laghari

راز خودکشی 5 عضو یک خانواده اصفهانی/ فقط یه چیز نداشتن

مجموعه : اخبار حوادث
راز خودکشی 5 عضو یک خانواده اصفهانی/ فقط یه چیز نداشتن

خودکشی خانوادگی

 

 

به گزارش پایگاه خبرگزاری و بخش حوادث نازوب؛ با انتشار یک خبر شوکه کننده به جزئیات این اقدام هولناک و تاسف آور می پردازیم.

 

همسایه را ز همسایه خبر نیست! چه بر سرمان آمده است که خانه های دیوار به دیوار فرسنگ ها با هم فاصله دارند؟…

 

 

روز جمعه هفدهم تیرماه سال جاری انتشار خبر کشف اجساد حلق‌آویز شده پنج عضو یک خانواده در خانه‌ای واقع در جنوب نجف‌آباد واقع در استان اصفهان، شوک بزرگی به افکار عمومی وارد کرد.

 

چهره 5 عضو حلق آویز شده خانواده ای در نجف آباد اصفهان

 

راز خودکشی 5 عضو یک خانواده اصفهانی/ فقط یه چیز نداشتن

 

قربانیان شامل مادر، پسر و دو دختر جوان خانواده و دختری نوجوان که نوه خانواده بود، می‌شدند که چند روزی از جان‌باختنشان می‌گذشت و دست و پا و دهان‌شان بسته شده بود و بوی ناشی از فساد اجساد همسایه‌ها را که مدت‌ها از این افراد بی‌خبر بودند به آنجا کشانده بود.

 

هیچ‌کس نمی‌دانست اعضای این خانواده چه‌طور و با چه انگیزه‌ای جان خود را از دست داده‌اند و مرگ آن‌ها خودکشی است یا یک جنایت terrible مخوف.

 

با وجود این در روزهای گذشته گمانه‌زنی‌ها درباره پشت پرده این حادثه تلخ ادامه داشت. آن‌طورکه یافته‌ها نشان می‌داد، پدر خانواده از سال‌ها قبل در قید حیات نبود و مادر حدوداً 60 ساله خانواده نیز فرهنگی بازنشسته بود.

 

یکی از دختران اگرچه چند سال قبل ازدواج کرده و مادر دختری چهارده ساله بود اما به علت اختلاف با شوهرش به خانه پدری بازگشته بود.

 

دختر و پسر جوان دیگر خانواده نیز مجرد بوده و همراه مادرشان زندگی می‌کردند. فارغ از فرضیه‌ها و گمانه‌زنی‌های مختلف، این موارد تقریباً همه اطلاعات موثقی بود که در روزهای گذشته از این حادثه منتشر شده بود.

 

رضایت هر پنج قربانی به خودکشی

 

راز خودکشی 5 عضو یک خانواده اصفهانی/ فقط یه چیز نداشتن

 

روز گذشته ابوالفضل ابوترابی، نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی اختصاصی با اعلام کشف دست‌نوشته‌هایی در محل حادثه مدعی شد که اعضای این خانواده به علت افسردگی دست به‌خودکشی زده‌اند و اظهار کرد:

 

وقوع این حادثه در نجف‌آباد شهروندان را متأثر و افکار عمومی را جریحه‌دار کرد. از همان زمان با حضور عوامل قضائی و انتظامی تحقیقات برای روشن شدن پشت پرده این حادثه آغاز شد.

 

 

وی با اشاره به کشف دست‌نوشته‌های قربانیان در محل حادثه، افزود:

 

در همان بررسی‌های اولیه راز این اتفاق هولناک برملا و معلوم شد که اعضای این خانواده به‌طور خودخواسته دست به این کار زده‌اند.

 

در محل حادثه دست‌نوشته‌هایی با خط دو نفر از قربانیان کشف شده که نشان می‌دهد آن‌ها با میل و رضایت خود دست به این کار زده‌اند و جای تردیدی در مرگ خودخواسته آن‌ها وجود ندارد.

 

نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:

 

مادر و پسر خانواده دچار افسردگی شدیدی بودند و از مدت‌ها قبل در بین نزدیکان و فامیل به‌طورخودخواسته دچار انزوای شدیدی شده بودند؛

 

به طوری که در سال‌های اخیر آن‌ها با هیچ‌کدام از نزدیکان و فامیل رفت‌وآمدی نداشتند و رابطه آن‌ها به‌طور خودخواسته با همه قطع شده بود.

 

وی درخصوص وضعیت مالی این خانواده، تصریح کرد:

 

در حیاط این خانه یک پژو پارس پارک شده بود. آن‌ها وضعیت مالی نسبتاً خوبی داشتند و حقوق خوبی هم دریافت می‌کردند.

 

با وجود اینکه مادر خانواده فرهنگی بود اما خانواده محیط بسته‌ای داشت و در این بستر همگی دچار انزوا و افسردگی شده بودند.

ابوترابی اضافه کرد:

 

طبق شواهد به‌دست آمده از صحنه هر پنج قربانی به جز دختر نوجوان بابت خودکشی رضایت داشته‌اند و او هم توسط دیگران برای خودکشی فریب داده شده است. اجرای این نقشه تلخ بر عهده پسر خانواده بوده است.

 

 

وی گفت:

 

او ابتدا دست و پاهای چهار نفر دیگر را بسته و نقشه را اجرا کرد و سپس درحالی‌که دستش را با قفل و زنجیری که حدود 30  سانتی‌متر طول داشت بسته بود روی چهارپایه رفته و در نهایت خود نیز قربانی شده است.

 

 

گفتگو با شاعد عینی اجساد

 

 

یکی از افرادی که در صحنه کشف اجساد حضور داشت اما تمایلی ندارد که هویت او فاش شود در گفتگو با خبرگزاری می گوید:

 

«از سقف زیر زمین خانه قربانیان لوله ای رد شده بود که طناب هایی به آنجا آویخته شده بود و جسدها به این طناب ها حلق آویز شده بودند.

 

یکی از اجساد قربانیان روی زمین افتاده بود که احتمال می رود بعد از گذشته زمان از طناب جدا شده بود و تمامی اجساد خشک شده بودند که این نشان می داد زمان زیادی از حادثه مرگبار می گذرد.»

 

 

در همان روز نخست دست‌نوشته‌هایی که حاکی از ناامیدی اعضای این خانواده بود کشف شد و مورد بررسی قرار گرفت که فرضیه قتل را مردود می‌کرد و نشان می‌داد،

افسردگی و انزوای شدید باعث شده آنها به‌طور خانوادگی و خودخواسته به زندگی‌شان پایان دهند و مشکلات اقتصادی نداشته‌اند.

جالب اینجاست که نماینده مردم نجف آباد اصفهان چندین بار تکرار کرد که این خانواده مشکل اقتصادی نداشتن! و استمرار برهمین جمله کمی عجیب است!!

 

فقط مشکل اقتصادی نداشتن… الله اعلم

 

خودکشی آزار دهنده 913 نفر همزمان در روستای گویان+ تصاویر دلخراش
زهره فکور صبور بازیگر خودکشی کرد+ علت مرگ زمان و تصاویر خاکسپاری

راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان