moharam

10 استخر ترسناک و پشم ریزون در جهان + عکس

10 استخر ترسناک و پشم ریزون در جهان + عکس

10 استخر ترسناک و پشم ریزون در جهان + عکس

در اینبخش از سایت نازوب پشم ریزون ترین استخر ترسناک جهان را به همراه عکس هایی از این استخر ترسناک را گردآوری کرده ایم. ترسناک ترین استخرهای جهان اغلب نفس گیرترین آب ها برای شنا هستند.

 

عجیب ترین و ترسناک ترین استخر های جهان

آیا علاقه مند به بازدید از یک استخر ترسناک هستید؟ این مقاله برای شماست. بدون شک، استخرهای شنا پدیده های دیدنی هستند که زیبایی و عملکرد استثنایی را ارائه می دهند.

اما ما نمی توانیم این واقعیت را انکار کنیم که برخی از استخرهای شنا ترسناک به نظر می رسند. در این مقاله به ده مورد از ترسناک ترین استخرهای جهان می پردازیم.

 

آیا می دانید ترسناک ترین استخرهای جهان کدامند؟ بدون شک، ترسناک ‌ترین استخرها اغلب نفس‌ گیر ترین آب ‌ها برای شنا هستند. اغلب، چیزی که شناگران را بیش از همه وحشت‌ زده می ‌کند، ارتفاع زیاد استخر یا مناظر پانورامای وسیعی است که ارائه می ‌دهند.

 

در این مقاله ده تا ترسناک ترین استخر جهان را به شما معرفی می کنیم. اگر عاشق ماجراجویی و تجربه‌ های هیجان ‌انگیز هستید، از یک یا دو مورد از این استخر دیدن کنید.

 

10. مارینا بی سندز – سنگاپور

 

10 استخر ترسناک و پشم ریزون در جهان + عکس

استخر مارینا بی سندز در سنگاپور ترسناک ترین استخر جهان است

 

یکی از ترسناک ترین استخرهای جهان مارینا بی سندز است که در سنگاپور واقع شده است. این استخر فاقد هرگونه نرده و حفاظ جهت ایمنی می باشد. از دور وقتی استخر را می ‌بینی هول می ‌کنید.

همیشه به نظر می رسد که شنا گران به فضای خالی کنار استخر می افتند. با این وجود، اگر دوست دارید فعالیت های هیجان انگیز را امتحان کنید، از مارینا بی سندز دیدن کنید.

 

9. کامبرین – سوئیس

استخر کامبرین در سوئیس یک استخر معلق است. این استخر در یک طرف یک کوه پوسته دار آویزان است. در ارتفاع بالایی در آسمان قرار دارد. اگر فوبیا از ارتفاع دارید، این استخر برای شما مناسب نیست.

با این حال، ارزش بازدید از استخر کامبرین را دارد. تجربه ای که به دست می آورید وصف ناشدنی است. با این وجود، باید برای این استخر لباس گرم بپوشید. اغلب سرد می شود. می توانید پارکا را به عنوان لباس شنا بپوشید.

 

10 استخر ترسناک و پشم ریزون در جهان + عکس

استخر هالیدی این

 

8. هالیدی این – شانگهای

استخر Holiday Inn در شانگهای برای افراد کم جرأت نیست. این استخر در یک طرف یک ساختمان 24 طبقه آویزان است. طول آن 30 متر است و کف آن شیشه ای است.

بنابراین، می توانید منظره ای از چشم انداز زیر خود را مشاهده کنید. ترسناک به نظر می رسد، درست است؟ اگر عاشق ارتفاع هستید، استخر Holiday Inn در شانگای بدون شک ارزش امتحان کردن را دارد.

 

7. کلبه لوکس سوالا – تانزانیا

 

10 استخر ترسناک و پشم ریزون در جهان + عکس

استخر کلبه لوکس سوالا به شما فرصت می دهد در کنار جانوران وحشی شنا کنید

 

یکی دیگر از 10 ترسناک ترین استخر جهان، استخر لوکس Swala در تانزانیا، آفریقا است. این استخر که در طبیعت قرار دارد، این فرصت منحصر به فرد را به شما می دهد که در میان گورخر ها، فیل ها، غزال ها و سایر حیوانات وحشی شنا کنید.

این استخر برای همه کسانی که طبیعت را دوست دارند مناسب است. همچنین، با این استخر، تجربه ای شبیه به استراحت گاه در طبیعت را خواهید داشت.

 

6. هیلتون – اوکلند، نیوزلند

ترسناک ترین استخر بعدی جهان، استخر هیلتون در اوکلند است. این استخر ترسناک است زیرا دارای دیوارهای شیشه ای است و در وسط یک خیابان آویزان است.

وقتی در حال شنا کردن هستید و از استخر لذت می برید، مردم می توانند شما را از پایین ببینند. بنابراین، ممکن است هنگام استفاده از این استخر، در مورد لباس پوشیدن خود محتاط باشید.

اگر به حریم خصوصی خود علاقه دارید، استخر هیلتون گزینه خوبی نیست.

 

5. استخرهای برج آسمان – پرو

 

10 استخر ترسناک و پشم ریزون در جهان + عکس

استخرهای برج آسمان یکی از ترسناک ترین استخرهای جهان در پرو قرار دارد

 

طرح مفهومی استخر برج آسمان که برای یک مجتمع مسکونی در پرو برنامه ریزی شده است، بسیار عالی اما در عین حال وحشتناک است. آنها مانند خانه های پرنده از برج بیرون زده اند.

این استخرها روی یکدیگر همپوشانی دارند. بنابراین، تصور اینکه اگر یک استخر روی استخر دیگری بیفتد چه اتفاقی خواهد افتاد ترسناک است. همچنین این استخرها در ارتفاع بالایی قرار دارند.

بنابراین، لذت بردن از شنا در این استخرها ترسناک است، مگر اینکه عشق واقعی به ارتفاع داشته باشید.

 

4. Alilia Uluwatu Infinity Pool – بالی

اگرچه این استخر، یک استخر بی نهایت زیبایی شناسی استثنایی ارائه می دهد، اما شنا کردن در این استخر می تواند ترسناک باشد. به نظر می رسد این استخر با آب اطراف ادغام می شود.

اگر در لبه بی نهایت استخر حرکت اشتباهی انجام دهید، ممکن است در نهایت به ساحل بیفتید. اما این تقریباً غیرممکن است، به خصوص اگر مراقب باشید.

 

10 استخر ترسناک و پشم ریزون در جهان + عکس

رنگ قرمز نقاشی شده در استخر سامویی آن را ترسناک می کند

 

3. استخر خون کوه سامویی – تایلند

چه چیزی استخر سامویی را ترسناک می کند؟ رنگ قرمز نقاشی شده روی استخر آن را کاملاً عجیب و غریب نشان می دهد. با این حال، نگران نباشید. کسی در استخر کشته نشده.

همچنین رنگ قرمز نشان دهنده خطر نیست. این فقط یک رنگ مایل به قرمز است که برای تکمیل طراحی استخر استفاده می شود.

 

10 استخر ترسناک و پشم ریزون در جهان + عکس

استخر همروسکوپیوم در اسپانیا نیز یکی از ترسناک ترین استخرهای جهان است

 

2. خانه همروسکوپیوم در مادرید

استخر همروسکوپیوم در اسپانیا نیز یکی از ترسناک ترین استخرهای جهان است. استخر از یک طرف ساختمان به سمت دیگر ادامه دارد. از یک طرف گسترش می یابد تا تجربه شنا را هیجان انگیز تر کند.

در اینجا می ‌توانید با تماشای مناظر خیره ‌کننده استخر شنا کنید. خوشبختانه در همین ساختمان یک استخر زیرزمینی وجود دارد. بنابراین، اگر از ارتفاع می ترسید، لازم نیست نگران باشید.

 

1. استخر آسمان

هیچ استخری در دنیا نمی تواند بر استخر آسمان غلبه کند. ساکنان باغ های سفارت و مهمانان آنها می توانند به این استخر دسترسی انحصاری داشته باشند. آنها همچنین به بهترین فضاهای پشت بام لندن برای معاشرت، تفریح و استراحت دسترسی خواهند داشت. شما می توانید با مناظر بی پایان در هر جهت شنا کنید.

 

ترسناک ترین استخر دنیا

استخر آسمان یک استخر 25 متری شفاف است که بین دو برج در باغ سفارت قرار دارد. این استخر که مناظر وسیعی از لندن را ارائه می دهد، طراحی نفس گیر دارد اما توسط به عنوان استخر فوق العاده ترسناک توصیف شده است.

این بزرگترین سازه استخر شنای اکریلیک در سطح جهان است. این استخر در کلرادو، ایالات متحده آمریکا ساخته شد و مسیری 5000 مایلی را تا خانه جدید خود طی کرد. وزن آب تنها در این استخر تقریباً 375 تن است.

 

مطالب مرتبط :

اینستاپست هات ستاره های هالیوود از ریحانای ترسناک تا سلفی خفن سلناگومز

آشنایی و شنا در استخر شیطان (عکس)

شنا در استخر شیطانی زیمباوه ! عکس


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان