حواشی جنجالی جشنواره 1401 با حرفهای مجید صالحی+ فیلم

حواشی جنجالی جشنواره 1401 با حرفهای مجید صالحی+ فیلم

حواشی جنجالی جشنواره 1401 با حرفهای مجید صالحی+ فیلم

 

جشنواره ای که جای خالی بسیاری از از چهره های کشور را نمایان کرد! اما از طرفی چهره ای مثل مجید صالحی با صحبت های جنجالی و حاشیه ساز تنور این جشنواره را گرم نگه داشت!

صحبت های سیاسی، کنایه ای، و …مجید صالحی در جشنواره ای هنری حسابی حاشیه ساز شد و واکنش تند بسیار زیادی از کاربران را در شبکه های اجتماعی در آورد.

 

لوحی که حواشی جنجالی آن تمامی ندارد…!

 

در ادامه نگاهی داریم به چکیده ای از حرفهای جناب صالحی و فیلم کوتاهی از صبحت های او در پایان همین بخش.

 

 

حواشی جنجالی جشنواره 1401 با حرفهای مجید صالحی+ فیلم

 

مجید صالحی (سید) متولد 1354/06/26 در محله ی امامزاده حسن تهران متولد شد، او کارگردان، نویسنده، ترانه سرا، تهیه کننده و بازیگر با استعداد سینمای ایران است. او متاهل و دارای دوفرزند دوقلو با نامهای حنا و آروین است.

مجید صالحی در خانواده پرجمعیتی به دنیا آمده و 4 برادر و 3 خواهر دارد و خودش بچه یکی مانده به آخر است.
این هنرمند که در کودکی شیطنت های زیادی داشته در گفتگویی بیان کرد که چند بار هم از مدرسه بیرونش کرده ‏اند. (خاطرات بچگی).

 

او در سال 1380 مدرک کارشناسی بازیگری و کارگردانی تاتر خود را از دانشکده هنر و معماری تهران اخذ نمود و کارشناسی ارشد خود در همین رشته و دانشگاه را نیز در سال 1394 دریافت کرد. وی هم اکنون در موسسه ی فرهنگی و هنری اندیشه ی ماهان زیر نظر امیر دژاکام مشغول تدریس می باشد.

چکیده ای از حرفهای جنجالی مجید صالحی در جشنواره بهمن ماه سال 1401

 

حواشی جنجالی جشنواره 1401 با حرفهای مجید صالحی+ فیلم

 

مجید صالحی پس از دریافت جایزه خود و عرض تسلیت برای زلزله‌زدگان خوی، سوریه و ترکیه، به همه خانواده‌هایی که در این یک‌سال داغدار شدند تسلیت گفت و آزادی یکسری از زندانیان اخیر را تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد که همه زندانی‌ها آزاد شوند.

این بازیگر در مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر، با تشکر از هیأت داوران و گروه سازنده فیلم “شماره 10” از یکی از مدیران سینمایی گله کرد و گفت:

 

یکی از مدیران مومن و دوست‌داشتنی احساسی برخورد کرد و در ایام جشنواره گفت، کسانی که امسال به جشنواره نیامدند نه فیلم بسازند و نه فیلم بازی کنند اما اتفاقاً دبیر جشنواره با وجود نقدهایی که به او داشتم گفت، دموکراسی وجود دارد. یک نفر دوست دارد به جشنواره بیاید و یک نفر هم دوست ندارد.‌

وی ادامه داد: بعضی روزها حال ما خوب است و بعضی روزها خوب نیستیم. نازوب، قرار نیست وقتی حالمان خوب نیست از ریشه همه چیز را بزنیم بلکه باید همدل باشیم و نگوییم هرکس از شرایط ناراضی است جمع کند و از مملکت برود. همه ما متعلق به ایران هستیم.‌
او در پایان با اشاره به این‌که ماشین خود را در دوران کرونا برای کمک به همکارانش فروخته بود، گفت: این جایزه اهدایی را هم که یک ماشین است در همین جا به هادی حجازی‌فر می‌دهم تا برای زلزله‌زدگان خوی خرج شود.

مجید صالحی همچنین سیمرغ اش را به زنان و دختران این سرزمین و همسرش و دخترش تقدیم کرد.


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان