ماجرای جنجالی آزادی حمید صفت از زندان

ماجرای جنجالی آزادی حمید صفت از زندان

ماجرای آزادی حمید صفت از زندان

حمید صفت به جرم قتل پدر خوانده اش مدتی بود که در زندان به سر می برد. حمید صفت یکی از خوانندگان رپ کشورمان می باشد که طرفداران زیادی پیدا کرده است. بتازگی حمید صفت از زندان آزاد شد و به دیدار مادرش رفت.

 

به گزارش نازوب، رسیدگی به پرونده قتل ناپدری خواننده رپ معروف از مرداد ماه 96 در جریان کار قضایی قرار گرفت.حمید صفت در جریان درگیری با ناپدری اش با وارد کردن ضربات مشت باعث به قتل رسیدن او شد.

 

حمید صفت در اولین اظهارات خود گفت :« متوجه شدم ناپدری ام با مادرم دعوا کرده و مادرم را کتک زده است.به خانه شان رفتم تا در مورد این اقدامش با او حرف بزنم که کارمان به درگیری رسید.»

 

حمید صفت یک بار در دادگاه به قصاص محکوم شد اما رای صادر شده از سوی دیوانعالی کشور نقض شد و این متهم بار دیگر پای میز محاکمه رفت و این بار با رای قضات شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران از اتهام قتل عمد تبرئه شد.

 

بعد از صدور این رای،قرار بازداشت حمید صفت به قرار وثیقه تبدیل شد و با تودیع وثیقه از سوی متهم،او امروز از زندان اوین آزاد می شود.

 

بعد از صدور حکم فرزند مقتول به نام سهیل اسدزاده،به عنوان ولی دم پرونده و شاکی حمید صفت در گفتگو با رکنا گفت:«من این حکم را درست نمی دانم و از نظر من بر خلاف حقیقت است.پدرم قبل از اینکه به کما رود،به دوستانش و ماموران پلیس گفته بود که حمید او را با ضربات مشت زده است.

من نمی دانم چرا این پرونده روند معمول بقیه پرونده ها را طی نمی کند و نمی دانم چرا متهم را آزاد کردند.در صورتی که حمید چند بار حرفش را تغییر داده است. او یک بار گفت که پدر من آدم بدی بوده و یک بار دیگر گفته که پدرم آدم خوبی بوده و با هم جشن تولد می گرفتند! این حرف ها با هم تناقض دارد.»

 

سهیل اسدزاده در ادامه گفت:«به حکم صادر شده اعتراض قانونی خواهیم کرد.»

 

مطالب مرتبط :

اینستاپست داغ بازیگران زن درباره پرونده قتل حمید صفت

شهرت حمید صفت بخاطر چهره متفاوتش (تصاویر)

واکنش عجیب به خبر آزادی حمید صفت


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان