moharam

فال ورق عاشقانه تک نیت و طالع بینی قهوه هفته آخر خرداد

فال ورق عاشقانه تک نیت و طالع بینی قهوه هفته آخر خرداد

فرازی به آینده با ادعیه و طالع بینی هفتگی وبسایت تفریحی و سرگرمی ناز وب. دوستان گلم همچنان این بخش تنها جنبه بالا بردن سطح انرژی مثبت شماست و جنبه سرگرمی دارد. تمامی لحظه هاتون به درخشش خورشید و طراوت عطر گلهای اقاقیا. 

فال قهوه و فال پاسور تک نیت

هم می زنم این قهوه ی تلخ قجری را*تا فکر تو شاید برساند شکری را

 فروردین

فردا يک شانس درست و حسابی در راه است که نتیجه‌ای مافوق تصورت را رقم خواهد زد.

 اردیبهشت

فردا اتفاقاتی در اطرافت می‌افتد كه باعث تغييرات خوشایندی در وضعيت شما خواهد بود.

خرداد

فردا ایده‌های بزرگی را که مدت‌هاست در ذهنتان داشته‌اید، بیرون آمده و آن‌ها را عملی می‌سازید و این باعث می‌شود که ذهن مغشوش شما کمی آرام شود.

تیر

يکی از آرزوها و يا خواسته‌هايت برآورده خواهد شد. فردا شانس و اقبال با تو همراه است.

مرداد

فردا منتظر خبرهای جدید باش. از يک ديدار غيرمترقبه قلبت به هيجان در خواهد آمد.

 شهریور

مناسبتی پيش می‌آيد كه طی آن با دوستان جديدی آشنا می‌شوی.

 مهر

فردا با دیدن صحنه‌ای گره از ابروها باز خواهی کرد و روحیه‌ات کاملاً دگرگون خواهد شد.

 آبان

منتظر پیام يا خبری جالب و شنيدنی باشید.

 

 آذر

مشکلی که ذهنت را مشغول كرده، فردا حل خواهد شد.

 دی

فردا خبری از موفقيت (شغلی،تحصیلی یا…) يکی از دوستان يا نزديکانت به گوشتان می‌رسد که موجب خوشحالی و افتخار شما خواهد شد.

 بهمن

فردا در جمعی حاضر می‌شوی كه اگر مراقب حرفهايت باشی و با سیاست رفتار کنی، اوقات خوشی را خواهی گذراند.

اسفند 

شخصيت مهمی از تو حمايت می‌كند و همين مسئله موقعيت تازه و فوق‌العاده‌ای را در اختيار تو می‌گذارد.

 

تفسیر و طالع بینی کامل قهوه هفته 4 خرداد

فروردین

انسان مغرور و طغیانگری هستی. مراقب احساساتت باش. سوسکی که در فنجان قهوه ات دیده می شود نشان می دهد نیت خوبی نداری. میخواهی عملی انجام دهی که خوب نیست و بیش از آنکه به دیگری آسیب بزنی خودت متضرر می شوی و آبرویت به خطر می افتد. کمی بیشتر تامل کن.

اردیبهشت

چه ملاقات خوبی و چه اخبار خوشتری. اگر 16 روز دیگر صبر داشته باشی، در یک مجلس دوستانه حین گفتگو با دوستان خبری میشنوی که بسیار تو را شادمان خواهد کرد. خبری که مدتهاست منتظرش هستی. عصای توی فنجان این مورد را تایید میکند!
استخوان افتاده در فنجانت، تا 18 ماه آینده مالی به تو خواهد رسید که زندگیت را تغییر خواهد داد. از انچه اکنون در فنجانت میبینی با کسی سخن نگو که این تقدیر ثابت نبوده و با حس منفی اطرافیان میتواند از بین برود.

خرداد

خرچنگ در فنجانت می گوید چند روز فرصت داری که رفتارت را درست کنی. وقتی بدون فکر و پرخاشگری با دیگران برخورد می کنی. رفتارت را تغییر بده تا بازتاب خوبی به روح و جسم خودت برگردد.

چراغی که در فالت افتاده خبر از همسری مهربان میدهد. اگر همسر داری قدرش را بدان وگرنه همسری بسیار مهربان نصیبت خواهد شد و همه فامیل به حالتان غبطه خواهند خورد.

