falhafezz
بیوگرافی بازیگرانlaghariراهنمای اقامت و مهاجرت
falhafezz

خبر داغ؛ زیر و رو شدن ترکیب تیم ملی فوتبال ایران مقابل کره جنوبی

مجموعه : اخبار ورزشی
خبر داغ؛ زیر و رو شدن ترکیب تیم ملی فوتبال ایران مقابل کره جنوبی

خبر داغ؛ زیر و رو شدن ترکیب تیم ملی فوتبال ایران مقابل کره جنوبی

 

تغییر در ترکیب تیم ملی ایران و دیدار با کره جنوبی شرایط ایران را بسیار حساس کرد.

تست کرونای طارمی و جهانبخش مثبت شد. ویروس کرونا بلای جان تیم ملی برای دیدار برابر کره جنوبی شده است. به همین منظور کرونا ترکیب ایران را زیر و رو کرد!

 

حذف دو بازیکن اصلی ترکیبِ یازده نفره اتفاق تاثیرگذاری بود که خبر آن شب گذشته به سرمربی تیم ملی رسید.

 

خبر داغ؛ زیر و رو شدن ترکیب تیم ملی فوتبال ایران مقابل کره جنوبی

 

در پی انتشار اخباری مبنی بر خروج مهدی طارمی از فهرست پورتو و جایگزینی بازیکن دیگری به جای او، در ابتدا این شک و تردید وجود داشت که طارمی به نیمکت ذخیره‌ها منتقل شده است اما مسئولان تیم ملی در تماس با این ستاره بوشهری دریافتند که او تیم ملی را در دیدار مقابل کره همراهی نخواهد کرد.

این خبر کمی پس از آن بود که علیرضا جهانبخش نیز بعد از بازی آژاکس با فاینورد درگیری خود با ویروس کووید-19 را به اطلاع کادرفنی تیم ملی رسانده بود.

به این‌ترتیب مهدی طارمی و علیرضا جهانبخش بازیکنان موثر و گلزنان تیم ملی در بازی‌های گذشته، ایران را در این مسابقه همراهی نخواهند کرد تا جنب و جوشی تازه در میان بازیکنان جایگزین رخ بدهد.

در حال حاضر در خط حمله، در غیبت مهدی طارمی، ایران سه گزینه برای استفاده دارد؛ سردار آزمون که پیش از این هم قطعا در این بازی فیکس به میدان می‌رفت، کریم انصاری‌فرد و اللهیار صیادمنش.

سه بازیکن شاغل در لیگ‌های خارجی که آمادگی آنها می‌تواند غیبت مهدی طارمی را به فراموشی بسپارد. در خط میانی هم با غیبت کاپیتان تیم ملی، بازیکنان دیگری که در این اردو حضور دارند؛ می‌توانند آماده جایگزینی وی باشند.

در حال حاضر در میان وینگرها و هافبک‌های تیم ملی در غیبت علیرضا جهانبخش و سامان قدوس، ایران امیرحسین حسین‌زاده، وحید امیری، مهدی ترابی و علی قلی‌زاده را در اختیار دارد؛

ضمن آنکه احسان حاج‌صفی، میلاد محمدی یا حتی اللهیار صیادمنش هم می‌توانند در این بخش مورد استفاده قرار بگیرند که باید دید معادلات ترکیب تیم ملی چگونه پیش خواهد رفت.

ایران با توجه به غیبت سعید عزت‌اللهی در خط هافبک نیز یکی از بازیکنان با تجربه خود را به‌همراه ندارد و باید دید چه کسی زوج احمد نوراللهی خواهد بود.

همچنین در دفاع راست با غیبت صادق محرمی احتمال حضور دانیال اسماعیلی‌فر یا یکی از مدافعان وسط تیم ملی در این پست وجود دارد.

ایران با پنج یا 6 تغییر حساس‌ترین بازی خود در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی را در شرایطی انجام خواهد داد که با توجه به شرایط دشوار قرنطینه در کره بعید است بازیکنان تازه‌ای به جمع ملی‌پوشان فرا خوانده شوند؛ اگرچه برای بازی مقابل لبنان این امکان و احتمال وجود دارد.

ایران در اردوی قبلی احمد نوراللهی، علیرضا بیرانوند و سردار آزمون را به دلیل درگیری با ویروس کووید-19 از دست داده بود.

 

به گزارش اخبار ورزشی نازوب، پس از اعلام اولیه ترکیب پورتو برابر بواویشتا، فوتبال‌دوستان ایرانی منتظر تماشای بازی طارمی در آغاز سال نو بودند که ناگهان با صفحه توییتر پورتو خبر از تغییر در ترکیب و حضور فابیو ویرا به‌جای طارمی داد؛ دلیل این موضوع اما فوتبال ایران را به شوک برد!

مهدی طارمی به دلیل مثبت شدن تست کرونا از همراهی پورتو باز ماند تا در نتیجه حضور او برابر کره جنوبی هم منتفی شود!

علیرضا جهانبخش هم با وجود اینکه امروز برای فاینورد روی نیمکت نشست، طبق اخبار موثق به‌دست آمده به کووید 19 مبتلا شده تا به این‌صورت کاپیتان تیم ملی هم دیدار برابر کره را از دست بدهد.

 

خبر داغ؛ زیر و رو شدن ترکیب تیم ملی فوتبال ایران مقابل کره جنوبی

 

در حالی‌که هواداران فوتبال در ایران امید زیادی داشتند تا با برتری یا تساوی برابر کره جنوبی و صدرنشینی در گروه پس از پیروزی محتمل برابر لبنان، شانس قرار گرفتن در سید دو قرعه‌کشی جام جهانی قطر برای تیم ملی وجود داشته باشد، موجی از محرومیت و کرونا، بازیکنان تیم ملی را درگیر کرده تا برنامه‌های کادر فنی برای رویارویی با این حریف قدرتمند به هم بریزد.

باید دید بعد از مثبت شدن تست کرونای سامان قدوس و در ادامه طارمی و جهانبخش و محرومیت صادق محرمی و سعید عزت‌الهی، کادر فنی چه تدبیری برای پر کردن جای خالی این نفرات در سئول می‌اندیشد.

 

مطالب مرتبط

 

آرزوی شنیدنی دروازه‌بان تیم ملی فوتبال زنان

بیوگرافی مسعود اوزیل ستاره فوتبال آلمانی + عکس های مسعود اوزیل

حمله جدی و کنایه فوتبالی و تند علیرضا زاکانی به جهانگیری

حمله شدید و جنجالی قطر به کنفدراسیون فوتبال آسیا(AFC)


بیوگرافی هنرمندان