زنی که مربی اسب 5 میلیاردی سردار آزمون است!+ عکس

زنی که مربی اسب 5 میلیاردی سردار آزمون است!+ عکس

سردار آزمون نیز همانند برخی چهره ها با یک اقدام بیش از هر زمان دیگری دیده شد وی با خرید Serik is the most expensive horse in the world سریک گرانترین اسب جهان یکی از مشهورترین اطبطل داران در ایران و جهان شد! مربی این اسب خاص و گرانقیمت چه کسی است

ماجرای خرید اسب سردار آزمون از استرالیا یکی از اتفاقات جالب توجه در هفته های اخیر بوده است و روزنامه دیلی تلگراف نیز با انتشار گزارشی به این موضوع پرداخته و نوشته است:

آزمون زمانی تصمیم به این کار گرفت که به همراه مادرش فیلم Ride Like a Girl را تماشا کرد که داستان زندگی میشل پین و برادرش را نقل کرده است. بعد از دیدن این فیلم، آزمون در یک پیام اینستاگرامی به پین تبریک گفت و از او خواست تا یک اسب را برایش تربیت کند.

 

زنی که مربی اسب 5 میلیاردی سردار آزمون است!+ عکس

 

فیلم «مثل یک دختر سوار شو» ماجرای قهرمان میشل پین را به شکلی جالب توضیح داده و همچنین در 5 آیتم مختلف کادیدای کسب جایزه بوده است. میشل پین سوارکار 34 ساله ای است که چهار سال پیش با قهرمانی در جام ملبورن کاپ، به اولین زنی تبدیل شد که برنده این تورنمنت شده است. او البته در این سال ها جنجال های زیادی را هم داشته که یکی از آن به مصدومیتش یک سال پس از قهرمانی مربوط می‌شود.

به گفته دیلی تلگراف هفته گذشته اسب 500 هزار دلاری برای آزمون خریداری شد که این کره اسب یک ساله، در اختیار قهرمان اسب دوانی بریتانیا بود. پین درباره این موضوع پیش تر گفت:

 

زنی که مربی اسب 5 میلیاردی سردار آزمون است!+ عکس

 

آزمون هیچ ارتباطی در استرالیا ندارد، اما توجه زیادی به Equestrian competitions مسابقات اسب‌دوانی در استرالیا دارد. او اسبی قهرمان در ایران دارد و می‌خواهد یک استرالیایی‌اش را هم داشته ‌باشد. او به طور کامل مسابقات اسبدوانی را زیر نظر دارد و شب‌ها برای تماشای مسابقات بیدار می‌ماند.

این در حالی است که قرار بود آزمون در ماه آپریل سفری به استرالیا داشته باشد اما شیوع Coronavirus ویروس کرونا مانع از این اتفاق شد.

 

نژاد اسب سردار آزمون گرانترین اسب جهان و اصطبل 10 میلیاردی

 

A woman who is the 5 billion horse trainer of Sardar Azmoun! + Photo

راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان