ما را دراینستاگرام دنبال کنید

تصادف وحشتناک خواننده محبوب کشور افشین آذری+فیلم تعداد کشته ها

مجموعه : اخبار حوادث
تصادف وحشتناک خواننده محبوب کشور افشین آذری+فیلم تعداد کشته ها

تصادف وحشتناک   خواننده ی محبوب Popular singer و جوان کشور ساعاتی پبش در تبریز، در ادامه علاوه بر مشاهده کلیپ بخشی از تصادف جزئیات و تعداد کشته ها و مصدومین اعلام شده است.

 

به گزارش مجله نا زوب، ساعتی پیش در اثر وقوع حادثه رانندگی در زیر گذر حکیم نظامی سه تن از سرنشینان خودرو دنا جان باخته و سه تن دیگر از سرنشینان خودرو افشین آذری دچار مصدومیت شدند.

 

تصادف وحشتناک خواننده محبوب کشور افشین آذری+فیلم تعداد کشته ها

 

در فیلم منتشر شده؛ افشین آذری به همراه 2 دختر از داخل خودرو MVM خارج شده و در انتظار رسیدن اورژانس تبریز هستند، از طرفی در فیلم میبینید که چگونه خودرو دنا از مسیر منحرف و در لاین سرعت بزرگراه واژگون شده است.

مسئولان آتش نشانی تبریز اعلام کردند در این تصادف 3 سرنشین خودرو دنا در دم جان باختند.
دکتر زبردست سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز در این باره به رکنا گفت: یک دستگاه خودرو دنا در مسیر حرکت به سمت چهار راه طالقانی از مسیر منحرف و با برخورد به نرده های میانی زیر گذر و شکستن آن در سمت مخالف زیر گذر با خودرو ام وی برخورد و موجب کشته شدن سه سرنشین خودرو دنا و مصدومیت سه سرنشین خودرو ام وی ام افشین آذری شد.

همچنین: خودرو دنا حامل سه سرنشین از جمله یک خانم و دو مرد بود که هر سه جان باخته و خودرو ام وی ام حامل شش سرنشین از جمله دو دختر ۸ و ۱۲ ساله و افشین آذری 35 ساله بود که هر سه دچار مصدومیت شده بودند.

 

چکیده ای از بیوگرافی افشن آذری

افشین آذری یکی از خواننده های ایرانی است که هفت هشت سالی میشود که د عرصه موسیقی فعالیت دارد. در ادامه مطلب زیر با بیوگرافی افشین آذری شما را آشنا خواهیم کرد.

تولد

افشین آذری متولد ۱۳ آبان ۱۳۶۴ در شهر تبریز خواننده، آهنگساز و تنظیم کننده سبک پاپ – ترنس ایرانی است.ازدواج

انتشار خبر ازدواج افشین آذری با نسیم کذب می باشد و صرفا با یکدیگر همکار بودند، اما افشین آذری ازدواج کرده و متاهل می باشد و صاحب یک دختر می باشد.

شروع کار

افشین اولین آلبوم خود را در سال ۸۹ وارد، بازار کرد که موفقیت آمیز بود، او یک خواننده خانم به نام نسیم را نزد خود آموزش دادکه دومین و سومین آلبوم خود را با هم خواندند، که سبک بخصوصی را در موسیقی ایران آغاز کرده‌اند او تنظیمات خوبی ارایه داده است که میتوان به تنظیم آهنگ خوانندگانی ون احسان خواجه امیری و بابک آزرم و …. اشاره کرد.

کنسرت در تهران

اولین کنسرت او در تبریز بهمن ماه ۹۴ در سالن پتروشیمی شروع شد، و سپس در چندین شهر بزرگ ادامه پیدا کرد، در نهایت ۲۲ مرداد برای اولین بار در برج میلاد تهران کنسرت خود را برگزار کرد.

 

Afshin Azari’s popular singer’s horrible accident + video The number of killed


برچسبها: ،

جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز
بیوگرافی هنرمندان