ادامه جنجال ممنوع التصویری حیاتی بخاطر اِبی خواننده کشور+ فیلم

ادامه جنجال ممنوع التصویری حیاتی بخاطر اِبی خواننده کشور+ فیلم

محمدرضا حیاتی که مدتی است بخاطر یک مصاحبه عادی و صحبت از ابی خواننده محبوب کشورمان درخارج از ایران ممنوع التصویر شد. در پایان این بخش فیلم این مصاحبه و ادامه این ممنوع التصویری گوینده پیشکسورت رسانه ی ایران را دنبال کنید.

 

جمله ای که محمدرضا حیاتی را با سابقه بسیار طولانی در صدا و سیما ممنوع التصویر کرد؟؟!!!

من از ارادتمندان ابی هستم. این جمله را محمدرضا حیاتی گفت. در گفتگویی دو نفره. وقتی که مجری انتظار داشت تمام قد پشت محسن چاوشی را بگیرد و به همسر خواننده آن‌ور آبی بتازد. به گزارش نازوب، محمدرضا حیاتی، اما صدای ابی را صدای سال‌ها خاطره خواند که هنوز هم بعد از پنجاه سال ترانه‌های قبل از انقلابش را گوش می‌دهد و لذت می‌برد.

حیاتی که گویا از علت درگیری دوخواننده بی‌خبر بود، گفت که صدای چاوشی و سبکش را هم دوست دارد. مخصوصا ترانه‌هایی که برای تیتراژ فیلم‌ها خوانده است.

 

ادامه جنجال ممنوع التصویری حیاتی بخاطر اِبی خواننده کشور+ فیلم

 

ابراز علاقه حیاتی به ابی که خواننده لس‌آنجلسی است در عرف صدا و سیما نمی‌گنجید. از این رو پس از مصاحبه با محمدرضا حیاتی، مجری و گوینده خبر تلویزیون، تماس گرفتند که تا اطلاع ثانوی به سازمان نرود.

محمدرضا حیاتی در مصاحبه‌ای به تازگی به ماجرای اظهار نظر درباره ابی و ممنوع‌الکاری‌اش اشاره کرده و گفته است: «از آن روز به بعد تلویزیون نرفته‌ام. تماس گرفتند گفتند فعلا نیایید. من هم گفتم چشم. عرض کردم من که بازنشسته شدم و همان موقع هم قبل از دستور شما تقاضا کردم اگر امکان دارد دیگر نباشم.»

 

ادامه جنجال ممنوع التصویری حیاتی بخاطر اِبی خواننده کشور+ فیلم

 

حیاتی خدا را شاهد قرار داده که ظاهر و باطنش همیشه همین بوده است و اگر می‌خواست از موقعیتش استفاده کند، به‌راحتی می‌توانست، اما هیچ گاه از رئیس‌جمهور و وزیر و وکیل هیچ خواسته‌ای نداشته است.

محمدرضا حیاتی واکنش صداوسیما به ماجرای ابی را این طور توصیف کرده است که: «بالاخره ممکن است شخص آقای علی عسگری، مدیر خبر، معاون سیاسی و دیگر دوستان از حرف من نارحت شده باشند، ولی هر حرفی زدم فقط از روی صداقت و حرف دلم و مردم بوده است.»

یکی از دلایلی که گفته می‌شود صداوسیما نتوانسته از ابراز علاقه محمدرضا حیاتی به ابی چشم‌پوشی کند، چرایی جدال مهشید حامدی همسر ابی با محسن چاووشی بوده است.

 

ادامه جنجال ممنوع التصویری حیاتی بخاطر اِبی خواننده کشور+ فیلم

 

واکنش حیاتی به دعوای محسن چاوشی و مهشید حامدی
کمی بعد از مصاحبه و و جنجال ارادت محمدرضا حیاتی به ابی. حیاتی فیلم دیگری منتشر کرد و اعلام کرد که از دلیل، محتوا و ریشه جدال لفظی بین همسر ابی و محسن چاوشی بی‌اطلاع بوده است. حیاتی سیره و روش و منش امیرالمؤمنین را راه و روش خود و مردم ایران خواند.

بی اطلاعی محمدرضا حیاتی از ماجرای دعوای محسن چاوشی و مهشید حامدی

 

ادامه جنجال ممنوع التصویری حیاتی بخاطر اِبی خواننده کشور+ فیلم

 

واکنش اِبی به ممنوع التصویری حیاتی
ابراهیم حامدی به خبر ممنوع التصویری محمدرضا حیاتی گوینده خبر صداوسیما به خاطر تمجید از وی واکنش نشان داد.

وی در این باره در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

با خبر شدم که جناب حیاتی به دلیل اعلام علاقه شخصی شان به بنده، ممنوع التصویر شده اند. باید اعتراف کنم که بسیار متاسف شدم و هنوز بعد از چهل و یک سال تبعید نمیدانم من و هنرمندانی، چون من مرتکب چه گناهی شده بودیم به جز اهدای شادی به مردم و خواندن از آزادی، که تا به امروز طرفداران و علاقمندانمان تحت فشار و زور هستند. برای آقای حیاتی آرزوی زندگی آرام در کنار خانواده دارم.

 

Continuation of the controversial ban on vital images due to the country’s singer Abi + film

راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان