بیوگرافی جدید علی اکبر رائفی پور رکورد دار سخنران فراماسونری ایران!

بیوگرافی جدید علی اکبر رائفی پور رکورد دار سخنران فراماسونری ایران!

علی اکبر رائفی پور متولد 1363 در تهران است. فعالیت های بسیار چشمگیر وی در زمینه تحقیق نقد و خُرده‌گیری از صهیونیسم، نقد و خُرده‌گیری از فراماسونری، نقد علوم اجتماعی و اومانیسم و آنچه که فرقه‌های نوظهور می‌خواندو

محل کار مؤسسهٔ فرهنگی مصاف

 

بیوگرافی جدید علی اکبر رائفی پور رکورد دار سخنران فراماسونری ایران!

 

بنیانگذار جنبش مصاف (مبارزه با صهیونیسم، اومانیسم و فراماسونری)
دلیل شهرت سخنران عمومی مهدوی و استراتژیست

علی‌اکبر رائفی‌پور سخنران و نظریه‌پرداز ایرانی است. او به خاطر نظریه‌پردازی دربارهٔ تئوری‌های توطئه شهرت دارد.و سخنرانی‌هایی در نقد علوم اجتماعی و نظراتی راجع به نقش تشکیلات فراماسونری در ادارهٔ امور جهان دارد.
خبرگزاری ایسنا وی را محقق و پژوهشگر نامیده است.
وی تحت عنوان «استراتژیست» به بیان برخی از دیدگاه‌ها می‌پردازد. برخی معتقدند که بخشی از ادعاها و دیدگاه‌های وی فاقد سند علمی هستند. وی در طول چندسال با سخنرانی‌ها و نظریه‌پردازی‌های خویش در محافل مختلف در رابطه با شیطان‌پرستی، فراماسونری، صهیونیزم و مهدویت مواردی از این قبیل به یکی از چهره‌های شناخته شده در میان علاقه‌مندان به این مبحث مبدل گشت.

 

بیوگرافی کامل و جدید علی اکبر رائفی پور

 

 

بیوگرافی جدید علی اکبر رائفی پور رکورد دار سخنران فراماسونری ایران!

 

وی از خود به عنوان «آنتی صهیونیزم» یاد می‌کند. او خود را پژوهشگر عرصهٔ آخرالزمان و صهیونیزم و حوزهٔ رسانه و مدرس دانشگاه و صاحب پژوهشگاه مصاف معرفی کرده است. رائفی پور از جمله افرادی است که اطرافشان پر از شایعه بوده و مستقیماً از افراد حکومتی نمی‌باشد. وی توانسته با تریبونهایی که داشته توجه جوانان و نوجوانان را جلب کند. حضور او در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران بسیار کمرنگ است.
او مؤسسه‌ای به نام مؤسسه مصاف ایرانیان تأسیس نموده و مدیریت آن را بر عهده دارد. رائفی پور به گفتهٔ خودش رکورددار سخنرانی در ایران است و سخنرانی‌هایش از سه تا شش ساعت متغیر هستند.

رائفی‌پور هرساله از صدها ساعت تریبون برای سخنرانی در دانشگاه‌های مختلف کشور برخوردار است.
بیوگرافی رائفی پور از زبان خودش

بنده دانش آموخته حسابداری هستم و مسائلی که به آن می پردازم مطالعات و پژوهش های شخصی بوده است
از دوره دبیرستان در کنار درس مطالعات فراوان داشتم (بیشتر از درسم) به عنوان نمونه در آن دوران ۲ نفر از اهل سنت را شیعه کردم که هردو دانشجو بودند و حد اقل ۴ یا۵ سالی با بنده فاصله سنی داشتند
در این حوزه از محضر اساتید (البته کتابهای ایشان) استفاده بردم در این عرصه شاید تا کنون ۱۵۰۰ کتاب ایرانی /ترجمهشده / و اوریجینال مطالعه شده باشد. به هیچ گروه یا نهادی وابستگی ندارم و جنبشی کاملا خصوص داریم به نام مصاف!

بیوگرافی استاد رائفی پور
چرا استاد رائفی پور از سخنرانی درباره ی فراماسونری یا همان Freemasonry شروع کرد؟

این سوالی ست که اکثر منتقدین استاد رائفی پور یا حتی مخربین نیز مطرح می کنند و استاد راز خود را فاش کرد و این متن زیر از روی سخنرانی (تقریبا) پیاده شده است

حدود سال ۸۴ ما جریانی را در غرب رصد کردیم علی الخصوص در امریکا موسوم به جریان آقای دیوید آیک( David Icke) که ظاهراً یک پژوهشگر بودند که در زمینه ی صهیونیسم، ایلومناتی، فراماسونری تحقیقات داشتند و افرادی تحت تأثیر ایشون شروع به مستند ساختن کردند…طرف اول یه خرده درست به نظر می رسید ولی کسی که اهل فن بود فقط کافی بود یک ربع به فیلم هاش نگاه کنه تا بفهمه چه فتنه ای در کاره ،شیطنت قطعاً وجود داره…

 

بیوگرافی جدید علی اکبر رائفی پور رکورد دار سخنران فراماسونری ایران!

 

اون موقع من اومدم سریع یه رصدی داخل کشور کردم دیدم
بله یکی دو تا وبلاگ در مورد فراماسونری دارن مطلب می نویسن که یکیش وبلاگ اسلام حقیقی بود، جریان دیوید آیک بشدت مشکوک بود و این آدم شروع کرده بود یک سری پرونده های سوخته ی جریان ایلومناتی و…لو دادن و از قلل اون یه سری مزخرفات رو هم می چسبوند به جریان و اصل نتیجه ای که میگرفت این بود که :
۱- دید گاه دیوید آیک :تفکر مصر باستان در ساخت دین یهود نقش اساسی داشته و اساس یهودیت رو مصر باستان به وجود آورده استاد رائفی پور:این حرف غلط محضه…یهودیت ساخت مصر باستان نیست یهودیت یک دین الهی ست اما تفکرات خاخام ها که تحت تأثیر مصر و کابالا بودند بر یهودیت اثر گذاشته و یک جریان انحرافی رو بوجود آورد که نهایتا اون جریان پیروز شد…{نگارنده :منظور صهیونیسم است}
اما اینکه یهودیت از بیخ و بنیان ساخته ی مصر باستان باشه مزخرفه…
۲- دیدگاه دیوید آیک :مصر بر یهودیت اثر داشت ،یهودیت مسیحیت را ساخت استاد رائفی پور:یعنی حضرت مسیح (ع) هم عملاً پَــــر!!!
۳- دیدگاه دیوید آیک :اسلام رو هم این دو تا به وجود آوردن یعنی یهودیت و مسیحیت …

استاد رائفی پور: خب شما می بینی این فرد با لو دادن ۵ ، ۶ تا نماد درپیت و پیش و پا افتاده و سه چهار تا پرونده ای که لاجرم باز میشد…( اینارو داشت باز میکرد )یه مشت از حق میگرفت و یه مشت از باطل می گرفت قاطی میکرد میداد به خورد شما و شما قدرت تشخیص اینو نداشتی چون نه از مصر باستان مطلبی میدونی نه از دین یهودیت چیزی میدونی ونه از دین مسیحیت و نه متاسفانه از گوشه ای از دین اسلام…
مثلا این فرد با توجه به اینکه در آخر دعاهای یهودیت گفته میشه آمِن می گفت این از همون خدای آمون در مصر باستان گرفته شده و مسیحی ها هم میگن آمِن و مسلمان ها هم میگن آمین پس همه ی اینا برمیگرده به مصر باستان…
نه بابا بحث ریشه شناسی و ترمینولوژی کلمات ماجراها داره…

برای کسی که که زبان شناسی میدونه این مباحث به جوک شبیهه…
خب ما باید چکار میکردیم؟در این شکی نداشتم و می دونستم که هر چیزی به فاصله ی نهایتا ۲ یا ۳ سال وارد کشور ما میشه اگر وارد کشور ما میشد با توجه به اینکه جمعیت غالب کشور ما جوانه و جوان هم هیجان طلب مخصوصاً احساسات بر جوان غالبه و شور و هیجان داره باعث خروج از دین میشه و گفتیم چکار کنیم؟گفتیم عیبی نداره اون تکه هایی که راست میگه رو جدا میکنیم و اون تکه هایی که مزخرف گفته رو جلوش دیوار بتنی میذاریم…آیه قرآن میاریم،حدیث میاریم،خودمون اثباتش میکنیم{نگارنده:اشاره به مفهوم مقاومت در دین اسلام ونهراسیدن از توطئه های دشمنان}

 

بیوگرافی جدید علی اکبر رائفی پور رکورد دار سخنران فراماسونری ایران!

 

دیدگاه‌های رائفی پور

رائفی‌پور صراحتاً بیان داشته که عده‌ای به دنبال تخریب شخصیتی وی هستند و حتی در مورد او شایعاتی دروغین می‌سازند، او در کانال رسمی آپارات خود، در یک کلیپ تحت عنوان «ترور رسانه‌ای» بسیاری از شایعات مطرح شده در مورد خودش را تکذیب کرده‌است
رائفی‌پور تشکیک در وجود حرم زینب در دمشق و تشکیک در وجود دختری سه ساله به نام رقیه برای حسین بن علی را کار «استکبار جهانی» دانسته تا شیعیان از دولت سوریه دفاع نکنند. این سخنان وی با انتقاد علی مطهری نایب رئیس مجلس روبه‌رو شد.
به اعتقاد رائفی‌پور مشکل آمریکا با ایران نوع حکومت آن است نه دین آن.
رائفی‌پور معتقد است که فتنهٔ مذهبی از حوزه‌های علمیه برمی‌خیزد.او فتنه جدید انقلاب اسلامی را مذهبی و مشابه فتنه سامری می‌داند و در این خصوص تصریح کرده‌است که امروز فتنه‌ای در کشور در حال وقوع است که از جنس مذهب و در حوزه‌های علمیه است.
رائفی‌پور شلوار «جین» را برآمده از مفهوم جن و کفش پاشنه‌بلند را نماد سُم جن دانسته‌است. رائفی‌پور، نوشته‌های روی تی‌شرت‌ها را «شعارها و وردهای شیطان‌پرستی» خوانده بود، که این موضوع دست‌مایه طنزی از سید ابراهیم نبوی شد.
دیدگاه‌ها و سخنرانیهای وی در جهت ترویج نظریهٔ مهدویت و تضعیف حجتیه می‌باشد.
وی مخالف و منتقد فمینیسم است.
وی با تکیه بر نظریهٔ برگردان گفتار مدعی است که در ترانه‌های رایج به زبان‌های مختلف مفاهیمی شیطانی، کفرآمیز و منفی وجود دارد.
نظریه برگردان گفتار یک شبه علم است که در سال ۱۹۹۷ مطرح شد و از نگاه محافل علمی به دلیل نداشتن سازگاری با مبانی علمی فاقد اعتبار بود و ارزش سنجیدن را نداشت. یکی از معدود آزمایش‌هایی که بر روی این نظریه صورت گرفت منجر به عدم اثبات و رد شدن این نظریه شد.
پیش از انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا در زمانی که نظرسنجی‌ها هیلاری کلینتون را جلو نشان می‌دادند، رائفی‌پور گفت: «چهار سال است که در سخنرانی‌ها می‌گویم رئیس‌جمهور بعدی آمریکا یک زن است. حتی قبل از مطرح شدن کاندیداتوری هیلاری کلینتون من اطمینان داشتم که آمریکایی‌ها برای بازی با افکار جهانی این کار را انجام می‌دهند.»نهایتاً کلینتون این انتخابات را به رقیبش دونالد ترامپ واگذار کرد.
رائفی‌پور در خصوص سید ابراهیم رئیسی نامزد اصولگرای انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۹۶ گفته که فقیران مشهد به او گفته‌اند هر ماه آستان قدس به خانه آنها برنج و روغن می‌برد که بی‌سابقه بوده‌است.
در پی حمایت امیر تتلو از رئیسی، رائفی‌پور به تتلو نامه نوشت و از وی حمایت کرد.

 

بیوگرافی جدید علی اکبر رائفی پور رکورد دار سخنران فراماسونری ایران!

 

انتقاد بهروز کمالی از رائفی پور و اعتراض به استاد خطاب کردن ایشان

«بهروز کمالی» در کامنتی برای «نامه سرگشاده استاد رائفی پور به امیر تتلو» نوشت:

پاسخ «استاد» رائفی پور را دوستان در کامنت‌هایشان به‌خوبی داده‌اند وهیچ حرف اضافه‌ای نمی‌ماند، من فقط به دو نکته اشاره می‌کنم.

اول به آن دوستی که می‌گوید این نامه دروغ است (که ممکن هم هست دروغ باشد) می‌گویم اجازه بده خود «استاد» بگوید دروغ است، ایشان که حی و حاضر هستند.

دوم به «استاد» رائفی پور می‌گویم به سلسله مراتب رسیدن به مقام استادی در دانشگاه تهران نظری بیاندازند، اگر خود را در حد یک استاد ساده دانشگاه تهران دیدند اجازه دهند دیگران ایشان را استاد خطاب کنند، در غیر این صورت صداقت، اخلاق وعدم ریا اقتضا می‌کند مصرا از دیگران بخواهند ایشان را استاد خطاب نکنند.

در دانشگاه تهران (و سایر دانشگاه‌های مشابه در کشور) یک نفر با داشتن مدرک دکترا وسوابق تحصیلی درخشان، نوشتن چندین مقاله‌ی نو و بکر و همچنین یک رساله در رشته‌ی تخصصی تحصیلی با محتوایی که دیدگاهی را ارائه دهد که قبلاً در جهان سابقه نداشته به‌عنوان «دانشیار» در دانشگاه استخدام می‌شود و طی چندین سال چنانچه مقالات علمی متعدد و به‌روز به‌صورت تألیف و ترجمه داشته باشد و حداقل دو سه جلد کتاب در رشته‌ی تخصصی خود تألیف و یا ترجمه کرده باشد تازه به‌عنوان «استاد یار» مفتخر می‌شود.

به همین ترتیب سال‌ها طول می‌کشد (سال‌هایی که عضو هیات علمی دانشگاه مربوطه هم بوده و باز هم ده‌ها مقاله و چندین کتاب منتشر کرده) تا به‌عنوان رسمی استاد و استاد تمامی در دانشگاه نائل شود؛ یعنی با احتساب سال‌های تحصیل در دوره‌ی دکترا و نوشتن رساله‌ی دکترا و دفاع از آن، به اندازاه‌ی سن آقای رائفی پورکمی بیشتر یا کمتر می‌شود.

 

بیوگرافی جدید علی اکبر رائفی پور رکورد دار سخنران فراماسونری ایران!

 

ولی چه کنیم که کار به جایی رسیده که در این کشور به هرتازه از راه رسیده‌ای محض رضای خدا آقای دکتر واستاد گفته می‌شود.

به خاطر دارید کسانی را که ادعای مدرک دکترا داشتند و حتی از نهادها وسازمانها (مثلا صداوسیما) سال‌ها حقوق مدرک دکترا دریافت می‌کردند ولی بعدا حتی مدرک دیپلم خود را هم نتوانستند ارائه دهند و یا اینکه وقتی از دانشگاه مورد ادعای آنان (مثلا آکسفورد) استعلام می‌شد پاسخ می‌دادند در طول عمر دانشگاه مربوطه هرگز چنین دانشجویی نداشته‌اند.

جای شکرش باقیست که مقررات و سلسله مراتب رسیدن به استادی در دانشگاه تهران به همان شکل سابق کماکان برقراراست.

 

تازه ترین خبرهای مربوط به رائفی پور

رائفی‌پور، رکورد گینسی و افتخار فاجعه‌ساز!
جدال چند رسانه اصولگرا با علی‌اکبر رائفی‌پور نظریه‌پرداز و سخنران معروف بالا گرفته و در تازه‌ترین موج این تقابل، رائفی‌پور در مطلبی مفصل و 5 صفحه‌ای به یادداشت 3 صفحه‌ای روزنامه فرهیختگان پاسخ داده است.

جالب این که گزارش مفصل فرهیختگان در نقد و تحلیل رائفی‌پور و فعالیت‌هایش بلافاصله از سوی خبرگزاری تسنیم هم بازنشر شده بود که نشان از یک برنامه‌ریزی برای پرداختن به پروژه |رائفی‌پور» دارد. اگرچه رائفی‌پور با ارتباطات گسترده و حمایت‌های بسیاری که از خود می‌بیند، نباید چندان احساس نگرانی داشته باشد.

 

بیوگرافی جدید علی اکبر رائفی پور رکورد دار سخنران فراماسونری ایران!

 

رائفی‌پور، رکورد گینسی و افتخار فاجعه‌ساز!

محض نمونه این که او در جوابیه 5 صفحه‌ای و عجیب و خواندنی خود گفته، علی‌اکبر ولایتی رییس دانشگاه آزاد او را خواسته و از او بابت رفتار نادرست روزنامه فرهیختگان که زیرمجموعه دانشگاه آزاد است دلجویی کرده است.

مطلب بلند رائفی‌پور نکات بسیاری دارد که مطمئنا در آینده به آنها پرداخته خواهد شد و چه بسا خود روزنامه فرهیختگان به آنها پاسخ دهد. اما چند نکته در این نوشته جلب‌نظر می‌کرد. اول اصرار رائفی‌پور بر این که تاکنون برای موسسه چندوجهی خود «انصاف» یک ریال هم از بیت‌المال نگرفته. این در حالی است که جابه‌جا در مطلب خود از حمایت‌هایی گفته که از طرح‌ها و پروژه‌های این موسسه شده و اینکه بسیاری از محصولات و ایده‌های «انصاف» به طرز حیرت‌انگیز و سریعی از طرف نهادهای دولتی خریده شده یا مورد حمایت قرار گرفته است.

نمونه اخیر و عظیم آن اسلحه ذوالفقار است که تبدیل به اسلحه نظامی رسمی کشور شده است. دومین نکته جایی است که رائفی‌پور در ابتدای مطلب متذکر می‌شود:«فعالیت‌های اجتماعی اینجانب در قالب سخنرانی و تبلیغ معارف انقلاب اسلامی از سال ۱۳۸۸ و در کوران فتنه آغاز شد.

تاکنون بالغ بر۲هزار سخنرانی انجام داده‌ام.» مشخص نیست که رائفی‌پور در گفتن این عدد اغراق کرده یا واقعا 2هزار سخنرانی در طی این مدت انجام داده است. اما برای نشان دادن ابعاد این رکورد کافی است بگوییم از سال 88 تا امروز قریب 11 سال می‌گذرد، یعنی حدود 4هزار روز. 2هزار سخنرانی در طول این مدت، یعنی رائفی‌پور به مدت یازده سال یک روز در میان سخنرانی داشته! یا با چند سخنرانی در روز توانسته به این رکورد عجیب رسد. رکوردی که شاید برای گینس هم مناسب باشد. او در جای دیگری در توصیف عملکرد موسسه «مصاف» می‌گوید:

 

بیوگرافی جدید علی اکبر رائفی پور رکورد دار سخنران فراماسونری ایران!

