی به ابرو می دهد افردی که ابرویی افتاده ای دارد باید حتماً به فکر لیفت ابرو باشند برای این که لمینت برای ابرو هایی افتاده تأثير چندانی نخواهد داشت

شما میتوانید لیمنت و لیفت را هم زمان و در یک جلسه انجام دهید چرا‌که این دو شیوه فرآیند مشابهی دارند و خیلی تفاوتی با هم نمی کنند، هر چند که کارایی های مختلفی دارند و موادی که در هر یک از آن ها استفاده می شود هم با هم متفاوت است.

 

ابرو لیفت با لمینت چیست و چه تفاوتی دارد

 

عوارض لیفت ابرو با مواد

لیفت تاثیری در حجم ابرو ندارد و باعت پرپشت شدن مژه نمی شود در واقع چنانچه کسی خواهان افزایش حجم ابرو است باید از لمینت ابرو اسنفاده کند. علاوه‌براین در صورتی که خرید مواد لیفت ابرو ناآگاهانه و بدون آشنایی مواد اصلی صورت بگیرد میتواند خساراتی جبران ناپذیر به ابروها وارد نماید.

از طرفی موادی که برای لیفت ابرو مصرف می شود بسیار قوی هستند، از این جهت باید شرط احتیاط را در استفاده از آن ها رعایت کرد. در صورتی که لیفت ابرو در ارایشگاه انجام می دهید، آرایشگرتان باید حتماً توانایی و مهارت لازم کار با این مواد را داشته باشد تا شما دچار صدمات جبران ناپذیری نشوید، در غیر اینصورت امکان دارد به آسانی ابرو و مژه های شما دچار سوختگی شود و یا به مرور زمان به ریزش بیفتند.

ولی باید به این نکته هم توجه کرد که در صورت پیش امدن این مورد از عوارض لیفت ابرو با مواد، مدت زمان افتادن و رشد مجدد مژه ها اغلب 40 روز به طول خواهد انجامید.

یکی ديگر از عارضه های لیفت ابرو با مواد این است که این شیوه موقتی است.( ولی برای بعضی از اشخاص این مورد میتواند به نوعی حسن و مزیت هم به حساب بیاید.)

 

ابرو لیفت با لمینت چیست و چه تفاوتی دارد

 

فواید لیفت ابرو با مواد چیست ؟

در این شیوه ابروها بدون هیچ آسیبی منظم و هم زمان تقویت میشوند. در صورتی که لیفت ابرو با مواد توسط آرایشگری اموزش دیده انجام شود، کاملاً بی خطر میباشد. روز پس از لیفت ابرو بدون هیچ مشکلی میتوانید دوش گرفته و یا به استخر بروید.

با متدهای زیبایی و آرایشی جدید با مجله ناز وب و به کار بردن آنها زیباتر از هر روز باشید.

 

What is laminate eyebrow lift and what is the difference?

راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان