بزرگترین همبرگر گیاهی و دیدنی دنیا رکورد جهانی گینس را شکست

بزرگترین همبرگر گیاهی و دیدنی دنیا رکورد جهانی گینس را شکست

بزرگترین همبرگر گیاهی و دیدنی دنیا در رکورد جهانی گینس

بزرگترین همبرگر گیاهی با هیجانی وصف نشدنی توانست رکورد گینس را بزند، این همبرگر معادل مجموع 1274 همبرگر گیاهی با اندازه استاندارد تهیه شد.

به گزارش نازوب به نقل از upi، یک شرکت مواد غذایی در ایرلند شمالی با سرو کردن یک همبرگر گیاهی با وزن 358 پوند و 4 اونس، رکورد جهانی گینس را به نام خود کرد.

 

بزرگترین همبرگر گیاهی و دیدنی دنیا رکورد جهانی گینس را شکست

 

مدیر این گروه گفت: یک تیم متشکل از 10 آشپز در این ثبت رکورد شرکت داشتند همچنین از یک نانوایی محلی برای پخت نان گیاهی این همبرگر به کار گرفته شد.

روی همبرگر گوجه فرنگی، کاهو، پنیر گیاهی، پیاز، غوره، بیکن گیاهی و سس همبرگر مخصوص قرار داشت.

 

بزرگترین همبرگر گیاهی و دیدنی دنیا رکورد جهانی گینس را شکست

 

به گفته مدیر این پروژه این همبرگر غول پیکر معادل 1274 همبرگر گیاهی با اندازه استاندارد است. یک داور گینس در این ثبت رکورد حضور داشت تا تأیید کند که محصول نهایی یک رکورد جهانی جدید را ثبت کرده است.

برگر به قطعات تقسیم شد و برای ناهار برای کارمندان سرو شد و باقیمانده آن به انجمن خیریه محلی بی خانمان‌ها اهدا شد.

 

مدیر یکی از بزرگترین ها

این مدیر فعال و خوش ذوق برنامه ی هیجانی تری را در سر می پروراند و تصمیم دارد بتواند روی این رکورد تازه که با ایده خودش و کارمندانش به ثبت رسیده دوباره با سایز و حجم بیشتر گینسی شود.

همبرگر یکی از محبوب ترین فست فودهای جهان است. پخت و تسریع در آماده سازی همبرگر، همچنین خوشمزه بودن آن با سس مخصوص هر فردی را مشتاق خوردن همبرگر می کند.

مواد اصلی همبرگر، گوشت، کاهو، خیارشور، گوجه، پنیر موزارلا ورقه ای (سلیقه ای) سس خردل و سس گوجه می باشد.

با همبرگر خانگی و گوشت بومی بدون ترکیبات اضافی یک همبر خوشمزه و خوش عطر را تجربه می کنید! سعی کنید گروه فست فودها را حتی الامکان در خانه با مواد سالم تهیه کنید.

به دلیل این که اصلی ترین مواد مورد نیاز همبرگر گوشت است، متاسفانه بسیاری از فست فودها ترکیبات غیر بهداشتی به گوشت اضافه می کنند و با عطر و بوی گیرا به فروش می رسانند.


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان