falhafezz
بیوگرافی بازیگرانlaghariراهنمای اقامت و مهاجرت
falhafezz

بیوگرافی طناز طباطبایی و عکس های اینستاگرامی جدید طناز و همسرش

بیوگرافی طناز طباطبایی و عکس های اینستاگرامی جدید طناز و همسرش

بیوگرافی طناز طباطبایی و عکس های اینستاگرامی جدید طناز و همسرش

 

در این مطلب از سایت نازوب بیوگرافی طناز طباطبایی و عکس های جدید این بازیگر معروف و خوش چهره سینما و تلویزیون را گردآوری کرده ایم. طناز طباطبایی ازآن دست سوپراستارهای همیشه در اوج و کم حاشیه اسـت.

 

طناز طباطبایی سال پیش صفحه اینستاگرامی خودرا حذف کرد و مدتی هم از فضای مجازی فاصله گرفت اما امسال با ساختن صفحه ای جدید البته زیر نظر یک ادمین، بـه این دنیای شلوغ مجازی بازگشت.

 

بیوگرافی طناز طباطبایی و عکس های اینستاگرامی جدید طناز و همسرش

 

طناز طباطبایی متولد 20 / 2 / 1362 می باشد

 

بیوگرافی طناز طباطبایی 

طناز طباطبايی در 20 ارديبهشت 62 در محله نياوران تهران به دنیا آمد. طناز طباطبایی بسيار اهل خانه و خانواده اسـت، مادرش را بسيار دوست دارد و بـه او شديدا وابسته اسـت، تنها خواهر کوچک تر او ليلا نام دارد و بـه خواهرش خيلي علاقه‌مند اسـت، خواهر طناز طباطبایی در سينما هيچ فعاليتي ندارد، بلكه شغل اصلی او مترجمی زبان اسـت.

 

بیوگرافی طناز طباطبایی و عکس های اینستاگرامی جدید طناز و همسرش

 

پدر طناز طباطبایی در عرصه تجارت آدم بسيار موفقي اسـت و در زمينه‌ی موسيقي نیز فعاليت دارد، طناز کارگرداني تئاتر خوانده، با موسيقي آشنايي دارد و گيتار مي‌زند، مدتي هم کار نقاشي مي‌کرد و کم و بيش نزد پدرش در عرصه بازرگاني فعاليت مي‌کند.

 

ورود طناز طباطبایی به عرصه بازیگری

طناز طباطبایی بازیگری را از شرکت در کلاس‌هـای آزاد بازيگري شروع کرد. کـه هنوز يک ماه از کلاس‌هايش نگذشته بود کـه اولين تجربه خودرا در سن 18 سالگی براي بازي در «جواني» سعيد سلطاني درسال 80 انجام داد. خانواده‌اش براي ورود او بـه عرصه بازيگري مخالفتي نکردند و بيشتر همراهش بودند.

 

زندگی خصوصی طناز طباطبایی از زبان خودش

خانواده‌ای دارم کـه هميشه بـه مـن چند گزينه مي‌دهند و مي‌گويند انتخاب کن و هيچ‌گاه دست و پايم را براي انجام کاري نمي‌بندند. پدرم پس از انتخاب این راه بـه مـن گفت:

دوست ندارم تـو از کوچه و بازار بازيگر شوي. دوست دارم تحصيلات آکادميک داشته باشي و تصميم گرفتم در دانشگاه کارگرداني نمايش و تئاتر بخوانم

 

بیوگرافی طناز طباطبایی و عکس های اینستاگرامی جدید طناز و همسرش

 

دوستان اندک و گزيده‌ای دارم. بـه روانشناسي عشق مي‌ورزم. انسان دلير و آينده نگري هستنم و از زندگي عادي کينه دارم. در اوقات فراغت خود بـه گالري‌هـای عکس و نقاشي مي‌روم، همينطور فيلم تماشا مي‌کنم و کتاب مي‌خوانم.

زياد آدم معاشرتي نيستم. منطق خاص خودم را دارم و براساس آن عمل مي‌كنم،‌ حالا مي‌خواهد بقيه خوششان بيايد يا نيايد و كمي عصبي هستم.

 

حساسیت طناز طباطبایی در انتخاب لباس

قبل از هر چیزی مهم‌ترین نکته اسانی با آن لباس اسـت. مـن هیچوقت هم طراح خاصی برای همه ی لباس هایم نداشتم. خودم را خوب می شناسم و می‌دانم چـه بپوشم بیشتر بهم می‌آید و طرفدار جدی سادگی هستم.

روی حساب همه ی این‌ها انتخاب هایم را خودم انجام می‌دهم و از طراح هـای مختلف کـه کارهای متفاوتی دارند خرید می کنم.

 

بیوگرافی طناز طباطبایی و عکس های اینستاگرامی جدید طناز و همسرش

 

ولی همیشه در همه ی آنها یک ویژگی بوده کـه بـه مدل و سبک و سلیقه مـن نزدیک بوده. مـن در مورد مد و لباس برخلاف خیلی ها کـه برندباز هستند و برند برای شان مهم اسـت، این چیزها اهمیت ندارد و تنها مهم این اسـت لباسم ساده باشد و بتواند مدت زمان طولانی ازآن زیاد استفاده کنم. یعنی اینطوری نباشد کـه یکبار بپوشم و بعد در کمد خاک بخورد. مـن دوست دارم یک دست لباس را بارها بپوشم.

 

ازدواج و همسر طناز طباطبایی 

اصلا بـه ازدواج فکر نمیکنم و اگر فرزندي هم داشته باشم بيشتر از خودم دوستش نخواهم داشت. بـه شدت از پير شدن هراس دارم و دوست دارم هميشه جوان و شاداب باشم. نه تنها از پيرشدن جسم کـه از پيرشدن فکر نيز مي‌ترسم و از يک جا ماندن و بيهوده بودن متنفرم.

 

هیچ وقت نگران نیستید برای مادر شدن دیر شود؟

این حرفی کـه هم اکنون می خواهم بگویم خیلی حرف رادیکالی اسـت شاید خیلیها با مـن مخالف باشند و البته خیلی مسئله شخصی اسـت، ولی تصورم این اسـت کـه با ازدواج و بچه‌دار شدن و با هر چیزی کـه از این دست بـه مـن اضافه میشود، انگار کـه مـن یک مرحله عقب می روم و این حس کهنگی بـه مـن دست خواهد داد کـه حالا دیگر هم اکنون تمام شدم و بچه‌ام از مـن مهم‌تر اسـت.

 

بیوگرافی طناز طباطبایی و عکس های اینستاگرامی جدید طناز و همسرش

 

هم اکنون خودت نباید غذا بخوری و اول باید بچه‌ات را سیر کنی. همین حالا جیب خودت ممکن اسـت خالی باشد اما جیب بچه‌ات باید پر باشد. خودت نباید فلان کار را کنی کـه شوهرت بتواند فلان کار را کند.

همین حالا مجبوری کار نکنی چون بچه کوچک داری و… راستش را بخواهید مـن یک ذره خود‌خواهم، نه خیلی خود‌خواهم. این خیلی خود‌خواه بودن و ترس از کهنه شدن باعث می شود کـه محتاط باشم.

 

بیوگرافی طناز طباطبایی و عکس های اینستاگرامی جدید طناز و همسرش

تصاویر جدید طناز طباطبایی

 

همیشه دوست دارم همه ی چیز تازه باشد. این خیلی خطرناک اسـت چون فکر میکنم اگر یک روزی کهنه شوم و بـه این باور برسم کـه کهنه شدم دچار افسردگی خیلی حاد می شوم کـه حتی ممکن اسـت بلایی سر خودم بیاورم. همه ی آرزوی زندگی‌ام هم همین اسـت کـه خداوند این تازگی را از مـن نگیرد.

 

طناز طباطبایی و آهسته و پیوسته قدم بر برداشتن

بیشترین چیزی کـه برایم مهم بوده این اسـت کـه مثل نقاشی باشم کـه اول باید نقاشی کلاسیک را بیاموزد و انجام دهد و مثلاً یک کوزه را درست طراحی کند و بکشد و بعد بـه آرامی بـه نقاشی حرفه ای و ماندگار تبدیل شود.

 

بیوگرافی طناز طباطبایی و عکس های اینستاگرامی جدید طناز و همسرش

عکس های داغ طناز طباطبایی

 

در مورد بازیگری هم مـن همین نظر را داشتم کـه اگر بـه آرامی قدم بر دارم و رشد کنم جایم محکم تر و تثبیت شده تر خواهد بودو خودم از خودم راضی تر خواهم بود. مـن هیچوقت فکر نمی کنم کـه تثبیت شدم و ماندم و تمام نمی‌شوم.

 

طناز طباطبایی و معيارهای انتخاب نقش

ويژه بودن کاراکتر اسـت و يکسري حرف‌هايي کـه کاراکترهاي ديگر نمي‌توانند آنها را بزنند. شيوه انتخاب ثابتي يا شيوه کار ثابتي ندارد. بـه گفته خودش:”بستگي بـه فيلمنامه دارد” بازي در نقش يک سگ قطعا تجربه ای متفاوت براي هر بازيگري اسـت.

ديدن بازي ستاره‌ای معروف در نقش يک سگ هم تجربه ای متفاوت براي علاقمندان بـه بازيگري و هنرهاي نمايشي اسـت.

 

بیوگرافی طناز طباطبایی و عکس های اینستاگرامی جدید طناز و همسرش

مصاحبه با طناز طباطبایی

 

طناز طباطبايي، ستاره سينما، با بازي در نقش “ميلو” سگ محبوب «تن تن» روي ديگري از توانايي‌هايش رابه نمايش گذاشته اسـت.

طباطبايي با کارنامه کاري درخشان و قابل دفاعي کـه ارائه داده اسـت ثابت کرده از شيفتگان تجربه‌هـای متفاوت اسـت. هم چنین اعتقادش براین اسـت کـه هر کاراکتری کـه یک بازیگر بازی میکند دنیای روانی خاصی برای خود دارد.

 

بازی طناز طباطبایی در تئاتر

تجربه بازی در تئاتر را داشته اسـت. دراین رابطه میگوید:” فضای تئاتر نسبت بـه سینما بـه مـن اجازه تجربه بیشتری میدهد. بـه اضافه این کـه مـن آن تجربیاتی کـه برای ورود و شناخت و یادگیری بازیگری در مدیوم سینما و تلویزیون لازم داشتم را پیدا کردم. مـن هنوز مدیوم تئاتر را خوب نمی‌شناختم و کمی با آن برخورد سینمایی می کردم.

 

بیوگرافی طناز طباطبایی و عکس های اینستاگرامی جدید طناز و همسرش

خواهر طناز طباطبایی + چاقی طناز طباطبایی

 

اما در کارها یک شب هایي با تماشاچی بی واسطه حرف میزنم و این تجربه نفس بـه نفس بودن با تماشاگر را واقعا دارم لمس میکنم.” او بـه اصل ” کم دیده شدن ولی خوب دیده شدن” بسیار معتقد اسـت. و ترجیح میدهد ۱۰ نفر مخاطب در تئاتر داشته باشد اما همان ده نفر متفاوت بودن نقش وی را تایید کنند تا در سینما مخاطبی میلیونی داشته باشد و آن طور کـه باید و شاید عمل نکند.

 

علاقه طناز طباطبایی به سینما

بيشتر بـه سينما علاقمند اسـت و عاشق پرده نقره ايست. بنظر او سينما سبک بازي و ژانرو مدل متفاوتي از بازي را مي‌طلبد، نمي توان اين دو رابا هم مقايسه کرد زيرا شبيه بـه هم نيستند.

 

تاثیر گریم در بازی طناز طباطبایی

مـن بعنوان بازیگر باید بازی خودم را بکنم گاهی گریم هم میتواند کمک کند. چهره پردازی در جایگاه خودش خیلی خوب اسـت و میتواند کمک کند، اما بعنوان بازیگر خیلی اعتقاد ندارم چهره پردازی بـه بازی کمک کند.

 

تاثیر بازیگر مقابل طناز طباطبایی 

از نظر طناز طباطبایی بازی نقش مقابل تاثیر زیادی روی او دارد و درباره تجربه در مقابل بازیگران کاربلد می گوید کاملا این احساس را می کردم کـه این عزیزان انرژی هـای زیادی بـه مـن هم منتقل میکنند، لذا ناخودآگاه اگر بازی مـن نقص داشت. یک دفعه ده پله بالا می آمدم بخاطر این کـه مـن هم پاسخ این انرژی رابه همان شدت می دادم.

 

بیوگرافی طناز طباطبایی و عکس های اینستاگرامی جدید طناز و همسرش

طناز طباطبایی بیوگرافی + همسر طناز طباطبایی

 

طناز طباطبایی درباره کارهایش می گوید:طبق معمول افرادی کـه برای کارشان تلاش می‌کنند نسبت بـه آن کار غیرت نشان میدهند. پس در جایگاه نقد کردن نیستم زیرا بکار خود غیرت دارم و در موردش نمیتوانم صحبت کنم، بهتراست این نقد و بررسی ها رابه دیگران واگذارم.

 

طناز طباطبایی به هیچ چیز جز بازیگری فکر نمی کند

بـه هیچ تجربه دیگری جز بازیگری فکر نمی کنم چون باورم این اسـت کـه یک کار انجام بده اما آن یک کار را درست انجام بده. شاید چون یک کم کمال گرا هستم از انجام کارهای نصف و نیمه و غیر حرفه ای خوشم نمی‌آید.

 

بیوگرافی طناز طباطبایی و عکس های اینستاگرامی جدید طناز و همسرش

عکس طناز طباطبایی + ازدواج طناز طباطبایی

 

مـن از گالری گردی، تماشای آثار هنری، تماشای فیلم تئاتر، کتاب خواندن و سفر ذهن و روحم را تغذیه می کنم تا بتوانم در کارم خلاق تر باشم. این ها بـه اضافه ورزش یوگا کـه پای ثابت برنامه روزانه زندگی مـن هستند.

 

صفحه اینستاگرام طناز طباطبایی tannaz.tabatabaeei@

در حال حاضر این صفحه تنها صفحه رسمی خانم طباطبایی در اینستاگرام اسـت و بـه دست ادمین بازرسی می شود، پیج هایي با نام ایشان ساخته شده اند و البته فالوورهای فراوانی هم دارند اما رسمی و واقعی نیستند. در آخر مروری داریم بر آخرین فعالیت هـای خانم طباطبایی در فضای مجازی.

 

بیوگرافی طناز طباطبایی و عکس های اینستاگرامی جدید طناز و همسرش

 

او درباره این عکس نوشته: و هرگاه كه خيل آوازخوانان و رقاصان و ني لبك زنان بـه سراغ شـما آمدند_، از كالاي انها بخريد زيرا كه اين ها هم گرد آوران ميوه و كندر اند، و انچه مي آورند، اگر چـه از جنس رؤياست، براي روح شـما خوراك و پوشاك اسـت. «پيامبر و ديوانه. جبران خليل جبران».

 

بیوگرافی طناز طباطبایی و عکس های اینستاگرامی جدید طناز و همسرش

 

او درباره این عکس نوشته: فعلاً دو خطای فاحش در کارنامه هیات انتخاب «کیوان کثیریان» حتی اگر خود احمد امینی، شاهرخ دولکو، رضا مقصودی و بهروز شعیبی«از اعضای هیات انتخاب جشنواره» اعتراف تلویزیونی کنند یا مکتوب بنویسند کـه فیلمی مثل “جان‌دار”«کـه فیلم خوبی اسـت و نه خیلی خوب» بـه لحاظ سینمایی از فیلم بی‌جانِ فیلمسازی کـه دیگر حتی سایه هم ندارد.

 

یا فیلم عجیب فیلمسازی کـه اخیرا دارد بـه صورت خودش و کارنامه‌اش تیغ میکشد، ضعیف‌تر اسـت، مـن قبول نمیکنم. یا این کـه فیلم قابل قبولی مثل «روسی» با چـه منطق و دلیلی باید از جشنواره بیرون بماند و شاهد حضور این دو فیلم بسیار ضعیف دربخش مسابقه باشد؟ قبول نمی کنم چون این دوستان رابه سینمافهمی و فیلم‌شناسی قبول دارم.

 

ابدا هم زیر بار بهانه‌هایي مثل سلیقه و این حرف‌ها نمی روم. تشخیص فیلم خوب از بد سلیقه‌ای نیست، معیار دارد، استدلال می خواهد. اگر یک داور مسابقه آشپزی، از اساس ماکارونی دوست نداشته باشد، حق ندارد یک ماکارونی کـه خیلی خوب پخته شده باشد را از مسابقه کنار بگذارد. سلیقه یک امر شخصی اسـت، ربطی بـه قضاوت ندارد.

 

بیوگرافی طناز طباطبایی و عکس های اینستاگرامی جدید طناز و همسرش

 

او درباره این عکس نوشته: امير جعفري هميشه بـه آقاي مهر جويي مي گفت تورو خدا يه هامون بنويسين مـن بازي كنم ، چي ميشه مگه، آقاي مهرجويي مي خنديد و رد مي شد ، يه بار كه امير باز اصرار كرد، آقاي مهرجويي گفت: پاشو خودت و جمع كن، خودت باش، خودت باشي از هامون جذاب تري، …??

 

بیوگرافی طناز طباطبایی و عکس های اینستاگرامی جدید طناز و همسرش

 

او درباره این عکس نوشته: طناز طباطبایی سفیر پروژه خودمراقبتی انجمن حمایت از حقوق کودکان شد.

 

بیوگرافی طناز طباطبایی و عکس های اینستاگرامی جدید طناز و همسرش

 

او درباره این عکس نوشته: پشت صحنه فيلم طلا?

 

بیوگرافی طناز طباطبایی و عکس های اینستاگرامی جدید طناز و همسرش

 

او درباره این عکس نوشته: عاشق بحث كردن با آدمهايي‌ام كه خودت رو با خودت مواجه مي‌كنن؛ و خودت رو بـه خودت نزديك تَر. اونهايي كه ميشه تا صبح باهاشون بحث كرد و دعوا نشه، تا ابد پاي حرفت بموني و رفيق بمونن باهات، اونهايي كه روش بحث كردن رو بلدن؛ روشي كه توش كشف كردن وجود داره.

 

كشف خودت از خودت، اينكه خودت رو عميق‌تَر درك مي‌كني، اينكه بفهمي وقتي عصباني ميشي چطوري زاويه‌ات رو عوض كني، واز زاويه ديگه منظورت‌ رو بگي ،اينكه بـه خودت نگيري ؛ فكر كني ميشه زاويه ديد جديدي هم وجود داشته باشه ، نه خودت رو ثابت كني، نه طرف رو قضاوت،عاشق اين بحث كردن هام… ؛-» ??

 

بیوگرافی طناز طباطبایی و عکس های اینستاگرامی جدید طناز و همسرش

 

او درباره این عکس نوشته: دست نوشته عباس كيارستمي در دفتر يادداشتهاي روزانه اش «١٣٧٦».

 

بیوگرافی طناز طباطبایی و عکس های اینستاگرامی جدید طناز و همسرش

طناز طباطبایی

 

او درباره این عکس نوشته: بـه نظرتان بزرگترين شوك زندگي چيست؟ تولد ،اينكه از مادر جدا شوي. دوست داريد كجا زندگي كنيد؟ در يك جاي خيالي،كشور آرماني خودم. بـه نظرتان خوشبختي دنيايي در چيست؟ اين كه هميشه بتوانم با كساني كه دوستشان دارم در تماس باشم.

 

پيوندم بازيبايي هـای طبيعت قطع نشود و در اختيارم كتابهاي زياد و صفحات موسيقي باشد بدترين كاستي هـای زندگي كدام اسـت؟ زندگي عاري از نوابغ شخصيت هـای داستاني مورد علاقتان را نام ببريد. آدم هـای رمانتيک و شاعرانه.آنها كه تجلي آرمان اند،نه تقليد گر آن. «كتاب پروست و مـن»

 

مطالب مرتبط :

بیوگرافی خواندنی باریش مانچو اسطوره موسیقی راک+ عکس های باریش

بیوگرافی بازیگر عصبی اصغر حیدری و همسرش+ عکس های دیدنی چهره اصغر حیدری

بیوگرافی سارا منجزی پور بازیگر خوشگل و خوش اندام + عکس های سارا منجزی پور


بیوگرافی هنرمندان