laghari

اینستاگرام نازوب، رسانه اینستاگرام نازوب، مجله تفریحی سرگرمی نازوب،فن پیج نازوب

زیباترین، جذاب و پردرآمدترین مدلینگ های خانم/ ملکه های مدل

مجموعه : جالب ترین ها
زیباترین، جذاب و پردرآمدترین مدلینگ های خانم/ ملکه های مدل

زیباترین و جذاب ترین همچنین پردرآمدترین مدلینگ های معروف به Model queens ملکه های مدل را یک قاب بشناسید. بسیاری از این مدلینگ های معروف جهان از زیبایی چندانی برخوردار نیستند اما در لیست زیباترین مدلینگ های جهان قرار دارند. از نظر موسسه انتخاب زیباترین مدلینگ زیبایی فیزیک و فیس مطرح نیست دیگر گزینه های با ارزش مدلینگ های شایسته و زیبا را انتخاب می کند!؟ در ادامه این بخش جذاب به معرفی ملکه های مدل جهان می پردازیم.

مدل معروف بهاتی پرینزلو

بهاتی پرینزلو نخستین بار دریک فروشگاه مواد غذایی در شهر کیپ تاون آفریقای جنوبی کشف شد. این مدل نامیبیایی بـه همراه مادربزرگ و پدربزرگش برای گذران تعطیلات بـه این شهر رفته بود. پرینزلو در گفت‌وگو اي در اینباره گفته اسـت: «بعد از کلیسا، رفته بودیم یه فروشگاه مواد غذایی کـه یه نفر اومد سمت مـن و ازم پرسید کـه کار مدلینگ میکنم یا نه، بعد شماره تلفنش رو روی یه تیکه کاغذ نوشت و داد بـه مـن.»

 

زیباترین، جذاب و پردرآمدترین مدلینگ های خانم/ ملکه های مدل

 

بهاتی بعد از برگشت بـه خانه، این موضوع با پدر و مادرش در جریان گذاشت، اما هیچ اقدامی در اینباره نکرد. با این حال بار دیگری کـه پرینزلو بـه کیپ تاون رفت، با فرزند مؤسس یکی از آژانس هاي مدلینگ مواجه شد و او از بهاتی خواست کـه بـه آژانس انها برود. بالاخره بهاتی با این آژانس قراردادی کاری امضا کرد و از آنجا بـه لندن فرستاده شد. پرینزلو درسال ۲۰۰۹ بطور رسمی عنوان فرشته ویکتوریا سکرت را دریافت کرد.

مدلینگ مشهور کندیس سوئینپول

 

زیباترین، جذاب و پردرآمدترین مدلینگ های خانم/ ملکه های مدل

 

کندیس سوئینپول نخستین بار دریک بازار دست دوم فروشی در شهر دوربانِ آفریقای جنوبی کشف شد. این مدل آفریقای جنوبی نخستین بار درسال ۲۰۰۷ در فشن شوی ویکتوریا سکرت حضور یافت و ۳ سال بعد بطور رسمی بـه یکی از فرشته هاي این برند تبدیل شد.

مدلینگ مشهور السا هاسک

السا هاسک کار مدلینگ را از سن ۱۳ سالگی و بعد ازآن شروع کرد کـه پدرش عکس هاي وی را برای دو آژانس مدلینگ فرستاد. این مدل سوئدی در گفتگو اي در اینباره گفته اسـت: «پدرم دو تا از عکس هاي منو برای دو تا آژانس مختلف فرستاد در حالی‌کـه خودم اصلاً از این موضوع خبر نداشتم.

 

زیباترین، جذاب و پردرآمدترین مدلینگ های خانم/ ملکه های مدل

 

موقعی کـه سوئد زندگی می‌کردم بسکتبال بازی میکردم. اصلاً آرزو نداشتم یه روزی مدل بشم… بعدش هر دوتای اون آژانس ها بهمون جواب دادن و پدرم گفت کـه قراره برم اونجا. مـا عکس گرفتیم و همه ی چی برای مـن خیلی غریب و بیگانه بود.» این مدل از سال ۲۰۱۱ همه ی ساله در فشن شوی ویکتوریا سکرت حضور داشته ودر سال ۲۰۱۵ بطور رسمی بعنوان فرشته ویکتوریا سکرت انتخاب شد.

مدلینگ معروف جزمن توکس

 

زیباترین، جذاب و پردرآمدترین مدلینگ های خانم/ ملکه های مدل

 

جزمن توکس ۱۵ ساله بود کـه در جریان یکی از شوروم هاي مادرش کشف شد. مادر جزمن خود یک فشن استایلیست حرفه اي اسـت. این مدل آمریکایی نخستین بار درسال ۲۰۱۲ در فشن شوی ویکتوریا سکرت حضور پیدا کرد و ازآن زمان هرساله دراین برنامه شرکت داشته اسـت. توکس درسال ۲۰۱۵ بطور رسمی عنوان فرشته ي ویکتوریا سکرت را دریافت کرد.

مدلینگ معروف جوزفین اسکریور

جوزفین اسکریور حدود ۱۵ سال داشت کـه در جریان سفری بـه نیویورک بـه او پیشنهاد کار مدلینگ شد. بـه گفته ي این مدل دانمارکی، بعد از بازگشت بـه کشورش، افراد زیادی وی را تشویق کردند کـه این حرفه را امتحان کند. بهمین دلیل، اسکریور برای یکی از آژانس هاي مدلینگ تعدادی عکس فرستاد و آنها وی را پذیرفتند.

 

زیباترین، جذاب و پردرآمدترین مدلینگ های خانم/ ملکه های مدل

 

اما وقتی اسکریور در شعبه ي نیویورک آژانس مدلینگ حضور یافت احساس کرد کـه آمادگی اینکار را ندارد و بنابر این شروع این حرفه را تا پایان دوران دبیرستانش بـه تعویق انداخت. او بعد از فارغ التحصیلی، در هفته ي فشن نیویورک حضور یافت و کار مدلینگ رابه طور رسمی از آنجا شروع کرد. اسکریور درسال ۲۰۱۶ بطور رسمی بـه یکی از فرشته هاي این برند تبدیل شد.

 

مدلینگ معروف لایس ریبرو

لایس ریبرو در گفت‌وگو اي بیان کرد او تا قبل از پیشنهاد یکی از دوستانش، هرگز بـه مدل شدن فکر نکرده بودو برنامه اي برای اینکار نداشت. این مدل برزیلی قصد داشت پرستار شود اما وقتی ۱۹ ساله بود یکی از دوستانش وی را تشویق کرد تا کار مدلینگ را امتحان کند. ریبرو بعد از فعالیت در چند شغل متفرقه، در یکی از مسابقات مدلینگ برزیل شرکت کرد و توانست دراین رقابت پیروز شود.

 

زیباترین، جذاب و پردرآمدترین مدلینگ های خانم/ ملکه های مدل

 

ریبرو درسال ۲۰۱۰ بـه فشن شوی ویکتوریا سکرت پیوست و ازآن زمان، بجز سال ۲۰۱۲، همه ی ساله دراین برنامه حضور داشته اسـت. رگ بـه رگ شدن زانوی ریبرو در جریان تمرینات فشن شوی سال ۲۰۱۲ باعث شد او از حضور در فشن شوی آن سال باز بماند. ریبرو درسال ۲۰۱۵ بطور رسمی عنوان فرشته ي ویکتوریا سکرت را دریافت کرد.

مدلینگ معروف لیلی آلردریج

لیلی آلدریج نخستین بار در سن ۱۶ سالگی، در جریان یکی از کارناوال هاي مدرسه اش کشف شد. این مدل آمریکایی در گفتگو اي در اینباره بیان کرده: «تا سال‌ها رفتارهای پسرونه اي داشتم اما یه دفعه همه ی بـه این نتیجه رسیدن کـه دختر جذابی هستم.»

 

زیباترین، جذاب و پردرآمدترین مدلینگ های خانم/ ملکه های مدل

 

آلدریج کـه کار خودرا با یکی از آژانس هاي مدلینگ آغاز کرد، از سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۷، همه ی ساله در فشن شوی ویکتوریا سکرت حضور داشت، تا آنکه برای دومین بار باردار شد و بـه مدت یکسال از حضور دراین فشن شو کناره گیری کرد. آلدریج درسال ۲۰۱۰، بطور رسمی بـه جمع فرشته هاي ویکتوریا سکرت پیوست.

مدلینگ مشهور مارتا هانت

 

زیباترین، جذاب و پردرآمدترین مدلینگ های خانم/ ملکه های مدل

 

مارتا هانت نخستین بار وقتی کشف شد کـه با یک عکاس آشنا شد و او مارتا رابه تعدادی از آژانس هاي مدلینگ نیویورک معرفی کرد. این مدل آمریکایی نخستین بار درسال ۲۰۱۳ در فشن شوی ویکتوریا سکرت شرکت کرد و ۲ سال بعد بطور رسمی بعنوان یکی از فرشته هاي این برند انتخاب شد.

مدلینگ مشهور رومی استریج

رومی استریج بـه همراه مادرش در حال خرید در شهر آمستردامِ هلند بود کـه بـه او پیشنهاد کار در حرفه ي مدلینگ شد اما او ابتدا این پیشنهاد را رد کرد. سال‌ها بعد از این اتفاق، استریج بکار مدلینگ علاقه پیدا کرد و بـه سراغ همان مادلینگ ایجنتی رفت کـه بـه او پیشنهاد کار داده بود «کار مادلینگ ایجنت انتخاب مدل برای کار در صنعت مد اسـت».

 

زیباترین، جذاب و پردرآمدترین مدلینگ های خانم/ ملکه های مدل

 

استریج خیلی زود در کار مدلینگ پیشرفت کرد. این مدل هلندی، کار خود در فشن شوی ویکتوریا سکرت را درسال ۲۰۱۴ آغاز کرد و یکسال بعد بطور رسمی بـه یکی از فرشته هاي ویکتوریا سکرت تبدیل شد. او در مجموع ۵ بار در فشن شوی این برند شرکت کرده اسـت.

مدلینگ مشهور سارا سمپایو

سارا سمپایو ۱۶ ساله بود کـه دریک مسابقه ي مدلینگ مو موفق بـه کسب مقام اول شد، اما بعد ازآن فقط بـه صورت پاره وقت بکار مدلینگ می پرداخت چون بخاطر سختگیری هاي پدر و مادرش، وادار بود روی درس و مدرسه تمرکز داشته باشد. این مدل پرتغالی بعد از فارغ التحصیلی از دبیرستان، در شهر لیسبون بـه دانشگاه رفت.

 

زیباترین، جذاب و پردرآمدترین مدلینگ های خانم/ ملکه های مدل

 

او مدتی بکار ویراستاری مشغول بود تا آنکه بالاخره شانس فعالیت بین المللی در زمینه ي مدلینگ را پیدا کرد. سمپایو دو سال بعد از نخستین حضورش در فشن شوی ویکتوریا سکرت، بطور رسمی عنوان فرشته ي این برند را دریافت کرد. او از سال ۲۰۱۳، ۶ بار دراین فشن شو شرکت کرده اسـت.

مدلینگ سرشناس استلا مکسول

استلا مکسول نخستین بار زمانی کـه در نیوزلند مشغول تحصیل در دانشگاه بود، کشف شد. مکسول در گفت‌وگو اي در اینباره گفته اسـت: «با دوستم تـو خیابون بودم کـه یه زن اومد بـه سمتم و گفت کـه یه آژانس مدلینگ داره و اگه مایل باشم برم پیشش تا با هم صحبت کنیم… بعد از نخستین عکسی کـه ازم گرفتن، واقعاً از اینکار خوشم اومد و برام جالب شد.

 

زیباترین، جذاب و پردرآمدترین مدلینگ های خانم/ ملکه های مدل

 

یه جورایی باعث شد کـه بعنوان یه شغل جدی‌تر بهش نگاه کنم.» این مدل ایرلندی الاصل کـه در بلژیک متولد شده، درسال ۲۰۱۴ کار در فشن شوی ویکتوریا سکرت را شروع کرد. مکسول درسال ۲۰۱۵ بطور رسمی بـه جمع فرشته هاي ویکتوریا سکرت پیوست و تا بحال ۵ بار دراین فشن شو حضور داشته اسـت.

مدلینگ مشهور تیلور هیل

 

زیباترین، جذاب و پردرآمدترین مدلینگ های خانم/ ملکه های مدل

 

تیلور هیل نخستین بار در سن ۱۴ سالگی توسط ایجنت یکی از آژانس هاي مدلینگ کشف شد. او در ۱۵ سالگی مدرسه را رها کرد و یکسال بعد مدرک دیپلم خودرا گرفت. این مدل آمریکایی، نخستین بار درسال ۲۰۱۴ در فشن شوی ویکتوریا سکرت شرکت کرد و یکسال بعد بطور رسمی بـه یکی از فرشته هاي ویکتوریا سکرت تبدیل شد.

مدلینگ مشهور باربارا پالوین

باربارا پالوین نخستین بار در سن ۱۳ سالگی زمانی کـه بـه همراه مادرش در خیابان هاي شهر بوداپست مشغول قدم زدن بود کشف شد. در جریان این اتفاق، ایجنت یکی از آژانس هاي مدلینگ بطرف او آمد و از باربارا خواست کـه برای گرفتن چند عکس آزمایشی بـه دفتر او برود. پالوین کار مدلینگ را نخستین بار بطور رسمی با حضور در هفته ي مد برند پرادا در شهر میلان آغاز کرد.

 

زیباترین، جذاب و پردرآمدترین مدلینگ های خانم/ ملکه های مدل

 

او با برندهای مشهوری هم چون شنل و لویی ویتون هم همکاری داشته اسـت. این مدل مجارستانی درسال ۲۰۱۲ بـه فشن شوی ویکتوریا سکرت پیوست ودر ماه مارس سال جاری میلادی بطور رسمی عنوان فرشته ي ویکتوریا سکرت را دریافت کرد.

*

جی جی حدید

جی جی حدید یکی از مشهورترین ودر عین حال زیباترین سوپرمدل هاي جهان اسـت. او با چهره زیبا و البته معصوم اش طرفداران زیادی رابه سمت خود جذب کرده اسـت بـه طوریکه در حال حاضر بیشترین فالوور را در اینستاگرام نسبت بـه دیگر مدل ها دارد و نامش درکنار نام مدلهای دیگری چون کندال جنر و بلا جدید بعنوان «مدل برتر شبکه هاي اجتماعی» ثبت شده اسـت.

 

زیباترین، جذاب و پردرآمدترین مدلینگ های خانم/ ملکه های مدل

 

جی جی جدید در سن ۲۳ سالگی، با درآمدی حدود ۸ میلیون دلار، بعنوان یکی از پردرآمدترین مدل‌هاي جهان معرفی شد. او این درآمدش را مدیون همکاری با برندهایی، چون Maybelline، Tommy Hilfiger، و Reebok بود. درست شبیه بلا، جی جی نیز در حرفه اش بسیار جدی و سخت کوش اسـت. او ابتدا بیشتر زمانش را در فشن شو‌ها و راه رفتن روی دفیله‌ها می گذراند، اما حال بیشتر در سفر اسـت.

او اعتراف میکند کـه این موفقیت اش را مدیون مادرش می باشد: «مادر مـن یک مدل بود. او از سن ۱۶ سالگی وارد این حرفه شد تا بتواند هزینه‌هاي زندگی خود و خانواده اش را در هلند بدهد. مـن هم سخت کار میکنم تا راهی راکه مادرم در پیش گرفته بود، بـه احترام او ادامه دهم.» او در مورد کارش می گوید: «مـن دوست دارم با افرادی کار کنم کـه عاشق کارشان هستند.»

نائومی کمبل

نائومی کمبل سوپرمدل جامائیکایی تبار اسـت کـه نامش بعنوان یکی از جذاب ترین مدلهای جهان ثبت شده اسـت. او برای رسیدن بـه مقام سوپرمدل تلاش هاي زیادی رابه خصوص در دهه هاي 80 و 90 کرد کـه در نهایت نتیجه آن ها را هم گرفت. شاید برای تان جالب باشد کـه بدانید او نخستین مدل سیاه‌پوستی اسـت کـه تصویرش روی جلد مجله ووگ چاپ شد.

 

زیباترین، جذاب و پردرآمدترین مدلینگ های خانم/ ملکه های مدل

 

او آن قدر خودش را در صنعت مد نشان داد کـه در ویدئوهای خوانندگان مشهوری چون مایکل جکسون ایفای نقش کرد. او در مورد حرفه اش می گوید: «مـن بخاطر رنگ پوستم نمی توانستم وارد این صنعت شوم، پس از ورود بـه این صنعت هم سختیهای زیادی را تحمل کردم زیرا هیچ کس یک سیاه پوست را برای تبلیغاتش نمی‌خواست، مـن وادار بودم کـه دو برابر یک سفید پوست تلاش کنم تا بـه خواسته ام دست یابم.»

آدریانا لیما

آدریانا لیما، ملکه ویکتوریا سیکرت، مدل و هنرپیشه برزیلی اسـت کـه بعنوان یکی از زیباترین مانکن‌هاي ویکتوریا سیکرت و یکی از مشهورترین مدل‌هاي لوازم آرایش شناخته میشود. او در سن ۱۵ سالگی در رقابت‌هاي «سوپرمدل برزیل» مکان اول رابه خود اختصاص داد و سال بعد در رقابت‌هاي «سوپرمدل جهان» مقام دوم را کسب کرد. او کارش را درسال 1999 آغاز ودر سال 2018 خودش را بازنشست کرد.

 

زیباترین، جذاب و پردرآمدترین مدلینگ های خانم/ ملکه های مدل

 

البته او پس از بازنشستگی، بطور کامل خودش را از این حرفه کنار نکشید. درسال 2019، او در کمپین برند میومیو درکنار کندال جنر حضور یافت. علاوه بر آن با برند پوما نیز همکاری کرده اسـت. او در بین فرشتگان و مدل‌هاي ویکتوریا سیکرت با ۸۵ میلیون دلار ثروت در رتبه نخست قرار دارد. آدریانا دراین باره می گوید: «مـن سال‌هـای زیادی کار کردم اما حال میخواهم کـه وقتم را بیشتر با دو دخترم بگذرانم و مراقب انها باشم.»

رابین لاولی

رابین لاولی مدل استرالیایی اسـت کـه نامش در فهرست زیباترین سوپرمدل هاي جهان ثبت شده اسـت. فرقی کـه او با بقیه مدل ها دارد، در اندامش اسـت. در واقع او مانند دیگر سوپرمدل ها خیلی لاغر نیست، بلکه در زمینه مدل برای لباسهای سایز بزرگ فعالیت می کند. زمانی کـه او نوجوان بود، پیدا کردن کار برای مدل سایز بزرگ در استرالیا خیلی سخت بود.

 

زیباترین، جذاب و پردرآمدترین مدلینگ های خانم/ ملکه های مدل

 

او با کمپانی هاي زیادی گفتگو کرد اما بخاطر سایز بزرگش در هیچکدام استخدام نمی شد حتی بعد از این‌کـه رژیم هاي متفاوتی رو دنبال کرد بازهم بدنش برای مادلینگ مورد نظر آژانس ها آماده نبود. از این رو، او تمام رژیم هایش را رها کرد و با آژانس Bella Model Management قرار ملاقاتی گذاشت. انها نیز وی را همان طور کـه هست پذیرفتند و از او خواستند کـه در نیویورک بـه آن ها بپیوندد.

میراندا کر

میراندا کر مانکن استرالیایی و یکی از مانکن‌هاي مشهور ویکتوریا سیکرت اسـت. اگر چـه اکثر مدل ها از دوران نوجوانی وارد حرفه مادلینگ میشوند اما میراندا کر در آن سن در اوج خود بـه سر میبرد بـه طوریکه برای نخستین بار تصویرش روی جلد مجله چاپ شد ودر همان سال موفق بـه کسب مجله سالانه دالی شد.

 

زیباترین، جذاب و پردرآمدترین مدلینگ های خانم/ ملکه های مدل

 

او پس از این‌کـه نامش را بعنوان مدل در استرالیا ثبت کرد، برای همکاری با برند Maybelline بـه ایالات امریکا نقل مکان کرد. چند سال بعد، او بعنوان نخستین مدل استرالیایی بـه ویکتوریا سیکرت راه یافت. تصویر او نیز درسال 2011 بعنوان نخستین مدل باردار روی جلد مجله ووگ رفت. اگر بـه عکس هاي او نگاهی بیاندازید، بـه زیبایی طبیعی صورت اش پی خواهید برد.

کارا دلوین

کارا دلوین مدل و بازیگر انگلیسی ست. او در سن ده سالگی مادلینگ را آغاز و پس از حضورش در هفته مد لندن کم کم نامش را دراین حرفه ثبت کرد. او مدتی از کار مادلینگ کناره گیری کرد و بجای آن تمرکزش را بر بازیگری گذاشت. او خودش علت اینکار را استرس بیش از حد و بیماری پوستی اش اعلام کرد.

 

زیباترین، جذاب و پردرآمدترین مدلینگ های خانم/ ملکه های مدل

 

بـه گفته خودش «مادلینگ پس از مدتی بـه مـن احساس پوچی داد. بـه نظرم هیچ رشدی در شخصیتم طی آن سالها نداشتم و اصلا جوانی کردن را فراموش کردم. احساس میکردم کـه پیر شدم.» البته او درسال ۲۰۱۸ یک‌بار دیگر در فشن شو شرکت کرد و ۱۰ میلیون دلار بـه سرمایه اش افزود.

لیو ون

لیو ون مدل چینی اسـت کـه در بسیاری زمینه ها، نام خودرا بعنوان نخستین ها ثبت کرد: نخستین مدل چینی کـه بـه ویکتوریا سیکرت راه پیدا کرد، نخستین مدل چینی کـه تصویرش روی جلد مجله ووگ آمریکایی چاپ شد ودر مجله فوربز بعنوان پردرآمدترین مدل سال قرار گرفت.

 

زیباترین، جذاب و پردرآمدترین مدلینگ های خانم/ ملکه های مدل

 

او بیشتر بخاطر فعالیت اش با برند «Estée Lauder» شهرت دارد. زمانی کـه او فعالیت با این برند را قطع کرد، استه لودر اعلام کرد: «مـا بعد از 7 سال یکی از مهره هاي مهم مان را از دست دادیم. او بـه مـا کمک کرد تا با نسل جدیدی از مشتریان، نه تنها در چین بلکه در کل جهان، آشنا شویم.»

هیلی بالدوین

هیلی بالدوین یک مدل آمریکایی و شخصیت تلویزیونی اسـت. پدرش استفن بالدوین از بازیگران شناخته شده هالیوود اسـت. او از سال ۲۰۱۴ فعالیت خودرا بعنوان مدل شروعو در سپتامبر سال ۲۰۱۸ با جاستین بیبر خواننده مشهور کانادایی ازدواج کرد ودر یک توییت رسمی نام خانوادگی اش رابه بیبر تغییر داد.

 

زیباترین، جذاب و پردرآمدترین مدلینگ های خانم/ ملکه های مدل

 

بی شک ارتباط با این خواننده هالیوودی بر شهرت اش بی تاثیر نبود بـه طوری‌كه نامش در مهم‌ترین مجلات مانند مجله ووگ و مراسم مختلفی چون هفته مد نیویورک ثبت شده اسـت. او در حال حاضر با مشهورترین برندهای جهان چون لیوایز همکاری می کند.

پردرآمدترین سوپر مدل‌ های جهان چه کسانی هستند؟

افراد زیادی در صتعت مد و فشن فعالیت دارند، اما همه ی آن‌ها بـه موفقیت نمی رسند. مدل‌ها برای حضور در فشن شو‌ها مجبورند کـه شرایط سختی را تحمل کنند و سبک زندگی خاصی را در پیش بگیرند، اما تعداد زیادی از آن‌ها درآمد خوبی ندارد. از طرف دیگر، برخی دیگر از مدل‌ها هستند کـه بـه خوبی و از همان سنین کم دراین صنعت درخشیده اند و نام «سوپرمدل» راکه بـه هر شخصی دراین حرفه اعطا نمی شود، ازآن خود کردند.

داوتسن کروس

داوتسن کروس مدل و بازیگر هلندی ست کـه برای مدتی از دنیای مد و فشن فاصله گرفت، اما درسال ۲۰۱۸ بار دیگر بـه این حرفه بازگشت و جایگاهش را بعنوان دهمین مدل پردرآمد جهان ثبت کرد. او درآمد اصلی اش را از طریق قرارداد با برندهایی، چون L’Oréal، Piaget و Repeat Cashmere بـه دست آوردد. البته او خط تولید لباس‌هاي خودش را در نیز راه انداخته کـه بر افزایش ثروت اش بی تاثیر نبوده اسـت.

 

زیباترین، جذاب و پردرآمدترین مدلینگ های خانم/ ملکه های مدل

 

امسال، سابقه مادلینگ داوتسن کروس بـه ۱۵ سال میرسد. او از سال ۲۰۰۴ قرارداد خودرا با شرکت ویکتوریا سیکرت امضا کرد ودر سال ۲۰۰۸ تبدیل بـه یکی از «فرشتگان ویکتوریا سیکرت» شد. او خودش دراین مورد می گوید: «حق مـن بود کـه در دنیای مادلینگ، بـه این مقام برسم. مـن اول برای شروع کار بـه هلند رفتم، سپس آن‌ها مرا بـه نیویورک فرستادند.»

جوان اسمالز

جوان اسمالز با درآمد ۸.۵ میلیون دلار، بعنوان نهمین مدل پردرآمد سال معرفی شد. در گفتگو‌اي کـه در مجله فوربز آمده، نوشته شده: «جوان اسمالز این موفقیت اش را مدیون سخت کوشی هایش اسـت. او بیشتر از دیگر مدل‌ها در فشن شو‌ها حضور داشت ودر کنار آن کار مادلینگ را برای برند‌هاي مشهوری، چون Estee Lauder یا Moschino انجام می‌داد.

 

زیباترین، جذاب و پردرآمدترین مدلینگ های خانم/ ملکه های مدل

 

او خودش دراین باره میگوید: «خوشبختانه مـن درآمد خوبی دارم و از نظر مالی هیچ مشکلی ندارم، البته این را هم بگویم کـه آدم ولخرجی نیستم و میدانم کـه پولم را چگونه و کجا خرج کنم. مـن هر از گاهی بـه سفر میروم و گاهی هم برای خودم طلا و جواهرات میخرم، در غیر این صورت خرج دیگر ندارم و پول هایم را جمع میکنم. مادلینگ شغلی ست کـه آینده مشخصی ندارد.»

بلا حدید

مجله فوربز نام بلا حدید رابه خاطر درآمد ۸.۵ میلیون دلاری اش، در بین هشتمین مدل پردرآمد سال معرفی کرد. او درسال ۲۰۱۴ حرفه مادلینگ را آغاز کرد ودر سن ۲۲ سالگی یکی از جوانترین مدل‌هاي موفق جهان شناخته شد. نام بلا حدید برای نخستین بار درسال ۲۰۱۷ با سرمایه‌اي حدود ۶ میلیون دلار، در فهرست پردرآمدترین مدل‌هاي جهان قرار گرفت.

 

زیباترین، جذاب و پردرآمدترین مدلینگ های خانم/ ملکه های مدل

 

او دراین باره می گوید: «مـن زیاد بـه سفر رفتم ودر هر فرصتی کـه بـه دست می‌آوردم، کار میکردم و تجربه بـه دست می‌آوردم.» بعنوان مثال او فقط در تابستان در دو فشن شو مشهور Met Gala و Fashion for Relief حضور داشت ودر کنار آن، بـه کشورهایی، چون پاریس، نیویورک و کن نیز سفر کرد تا دیگر فشن شو‌ها را نیز از دست ندهد.

جی جی حدید

جی جی جدید در سن ۲۳ سالگی، با درآمدی حدود ۸ میلیون دلار، بعنوان یکی از پردرآمدترین مدل‌هاي جهان معرفی شد. او این درآمدش را مدیون همکاری با برندهایی، چون Maybelline، Tommy Hilfiger، و Reebok بود. او خواهر بزرگ بلا حدید اسـت از این رو اطرافیان همیشه این دو رابا هم مقایسه می کنند، اما خودش دراین باره گفته: «مـن و بلا دو استایل کاملا متفاوت داریم و درست نیست کـه خودمون را یا یک دیگر مقایسه کنیم.

 

زیباترین، جذاب و پردرآمدترین مدلینگ های خانم/ ملکه های مدل

 

مثلاً پیشنهاد‌هایي کـه مـن می‌پذیرم را بلا دوست ندارم یا برعکس، مـن هم گاهی سبک کاری وی را نمی‌پسندم. این بخاطر شخصیت متفاوت ماست. البته مـا در تعداد زیادی از موارد از هم الهام میگیرم. مـن خودم اعتراف میکنم کـه چیز‌هاي زیادی از او یاد گرفتم.» درست شبیه بلا، جی جی نیز در حرفه اش بسیار جدی و سخت کوش اسـت. او ابتدا بیشتر زمانش را در فشن شو‌ها و راه رفتن روی دفیله‌ها میگذارند.

اما بلا حالا بیشتر در سفر اسـت و بعنوان مدل برای برند‌هاي مختلف کار می کند. او اعتراف میکند کـه این موفقیت اش را مدیون مادرش می باشد: «مادر مـن یک مدل بود. او از سن ۱۶ سالگی وارد این حرفه شد تا بتواند هزینه‌هاي زندگی خود و خانواده اش را در هلند بدهد. مـن هم سخت کار میکنم تا راهی راکه مادرم در پیش گرفته بود، بـه احترام او ادامه دهم.»

ژیزلی بینچنی

ژیزلی بینچنی مانکن برزیلی ست کـه یکی از پردرآمدترین مانکن‌هاي جهان محسوب میشود. او از اواخر دهه ۹۰ کارش رابا برند ویکتوریا سیکرت آغاز کرد ودر نهایت نامش در فهرست فرشتگان ویکتوریا قرار گرفت. او در مورد تجربه اش از مادلینگ میگوید: «درسال‌هاي اول، مـن مشکلی با راه رفتن در دفیله و پوشیدن لباس‌هاي باز نداشتم، اما هر چـه بیشتر می‌گذشت، احساس میکردم کـه با اینکار آسان نیستم.

 

زیباترین، جذاب و پردرآمدترین مدلینگ های خانم/ ملکه های مدل

 

از این رو سعی کردم کـه فعالیتم رابه جای راه رفتن روی کت واک با برند‌هاي دیگر ادامه دهم. مـن از طراحان میخواستم کـه لباس‌هاي پوشیده تری را برای مـن انتخاب کنند.» البته او میدانست کـه با اینکار ۸۰ درصد از درآمدش بـه فنا خواهد رفت، اما با این حال تن بـه این ریسک داد. او در همان سال بعنوان شانزدهمین زن ثروتمند جهان در دنیای مد و فشن شناخته شد.

کارا دلوین

کارا دلوین یک‌بار درسال ۲۰۱۵ اعلام کرد کـه دیگر در فشن شو‌ها بعنوان مدل حضور نخواهد داشت. او در مورد دلیل این تصمیمش گفت: «مادلینگ بـه پوست مـن آسیب می رساند.» کارا جزو یکی از فعال‌ترین مدل‌ها بود بـه طوریکه دریک فصل در بیش از ۵۰ فشن شو حضور پیدا می کرد. او برای حضور در هر شو وادار بود کـه لایه ضخیمی از کانسیلر بـه پوست اش بزند، زیرا کـه او بـه بیماری پوستی پسوریازیس مبتلا بود.

 

زیباترین، جذاب و پردرآمدترین مدلینگ های خانم/ ملکه های مدل

 

البته این تنها دلیلی نبود کـه کارا از حرفه اش استعفا داد، بلکه او دلایل دیگری هم داشت. بـه گفته خودش «مادلینگ پس از مدتی بـه مـن احساس پوچی داد. بـه نظرم هیچ رشدی در شخصیتم طی آن سالها نداشتم و اصلا جوانی کردن را فراموش کردم. احساس میکردم کـه پیر شدم.» البته او درسال ۲۰۱۸ یکبار دیگر در فشن شو شرکت کرد و ۱۰ میلیون دلار بـه سرمایه اش افزود.

رزی هانتینگتون وایتلی

رزی هانتینگتون وایتلی مدل و بازیگر انگلیسی، سومین سوپرمدل پردرآمد جهان اسـت. نخستین کار مادلینگ او در ۱۶ سالگی و برای تبلیغات مارک levi’s بود، اما او با پیشرفت‌هایي کـه داشت توانست نام خودش را در بالاترین رتبه صنعت مد و فشن، یعنی فرشتگان ویکتوریا سیکرت، ثبت کند. همکاری با برندی، چون Marks & Spencers یکی از اصلی‌ترین منابع درآمد او بود.

 

زیباترین، جذاب و پردرآمدترین مدلینگ های خانم/ ملکه های مدل

 

گرچه او درسال ۲۰۱۸ بدلیل مادر شدن، زمان زیادی برای فعالیت در زمینه مد و فشن نداشت، اما در همان سال توانست ۱۱.۵ میلیون دلار از همکاری اش با برند‌هاي مختلف بـه دست آورد. علاوه بر ثروتمندترین مدل، نام رزی هانتینگتون وایتلی بعنوان یکی از زیباترین زنان جهان در فهرست جهانی BWC ثبت شده اسـت.

کریسی تیگن

یکیدیگر از سوپرمدل‌هاي موفق جهان، کریس تیگن اسـت. به گزارش ناز وب، مجله فوربز، علت محبوبیت و شهرت این ستاره را حضور فعال او در شبکه‌هاي اجتماعی میداند. او جزو یکی از پردآمدترین مدل‌هاي جهان شناخته میشود کـه کارش را از سال ۲۰۰۶ آغاز کرد و خیلی زود تصویرش روی جلد مجله‌ها بـه چاپ رسید.

 

زیباترین، جذاب و پردرآمدترین مدلینگ های خانم/ ملکه های مدل

 

البته جدا از مادلینگ، او در حرفه آشپزی نیز فعالیت داشت و حتی کتابی را نیز دراین زمینه بـه چاپ رساند. خودش اعتراف میکند: «پس از شروع کارم در صنعت مد، مـن از آشپزی دور شدم تا این‌کـه فرزند اولم رابه دنیا آوردم. مـن دچار افسردگی پس از زایمان شدم و آشپزی برای مـن یک راه درمان بود.» حالا هم ترجیح می دهم کـه میان خانواده و حرفه و علاقمندی ام تعادل ایجاد کنم.

 

The most beautiful, attractive and lucrative modeling ladies / model queens

کارلی کلاوس

کارلی کلاوس، مدل آمریکایی ست کـه بیشتر بخاطر همکاری اش با کمپانی ویکتوریا سیکرت شناخته شده اسـت. ائ درسال ۲۰۱۸، ۱۳ میلیون دلار درآمد داشته بـه طوریکه دومین مدل پردرآمد جهان معرفی شد. درسال ۲۰۱۱ بود کـه نام او بعنوان یکی از «فرشته‌هاي ویکتوریا» ثبت شد.

 

زیباترین، جذاب و پردرآمدترین مدلینگ های خانم/ ملکه های مدل

 

البته او درسال‌هاي ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶، بدلیل تحصیلش در دانشگاه نیویورک، دو سال وقفه در همکاری با این شرکت انداخت، اما پس ازآن بار دیگر و با انرژی بیشتر بـه فعالیت اش ادامه داد. کارلی جزو نهمین نفر از ۵۰ مدل زن برتر معرفی شده اسـت. تحقیقی درسال ۲۰۱۵ نشان داده کـه این سوپرمدل برای حضور در هر کت واک اش ۲۴۹ دلار دریافت می کرد.

کندال جنر

در حال حاضر کندال جنر از مشهورترین و پردرآمدترین سوپرمدل‌هاي جهان اسـت. او با حضور در برنامه تلویزیونی Keeping Up with the Kardashians درخشید. او درسال ۲۰۱۴ برای راه رفتن روی صحنه‌هاي فشن دیزاینر‌هاي بزرگی در پاریس، نیویورک و میلان حضور یافت ودر سال ۲۰۱۵ برای ویکتوریا سیکرت کت واک انجام داد.

 

زیباترین، جذاب و پردرآمدترین مدلینگ های خانم/ ملکه های مدل

 

کندال درسال 2010 بعنوان دهمین ستاره جذاب جوان تلویزیون و هم چنین سفیر Estée Lauder و لوازم آرایشی انتخاب شد. او با درآمد سالانه‌اي حدود 22.5 میلیون دلار توانست نامش را بعنوان ثروتمندترین سوپرمدل جهان ثبت کند، اما او تمام این سرمایه را از راه مادلینگ بـه دست نیاورده اسـت. بـه گفته خودش مـن از همان ابتدای فعالیتم بـه جز مادلینگ، در حرفه‌هاي دیگر هم فعالیت داشتم و ثروتم را مدیون تلاش هایم هستم.

 

عکس های زیباترین ملکه تاریکی دنیا و ملکه برفی/ مدلینگ

عکس های زیباترین دختران مدلینگ جهان/ یاکوپووا و آناستاسیا

عکس های دیدنی از مرگ مدلینگ روی صحنه تا زنان زیبای کره

زیباترین سوپر مدل های ویکتوریا سکرت/ فرشتگان مدلینگبرچسبها: ، ،

a
بیوگرافی هنرمندان