این فرد با خودش شانس و اقبال زیادی برای تو به خواهد آورد که باعث میشود روال عادی زندگیت از این رو به آن رو شود.

تیر

نگذار هرکس از راه می رسد به تو آسیب بزند. شخصی را می بینم که با تو دشمنی دارد. شخصیت نادانی که از هر کاری برای آسیب زدن به تو دریغ نمی کند. متاسفانه می بینم که بر تو غلبه کرده و موجب ناراحتی و دردسر برایت می شود. پُلی که در فنجانت هست میگوید بزودی یا حدودا 27 روز دیگر تغییر مهمی در زندگیت رخ میدهد. بطوری که تعریف زندگی در ذهنت عوض میشود.

این تغییر بیشتر مثبت است میخواهد زندگیت را از مرحله فعلی به مرحله بهتری ببرد. اگر فکری به سرت زده که وضعت را سامان دهی، این فکر میتواند همان پلی باشد که در فنجانت میبینم. وقت عمل رسیده، شروع کن که پل زیبایی در فالت پدیدار شده.

مرداد

تبریک، چراع توی فنجان نشان دهنده یک همسر یا عشق بی نظیر است. این چراغ با انگشتی که در فالت هست نشان میدهد شروع یک رابطه بسیار احساسی و پایدار خواهی داشت. هر لحظه شاکر باش و نداشته ها و نقصان زندگی را اصلا نادید بگیر، آنقدر نعمت و فراوانی داری که اصلا جایی برای ناشکری نیست.

میبینم برای رسیدن به هدفی سخت تلاش می کنی. در فالت خورشید افتاده. خورشید نشان از موفقیت در همین کار است.

عقل و هوشت باز شده و استعداد فوق العاده ای نصیبت می شود که به واسطه آن در کارت موفق خواهی شد
آتش کوچکی ته فنجانت هست، ابر و باد و مه خورشید و فلک به کار افتادند تا از کار بسته ات گره بگشایند. لبخند بزن که آنچه میبینم نوید پیروزی و رهایی از غم و غصه ای ست که مدتیست گریبانگیرت شده است.

 

شهریور

تیرو کمان میبینم. به دروغ تعهدی را می دهی تا بوسیله آن فرد یا افرادی را فریب بدهی. اینکار را نکن که عاقبت خوشی ندارد.
گربه ای که میبینی نشان از فردی گربه صفت دارد که در زندگی تو حضور دارد. ظاهرا خودش را دوست و رفیق معرفی میکند اما با کوچکترین ناملایمتی از تو دور خواهد شد. توصیه میکنم رابطه ات را تا حد امکان با وی کمرنگ کنی.
فردی هستی که تا چیزی را به دست نیاوری کوتاه نمی آیی. میچرخی و میچرخی. حواست باشد. گاهی هم تبرت را تیز کن.

یک تبر زن، اگر فقط به درختان تبر بزند و گاهگاهی تبر خودش را تیز نکند، بی آنکه بداند ذره ذره تبرش کُند خواهد شد و مجبور است برای بدست آوردن مقدار چوب روز قبل بیش از پیش تلاش کند! همیشه نچرخ گاهی هم از بیرون بایست و به خودت و کارهایت نگاه کن. گاه با یک تغییر ساده میتوانی به هدفت برسی.

مهر

تغییر و تحولی بزرگ در زندگیت میبینم، پل میبینم که نشان می دهد به زودی از یک دوره و مرحله بزرگ در زندگی به مرحله دیگری خواهی رسید که همراه با موفقیت خواهد بود. به کاری که میکنی یا در فکر آن هستی جامه عمل بپوشان که فالت خوب آمده.

به هر فردی که به زندگیت وارد میشود اعتماد نکن. به تازگی فردی نادان وارد زندگی تو شده که تو را آزرده خاطر کرده است. از وی دوری کن وگرنه تا 21 روز دیگر ضربه بسیار بدتری از وی خواهی خورد.
رزق و برکتی میبینم شیرین اما دردسرهایی نیز دارد. بادامی که در فنجان داری خبر از یک روزی پربرکت می دهد که با یک دردسر و دعوا شروع می شود. نگران نباش به سود تو تمام خواهد شد. چون مغز بادام طالع خوشی دارد.

 

آبان

قدری فشار مالی تو را این روزها به تنگ آورده است. ولی گوسفندی که در فنجانت افتاده خبر از تغییر اوضاع میدهد. مالت برکت پیدامیکند و روزافزون میگردد.
از زنبور عسلی که در فالت افتاده مشخص می شود دنیا روی خوشش را می خواهد به تو نشان بدهد. عنقریب است که خیر و برکت، ارث و میراث، مال و منال همگی به تو روی بیاورند. سعی کن به درستی از آنها استفاده کنی که اینها به همان اندازه که شیرین و خوب هستند می توانند موجب دردسر تو نیز بشوند

آذر

اینقدر زود عصبانی نشو و زود دیگران را قضاوت نکن. حتما میپرسی از کجا فهمیدم! از همان بطری که در فالت دیده میشود. بیش از حد در مورد هر چیزی بحث میکنی و از همه بیشتر هم به ضرر خودت تمام میشود.

فردا اتفاقی می افتد که باعث رنجش خاطرت میشود. این یک آزمون است تا نشان دهی میتوانی بر خودت مسلط باشی، پس زود عصبانی نشو و با آرامش با آن مسئله روبرو شو.
چه آهوی زیبایی در فنجانت هست! به تو تبریک می گویم همسر خوبی نصیبت شده یا خواهد شد. قدرش را بدان همسری زیبا، با وفا و محبوب که هرکجا باشی دل نگرانت خواهد بود.

دی

موقعیت هایی برای رشد و موفقیت میبینم که از آنها استفاده نمیکنی. از پنجره ی ظاهر شده در فنجانت نهایت استفاده را ببر.

پنجره می گوید اگر با دقت بیشتری به اطرافت و به کارهایت بیندیشی و نگاه کنی، راههای به مراتب بهتری را پیش پای خودت پیدا خواهی کرد. از من میشنوی در تصمیمی که اخیرا گرفتی هم تجدید نظر کن. انشالله که خیر است.
به تازگی با شخص یا اشخاصی دشمنی پیدا کرده ای. به هر دلیلی که بوده سعی کن رابطه ات را خوب کنی. در فنجانت عکس یک ببر افتاده. ببر دشمن شجاع و در عین حال بزرگوار و مهربان است. پس به سراغش برو که به امید خدا میتوانی مشکل به وجود آمده بینتان را حل کنی و به آسایش خاطر برسی. از او هراسی نداشته باش.

بهمن

خدای من! آتش عشقت چقدر تند است! آنقدر تند و شعله ور که گاهی از کنترل خودت نیزخارج می شود، سعی کن احساسات عاشقانه ات را متعادل کنی و در مقابل عشق کنترل خودت را از دست ندهی، در غیر این‌صورت ممکن است این تندی آتش عشق مشکلاتی را برایت بوجود بیاورد پس تا دیر نشده بر احساسات خودت مسلط شو.

از 18 روز دیگر ثبات و آرامش وارد زندگی تو میشوند. دیواری در ته فنجانت میبینم. کمتر نگران آینده باش چرا که این تقدیر حتمی است و اوضاعت روبه راه خواهد شد.
انگشتی که در فالت افتاده میخواهد بگوید به عشقت پاسخ مثبت داده میشود. اما قبل از آن اخلاق ناپسندی داری که باید آن را رفع کنی و آن این است که در رخدادها روی بد سکه را میبینی و بازتاب این منفی دیدن ها و ناشکری ها عشقت و نعمت هایت را می گیرد.

اسفند

اردک فالت می گوید روحیه جنگجو و پشتکار بالایی داری. زمان زیادی نمانده تا نتیجه دسترنجت را ببینی، پس مایوس نشو.
در فالت حلقه میبینم که نشان از ازدواج و یک زندگی خوب و آرام زناشویی دارد. اگر ازدواج نکرده ای بدان بزودی زندگی خوبی را شروع خواهی کرد.

پلنگی که در فنجانت افتاده می گوید کمی مراقب اطرافیانت باش تا به تو آسیب نزنند با هوش و درایتی که داری می توانی همیشه مصون باشی.

بهتر است نذری کنی. در فنجانت یک دیگ ظاهر شده. گشایش گره ای که در کارت افتاده در این است که به افراد نیازمند و تهیدست کمک کنی. ان شالله به زودی مشکلت برطرف می شود.


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان