شگرد دختر جوان زیبارو برای به دام انداختن پسرهای پولدار تهرانی

مجموعه : اخبار حوادث
شگرد دختر جوان زیبارو برای به دام انداختن پسرهای پولدار تهرانی

شگرد دختر جوان زیبارو برای به دام انداختن پسرهای پولدار تهرانی

این روزها با گسترش روابط دختران و پسران در شبکه های اجتماعی اتفاقات عجیبی نیز رخ می دهد. دختر جوان که با ریختن ماده مخدر داخل سیگار و با همدستی دو پسر موتورسوار از طعمه‌هایش سرقت می‌کرد دستگیر شد.

 به گزارش نازوب؛ چندی قبل مرد جوانی به پلیس مراجعه کرد و از سرقت گوشی تلفن همراهش خبر داد. او گفت: با دختر جوانی در اینستاگرام آشنا شدم، بعد از مدتی که از آشنایی‌مان گذشت او از من خواست همدیگر را ببینیم.

زمانی که برای بار دوم به محل قرارمان که در منطقه سرخه حصار بود رفتم، ناگهان دو پسر جوان سوار بر موتورسیکلت به سمت ما آمدند. آنها با تهدید چاقو گوشی تلفن همراه و پول هایم را سرقت کرده و همراه دختر جوان از محل متواری شدند.

با شکایت مرد جوان، کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی پایتخت وارد عمل شدند. در حالی که تحقیقات برای دستگیری متهمان ادامه داشت، کارآگاهان پلیس با شکایتی مشابه مواجه شدند.

باتوجه به شیوه و شگرد سرقت‌ها، کارآگاهان دریافتند که تمامی آنها از سوی اعضای یک باند صورت می‌گیرد. در ادامه تحقیقات کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی پایتخت موفق به شناسایی مخفیگاه دختر جوان شده و در عملیاتی ویژه او و یکی از موتورسواران را دستگیر کردند.

به دستور بازپرس دادسرای ویژه سرقت، متهمان در اختیار اداره آگاهی قرار گرفته و تحقیقات برای دستگیری سومین عضو باند ادامه دارد.

 

گفتگو با متهم

سوژه‌ها را چطور شناسایی می‌کردی؟

در اینستاگرام صفحات افرادی را که به‌ نظر می‌رسید وضع مالی خوبی دارند دنبال می‌کردم. بعد از مدتی هم با آنها طرح دوستی می‌ریختم، اگر وضع مالیشان خوب بود در دومین ملاقات سرقت را اجرا می‌کردم.

به تنهایی سرقت می‌کردی؟

بله. زمانی که با سوژه قرار می‌گذاشتم به بهانه کشیدن سیگار به آنها سیگار تعارف می‌کردم، اما داخل سیگارها مواد مخدر می‌ریختم و آنها با کشیدن سیگار حالشان بد می‌شد و گوشی و پول‌هایشان را سرقت می‌کردم، اما بعد از اینکه پژمان و دوستش وارد تیم من شدند، آنها به محل قرار می‌آمدند و سرقت می‌کردند.

نمی ترسیدی دستگیر شوی؟

در جایی قرار می‌گذاشتم که دوربین نباشد. از طرفی بیشتر آنها افراد متأهل و ثروتمند بودند که به‌ خاطر ترس از آبرویشان شکایت نمی‌کردند.

رئیس پلیس تهران در این باره گفت: توصیه من به جوانان دختر و پسر این است که کمی از فضای مجازی دور شوند تا ناخواسته و با دروغ های به واقع حقیقی در این دامها نیافتند.

در شبکه های اجتماعی به هر عکس، فیلم و نوشته اعتماد نکنند چه بسیا پرونده هایی داریم که این مسیر برخی جوانان به مرگ منتهی شده است.


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان