laghari

طالع بینی بیوریتم؛ فال ماهانه بیوریتم بهمن ماه+ سطح انرژی

طالع بینی بیوریتم؛ فال ماهانه بیوریتم بهمن ماه+ سطح انرژی

طالع بینی بیوریتم؛ فال ماهانه بیوریتم بهمن ماه+ سطح انرژی

 

بیوریتم مبحثی علمی و کاملا صحیح است که برای همه ی ما انسان ها با سه شاخه ی؛

🟢چرخه جسمی
🔴چرخه حسی
🔵چرخه ذهنی
وجود دارد.

در بخش های قبلی به طور مفصل بیوریتم را برای شما کاربران عزیز باز کردیم اما همچنان سوالات زیادی ایمیل میشود و از علم بیوریتم سوال می شود.

من در این جا به طور کامل روشن و زبان عامیانه بهتون می گم بیوریتم چیست؟ سپس به فال و طالع بینی بیوریتم بهمن ماه توجه کنید.

آیا تابه حال از خود پرسیده اید که چرا گاهی بدون هیچ دلیلی حال انجام کارها را ندارید و چرا گاهی چندین برابر انرژی دارید؟
چرا گاهی به راحتی احساساتی می شویم و گریه می کنیم و گاهی بی احساس و سرد هستیم. جالب است بدانید جواب این پرسش در مسئله بیوریتم یا نبض حیات یا زیست آهنگ نهفته است.

هرچند این مبحث سابقه طولانی حدود 150 ساله دارد اما هنوز در کشور ما به درستی معرفی نشده و از آن استفاده آنچنان نمی شود. در کشورهای اروپایی و آمریکایی در شرکت ها، مدیران، سیاست مداران به این مسئله توجه ویژه دارند.

بطوریکه اگر بطور مثال در تیم های ورزشی سیکل های روانی بازیکنان توسط نرم افزار محاسبه شده واگر بازیکنی در شرایط بدی از لحاظ بیوریتم باشد. ممکن است در آن روز بخصوص به بازی گرفته نشود!

یا مدیران شرکت ها در روزهایی که از لحاظ بیوریتمی در وضعیت خوبی نیستند جلسات خود را تنظیم نمی کنند!.

 

من برای درک بهتر شما عزیزان به صورت عکس نوشته سه شاخه و چرخه بیوریتم را برای شما قرار دادم بر اساس همین سه شاخه درونی بدن افرادی که در زمینه فال و طالع بینی تخصص دارند فال ماهانه را با توجه به خصوصیات متولدین هر ماه بیان می کنند.

 

طالع بینی بیوریتم؛ فال ماهانه بیوریتم بهمن ماه+ سطح انرژی

 

فروردین

سطح انرژی کلی شما: 47%

 

سعی کنید در زندگیتان با اطرافیان به درستی برخورد کنید تحقیر کردن و سرزنش کردن آنها باعث می شود از شما رنجیده شوند و ناراحتی های زیادی در وجود شان به وجود بیاید سعی کنید ،،دیگران را درک کنید اگر در زندگیتان با دیگران بد حرف بزنید باعث شکست خودتان می شود و در امورات زندگی تان شما را به نابودی و تنهایی می کشاند… که این برایتان ناخوشایند است‌‌‌…

اردیبهشت

سطح انرژی کلی شما: 43%

همیشه سعی کنید؛ فرد مهربان و صبور باشید اگر میخواهید در زندگی تان به هدفی که در سر خود دارید برسید با دیگران کمی پرمحبت تر برخورد کنید انسان های مهربان همیشه در زندگی شان پیروز می شود / در زندگیتان سعی کنید؛ یاد خداوند را در قلب خود و در زبانتان زمزمه کنید یاد خداوند آرامش بخش دلهاست و شما را در زندگیتان به خوشبختی و شادی می رساند…

خرداد

سطح انرژي کلی شما: 81%

خوبی ها را هم ببینید!
سعی کنید در زندگیتان خوبی های دیگران را فراموش نکنید.. اگر کسی به شما در زندگیتان خوبی کرده است از آن قدردانی کنید، اگر در زندگی تان به سمت انرژی های مثبت در حال حرکت باشید،، می توانید خودتان را به پیروزی و موفقیت برسانید انسانهایی که در زندگی شان به هدف و خواسته که داشتن رسیدند انرژی مثبت در وجودشان بوده تا توانستند خودشان را پیروز کنند.

تیر

سطح انرژي کلی شما: 61%

در زندگیتان با اطرافیان تان خوب برخورد کنید،، طوری برخورد کنید که باعث خوشحالی و شادی آنها شود و آنها نیز به شما نزدیک و نزدیک تر شود

اگر در زندگیتان اخلاق و رفتار خوبی داشته باشی دیگران جذب شما می شود ،و شما را مورد حمایت خود قرار می‌دهند این باعث شادی و خوشحالی شما می شود و می توانید خودتان را به راحتی در آن هدفی که در سر خود دارید برسانید و طعم خوشبختی را بچشید.

مرداد

 

سطح انرژي کلی شما: 46%

سعی کنید؛ در زندگیتان مسئولیت هایی که در قبال تان است به خوبی انجام دهید اگر در زندگیتان به خانواده تان رسیدگی نکنید هیچ وقت موفقیت و شادی نخواهید رسیدسعی کنید؛

در زندگی تان دست کمک خانواده تان باشید چون چشم آنها به درآمد شما است و دلشان به شما گرم است سعی کنید ؛اگر از شما درخواستی داشتن درخواست شان را قبول کنید و باعث خوشحالی و شادی شان شوید.

شهریور

سطح انرژي کلی شما: 72%

رعایت احترام و ادب متقابلسعی کنید؛ در زندگیتان با دیگران محترمانه برخورد کنید؛ مخصوصاً با همسرتان در امورات زندگی تان با احترام برخورد کنید

اگر می خواهید به خوشبختی و شادی در زندگی تان برسید سعی کنید به دیگران احترام بگذارید و مودبانه با آنها برخورد کنید تا در زندگی تان به پیروزی و موفقیت برسید (یک موفقیت احترام گذاشتن به دیگران است که شما را در پیش شان عزیز و محترم می دارد)…

مهر

سطح انرژي کلی شما: 63%

اگر کاری را انجام میدهی روحیه ات را از دست نده و سعی کن با دید تازه ای نسبت به کارها پیش بروی به افکار و ذهنیات کهنه را از سر خودت بیرون کنی.

زیرا زندگی سرشار از اتفاقات و ماجراهای تازه است که اگر شما بتوانید بطرف خود دقت داشته باشید قطعاً چیزهای تازه ای را کشف می کنی و می توانی چیزهای زیبا را ببینی و از آن لذت ببری. هر روز کارهایش را به خاطر عادت انجام دهید قطعاً بی انگیزه شده و امیدی ندارد..

آبان

سطح انرژي کلی شما: 56%

افکار و اندیشه های خود را گسترش بده و سعی کن با دید تازه به هر مسئله‌ای بنگرید تا از یکنواختی کهنه نگری خارج شوید و از زندگی لذت بیشتری ببریم زیرا در هر موضوع افقی وجود دارد که باید به دنبال آن باشید و یکنواخت زندگی نکنید.

انسان با کشف اطلاعات تازه و پرداختن به اندیشه های مثبت و جدید قطعا می تواند طرز زندگی کردنش را تغییر دهد و اوضاعش بهبود یابد.

آذر

سطح انرژي کلی شما: 64%

 

هر روز را یک آغاز جدید بدان و هیچگاه به اتفاقات گذشته فکر نکن زیرا گذشته تمام شده و شما باید به فکر حال و آینده خود باشید. زیرا زمان اکنون شما آینده تان را می سازد و زندگی جریان دارد پس هیچگاه به گذشته و شکست‌های خود فکر نکن و شروع به انجام کار کن تا با آنچه که میخواهی برسی.

دی

سطح انرژي کلی شما: 49%

اگر شما کاری را با علاقه و انگیزه انجام دهید قطعاً بر آن تمرکز کرده و هر مشکلی باشد را پشت سر می گذاری و اجازه نمی‌دهی اندیشه‌های منفی یا بقیه مانع کارت شوند.

پس همیشه به دنبال علاقه ات برو و امیدت را از دست نده تو آنچه که میخواهی بررسی. اگر انسان کاری را بدون علاقه انجام دهد شکست می خورد زیرا انگیزه ای برای رسیدن به هدفی ندارد.

بهمن

سطح انرژي کلی شما: 75%

هنگامی که میخواهی کاری را انجام دهی به دنبال بهترین روش باشی تا بتوانی حقیقت های تازه را کشف کنی و به سمت کارهای دست پیدا کنی همیشه اعتماد به نفس داشته باش و امید و انگیزه اش را از دست ندهید به صحبت های منفی دیگران اهمیت نده.

زیرا باعث خارج شدن تو از راهت می‌شود و شما بتوانید راه درست را برگزینی قطعا به موفقیت می‌رسد و نتیجه تلاش خود را میگیری.

اسفند

سطح انرژي کلی شما: 63%

اگر بر روی کارهایی که می کنی انرژی و تمرکز بسیار بگذاری انگیزه داشته باشید قطعاً آن را به بهترین شکل انجام می دهیم مانند شیشه های کلیسا هنگامی که نور از آن میگذرد زیبا و درخشان می‌شود شما نیز اگر هدف داشته باشی و هر روز ساعت را با انرژی آغاز کنی. قطعاً به نتیجه مثبت و زیبایی دست پیدا میکنی.

 

مطالب مرتبط

بیوریتم؛ طالع بینی و فال ماهانه جدید بیوریتم ماه های سال
فال بیوریتم؛ طالع بینی و فال ماهانه بیوریتم آذر ماه
فال و طالع بینی بیوریتم ماه های تولد دی ماه

بیوگرافی هنرمندان