falhafezz
بیوگرافی بازیگرانlaghariراهنمای اقامت و مهاجرت
falhafezz

قاتل نامرئی شهرستان اهر جان مادر و پسر2 ساله اش را گرفت!

مجموعه : اخبار حوادث
قاتل نامرئی شهرستان اهر جان مادر و پسر2 ساله اش را گرفت!

قاتل نامرئی که در بیشتر مناطق ایران آزادانه و بی توجه جان ایرانیان را می گیرد!! به گزارش بخش خبرهای حوادث مجله سرگرمی تفریحی ناز وبسخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی از مرگ خاموش یک مادر و فرزندش در شهرستان اهر، خبر داد.

وحید شادی‌نیا در تشریح جزییات حادثه تلخ گازگرفتگی(Bite) در شهرستان اهر، اظهار کرد: ‌صبح امروز قاتل نامرئی(Invisible killer) در شهر اهر به سراغ مادر و فرزندی رفت و حادثه تاسف باری را رقم زد.

وی گفت: این حادثه تلخ ساعت 9:00 صبح شنبه به سامانه اورژانس 115 اهر اطلاع داده شد، کارشناسان اورژانس پس از حضور در محل و براساس شواهد موجود، اعلام کردند چندین ساعت از فوت مادر 34 ساله و پسر دو ساله‌اش بر اثر نشت گاز کشنده مونوکسید کربن آبگرمکن سپری شده است.

وی خاطرنشان کرد: در صورت مشاهده علائم اولیه مسمومیت(Poisoning) با گاز کشنده و نامرئی مونوکسید کربن به سرعت از محل خارج شده و با اورژانس تماس گرفته و یا درب و پنجره را برای ورود هوای تازه باز کنید.
به نقل از روابط عمومی اورژانس آذربایجان شرقی، سخنگوی اورژانس استان، علائم مسمومیت با گاز مونوکسید کربن را شامل سردرد، سرگیجه، تهوع، ضعف عمومی و شبیه سرماخوردگی، تاری دید، تنگی نفس، عنوان کرد.

 

قاتل ستایش قریشی در دادسرا + عکس و جزئیات

زیباترین زن قاتل زنجیره ای جهان را ببینید

هشدار: آغاز قتلهای زنجیره ای یک قاتل نامرئی!

 

An invisible killer killed his mother and 2-year-old son in the city of Ahar

بیوگرافی هنرمندان