 

«اقدامات این واحد منجر به تولید محصولات به روز و کارآمدی در حوزه‌های مختلف گردیده که از میان آن‌ها می‌توان به موارد ذیل به عنوان مهمترین تولیدات واحد فنّی و مهندسی مؤسسه مصاف ایرانیان یاد کرد:

۱. ساخت دستگاه کنترل عددی رایانه‌ای (CNC) سه محوره و چهار محوره و پروتوتایپ پنج محوره.

۲. تولید اسلحه مدرن ذوالفقار؛ اوّلین سلاح هجومی ایران که قابلیت تغییر کالیبر داشته و از سوی رسانه‌های عربی عبارت «فخر الصناعة الایران» برای آن بکار رفته است.

۳. ساخت سامانه بومی شناسایی و ایجاد اختلال در ریزپرنده‌ها (پاداسکای) که نظیر آن در منطقه غرب آسیا وجود ندارد و با افتخار تامین بخش از امنیت هوایی مراسم ۱۴ خرداد حرم مطهر، مراسم شهادت سردار سلیمانی و نماز جمعه با حضور رهبر انقلاب را انجام داد.

۴. تولید دستگاه تنفس مصنوعی (ونتیلاتور) مکانیکی با قابلیت‌های منحصر به فرد با همکاری واحد سلامت

۵. ساخت دستگاه پویشگر و چاپگر (اسکنر و پرینتر) سه‌بُعدی.»

از تنوع اعجاب‌آور تولیدات این مجموعه –که تازه آنچه اینجا گفته شده بخش کوچکی از محصولات آن است- اگر بگذریم، باید به یک نکته توجه کرد. آنچه رائفی‌پور از آن به عنوان «سامانه بومی شناسایی و ایجاد اختلال در ریزپرنده‌ها (پاداسکای)» نام می‌برد و به آن افتخار می‌کند، همان پارازیت‌اندازی است که بارها بابت فعالیت آن ابراز نگرانی شده و می‌تواند به سقوط هواپیماهای مسافری منجر شود.

در همین زمینه باید به مصاحبه هادیان رییس مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات با سایت انصاف‌نیوز اشاره کرد. این مصاحبه پس از آن انجام شد که رائفی‌پور گفته بود می‌خواهند به موسسه او فشار بیاورند و خرید و گسترش سامانه (پاداسکای) را محدود کنند. انصاف نیوز در تاریخ 26 فروردین امسال نوشته بود:«جمال هادیان در پاسخ به سوالی مبنی بر این که اخیرا رائفی‌پور ادعا کرده فشارهایی بر شرکت ایشان برای خرید سامانه‌ پاداسکای آنها وارد شده و به نوعی این فشار را به وزارت ارتباطات منسوب کرده‌اند، گفت: «اگر درست حدس زده باشم، پاداسکای سامانه‌ پارازیت GPS هست. تولید پارازیت به هر نحو یک کار غیرقانونی است و البته روی GPS علاوه بر غیرقانونی بودن، بسیار خطرناک هم هست.»

هادیان افزود: «در چندماه اخیر نزدیک بود پارازیت GPS یک فاجعه ایجاد کند و هواپیمایی در یکی از فرودگاه‌ها سقوط کند. ما هم حسب وظیفه قانونی از عامل پارازیت که نمی‌دانیم چه کسی بوده است به دادگاه شکایت کردیم و خواستیم شناسایی شود و گزارشش را به شورای عالی امنیت ملی هم دادیم.»

وی گفت: «اینکه ایشان بنا به اظهارات خودشان عامل این پارازیت خطرناک و حادثه‌ساز باشند و هنوز با او برخورد نشده جای تعجب است و قطعا برخوردی خیلی قاطع‌تر از ادعای ایشان مبنی بر ابلاغ به حراست‌ها برای عدم خرید سامانه مذکور می‌طلبد.»

به نظر می‌رسد خبرسازی پدیده رائفی‌پور همچنان ادامه داشته باشد و حمله رسانه‌های سابقا همسو به او، زمینه‌ساز ادعاها و اظهارات تازه دیگری باشد.

 

New biography of Ali Akbar Raefipoor, record holder of the Iranian Freemasonry speaker!

راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان