شوک دیشب ترانه علیدوستی با حمایت همسر سوم رامبد جوان+ عکس

شوک دیشب ترانه علیدوستی با حمایت همسر سوم رامبد جوان+ عکس

ترانه علیدوستی با اقدامی ناگهانی با نوشته ژن، ژیان، ئازادی! دیشب عکس کشف حجابش را استوری کرد!

 

کشف-حجاب-ترانه-علیدوستی با پلاکارد متفاوت!

 

ظاهرا این بازیگر سرشناس که بیش از 40 روز از مرگ مهسا امینی و ماجرای کشته شدن آن می گذرد با استوری ناگهانی و پلاکارد زن زندگی آزادی اعلام کرد که کشف حجاب کرده است.

 

 

حقایق ترانه علیدوستی

 

شوک دیشب ترانه علیدوستی با حمایت همسر سوم رامبد جوان+ عکس

 

ترانه البته در روزهای اخیر، دوران پر فراز و نشیبی را از سر گذرانده، او از سردمداران جنبش «می‌تو» در سینمای ایران است و پشت خیلی از ماجراهای «می‌تو» صحبت از او بوده.

نمونه بارزش ماجرای سمیه میرشمسی و فرهاد اصلانی که خیلی خبرساز شد و خب در آخر کار به شکایت و شکایت‌کِشی رسید.

ورود ترانه به کارزار «می‌تو» و سکوت ابتدایی‌اش در منازعات اخیر، برخی‌ها را منتقد او کرده بود؛ آن‌ها می‌گفتند چگونه کسی که داعیه حمایت از حقوق زنان دارد در این‌باره اعلام موضعی نکرده!

بعدتر او البته در همان اینستاگرامش مواضعی داشت که باب میل برخی رسانه‌های رسمی و مشهور نبود. این دست از رسانه‌ها موضع علیدوستی را در جهت ناآرامی‌ها تلقی کردند.

حالا با این اتفاق دیشب نام او در کنار نفراتی چون مریم بوبانی، دنیا مدنی، مریم پالیزبان، کتایون ریاحی، شبنم فرشادجو، پگاه آهنگرانی و… خواهد آمد.

 

با انشتار استوری بدون حجاب ترانه علیدوستی همسر سوم رامبد جوان (نگار جواهریان) از وی حمایت کرد.

 

شوک دیشب ترانه علیدوستی با حمایت همسر سوم رامبد جوان+ عکس

 

بازیگرانی که از سینما و تلوزیون خط خواهند خورد!

 

نفراتی که احتمالا از پروژه‌های سینما و تلویزیونی خط خواهند خورد و کارنامه بازیگری‌شان در همین جا متوقف می‌شود. اگرچه بهتر است پیشداوری نکنیم و شاید تصمیمات دیگری گرفته شود.

به هر حال ترانه علیدوستی همیشه علی‌رغم تلاشش برای پرهیز از حاشیه، اتفاقا با آن عجین بوده. گو این که او سال‌ها پیش به خاطر همکاری با محمد امامی در سریال «شهرزاد» که به نوعی نماد پروژه‌ای با پول‌های آلوده بود، به شدت سرزنش شد و البته هیچگاه پاسخ خیلی شفافی به این ماجراها نداد.

او دختر حمید علیدوستی‌ ست و در زمینه نویسندگی و ترجمه هم دستی بر آتش دارد. نمی‌شود او را صرفا بازیگر دانست البته که خواسته و ناخواسته در جایگاه یک آرتیست قضاوت می‌شود.

اقدام تازه‌ ترانه اما می‌تواند حواشی زیادی ایجاد کند و از همین حالا می‌شود حدس زد که کدام رسانه‌ها چه نگاهی به تصمیم اخیر او خواهند داشت.

 

شوک دیشب ترانه علیدوستی با حمایت همسر سوم رامبد جوان+ عکس

 

نکته قابل توجه اما سرنوشت عجیب مثلثی‌ست که روزگاری جوان اول‌ها و امیدهای سینمای ایران بودند؛ پگاه آهنگرانی که با «دختری با کفش‌های کتانی» چهره شد و روی کار آمد، پس از بازی در فیلمی از بهروز شعیبی، در تجمعات برلین دیده شد و کشف حجاب کرد.

پگاه در مجموع کارنامه متوسطی داشت. هم‌نسلش گلشیفته فراهانی هم سرنوشت غریبی داشت، او با «سنتوری» توقیف شده در سینمای ایران به پایان رسید.

خاطره «درباره الی»، «بوتیک» و «میم مثل مادر» را اینجا گذاشت و بعد از مهاجرت به فرانسه، مسیرش برای همیشه عوض شد.

حالا ضلع آخر آن مثلث هم ظاهرا از گردونه خارج شده و دختری که با «من ترانه 15 سال دارم» و «رقص در غبار» و «چهارشنبه‌سوری» دیده شد، احتمالا دیگر یک تماشاچی خواهد بود. روزهای آینده و مواضع نهادهای مختلف فضا را بی‌گمان شفاف‌تر خواهد کرد.

باید منتظر بود تا ببینیم بر این بازیگر مطرح چه تصمیمی گرفته می شود.

 
حرفهای کوبنده و جنجالی ترانه علیدوستی به حاتمی کیا
علت و جزئیات خبر جدایی رامبد جوان از نگار جواهریان + تصاویر

راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان