laghari

اقدام احمقانه این مرد بخاطر یک سوسک+ فیلم

اقدام احمقانه این مرد بخاطر یک سوسک+ فیلم

مرد احمقی که بخاطر یک سوسک خانه اش را به آتش کشید

به گزارش نازوب، به نقل از رسانه‌های عربی، یک مرد روس که مشغول مبارزه مبتکرانه با سوسک‌های خانه خود واقع در سیبری بود و قصد مسموم کردن تمام آنها را داشت بر اثر وقوع انفجار در آپارتمانش به شدت مجروح و راهی بیمارستان شد.

 

به گفته همسر این مرد، او چندین سم را با یکدیگر مخلوط کرد تا به گفته خود یک بار و برای همیشه از دست سوسک‌های خانه خلاص شود، اما ترکیبی شیمیایی به وجود آمد که به جای به دام انداختن و قتل سوسک‌ها باعث انفجار آپارتمان شد. مرد در جریان این انفجار از ناحیه سر و کتف زخمی و در بیمارستان بستری شد.

 

گفتنی است شبکه‌های اجتماعی روسی مملو از تصاویری از سوسک‌های عظیم‌الجثه‌ای است که در مناطق مختلف این کشور به ویژه در منطقه کراسنودار در جنوب روسیه در حال رفت‌وآمد در خانه‌های مردم هستند.

 

یکی از زنان این منطقه در حالی که مشغول فیلمبرداری از یکی از سوسک‌هاست می‌گوید: آنها آزادانه در خانه پرواز می‌کنند و حتی به صابون هم دیگر رحم نمی‌کنند و آن را هم خورده‌اند.

 

همچنین فیلم لحظه ی چندش آور و عجیب خروج یک سوسک غول پیکر از گوش این دختر

 

خانم لئو اورندیان 39 ساله تازه از کار به خانه بازگشته بود و تصمیم گرفت به سرعت بخوابد اما خوابش چند ساعت بیشتر دوام نداشت و با دردی شدید در ناحیه گوش از خواب پرید.

تصاویر و فیلم نشان می‌دهد پسر عموی لئو با استفاده از موچین، یک سوسک غول‌پیکر را از گوش او بیرون می‌کشد.

 

 

مطالب مرتبط:

مردی که به جای غذا برق می خورد ! عکس

مردی که بخاطر سبیل هایش باعث ترس تبهکاران شد! عکس

مردی که هزاران بیضه مردانه روی بدنش حمل می کند (تصاویر 18+)


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان