ایمپلنت دندان با شرایط پرداخت اقساط

ایمپلنت دندان با شرایط پرداخت اقساط

ایمپلنت دندانی یک پیچ کوچک و تیتانیومی است که از طریق جراحی در استخوان فک شما زیر خط لثه قرار میگیرد. این پست با استخوان فک شما ترکیب می شود و پایه ای پایدار برای ترمیم دندان شما ایجاد می کند.

پست ایمپلنت دندان جایگزینی برای ریشه دندان از دست رفته شما است. نه تنها مانند یک ریشه با استخوان شما ترکیب می شود، بلکه ساختار استخوان شما را نیز تحریک کرده و حفظ می کند.

 به طور معمول، این یک تاج منفرد است که جایگزین یک دندان می شود. اما ایمپلنت های دندانی می توانند چندین دندان از دست رفته را با بریج و حتی پروتزهای ایمن نیز پشتیبانی کنند.

با مراقبت مناسب، ایمپلنت دندان میتواند تا آخر عمر باقی بماند. به همین دلیل و مزایای فراوان آن، ایمپلنت های دندان به طور گسترده به عنوان توصیه شماره 1 برای جایگزینی دائمی دندان های از دست رفته شناخته میشوند.

 

ایمپلنت دندان با شرایط پرداخت اقساط

 

کدام نوع ایمپلنت دندان برای شما بهترین است؟

ایمپلنت تک دندان

اغلب از ایمپلنت دندان برای جایگزینی یک دندان از دست رفته استفاده میشود و به یک پست و یک تاج نیاز دارد.

شما با یکی از کارشناسان ایمپلنت کلینیک دندانپزشکی آتن ملاقات کنید تا مشخص کنند که آیا کاندیدای مناسبی برای ایمپلنت دندان هستید یا خیر. در این صورت، یک طرح درمانی سفارشی ایجاد خواهد شد.

پست با استفاده از فناوری هدایت شده توسط جراحی در استخوان فک شما قرار میگیرد. در طول این روش نباید دردی احساس کنید و ما مطمئن خواهیم شد که در طول این روش احساس راحتی خواهید کرد. زمان بهبودی برای ترکیب شدن پست شما با استخوان معمولاً 3 تا 4 ماه است.

پس از بهبودی، تاج سفارشی جدید شما با یک اباتمنت به پست شما متصل می شود. دندان جدید شما دقیقاً مانند دندان های اطراف شما به نظر می رسد. برخلاف سایر ترمیم‌ها، یک ایمپلنت دندان تک دندان جایگزین کل دندان از دست رفته شما از ریشه تا تاج میشود.

اگر یک دندان یا چند دندان از دست رفته دارید که در مجاورت یکدیگر نیستند، کاشت تک دندان ممکن است بهترین گزینه شما باشد.

با این حال اگر چندین دندان از دست رفته در مجاورت یکدیگر دارید، این ممکن است بهترین گزینه شما نباشد. علاوه بر این، در صورت داشتن چندین دندان از دست رفته، نوع بعدی ایمپلنت دندان ممکن است در هزینه شما صرفه جویی کند.

بریج مبتنی بر ایمپلنت

هنگامی که چندین دندان از دست رفته در مجاورت یکدیگر دارید، ممکن است بهترین گزینه شما بریج مبتنی بر ایمپلنت باشد.

بریج دندان چیست؟

به طور معمول، یک بریج از دو تاج در دو طرف شکاف دندان از دست رفته شما تشکیل شده است که یک دندان مصنوعی در بین آن تاج ها نگه داشته می شود. اکنون، به جای اینکه روکش‌ها به دندان‌ها متصل شوند، بریج‌هایی که از ایمپلنت پشتیبانی می‌کنند تاج‌هایی دارند که به ایمپلنت‌ دندان متصل میشوند.

این فرآیند شبیه ایمپلنت تک دندانی است. با این حال، دندان های از دست رفته در وسط شکاف، ایمپلنت دندان دریافت نمی کنند.

مزایای یک بریج با پشتیبانی از ایمپلنت این است که میتوانید چندین دندان از دست رفته را پشت سر هم به طور ایمن جایگزین کنید بدون هزینه‌ای برای جایگزینی هر دندان.

نکته منفی این است که همه دندان ها ایمپلنت دریافت نمی کنند و بنابراین مقداری توده استخوانی را از دست خواهید داد.

اگر اکثر یا همه دندان های شما از دست رفته باشد چه اتفاقی می افتد؟

پروتز نگهدارنده ایمپلنت

اگر اکثر یا تمام دندان‌های خود را در قوس (بالا یا پایین) از دست داده‌اید، پروتز دندان مصنوعی با ایمپلنت ممکن است بهترین گزینه شما باشد.

پروتز یک قوس مصنوعی دندان است که روی خط لثه شما قرار می گیرد و ظاهر یک مجموعه کامل از دندان ها را به شما می دهد. مشکل پروتزهای سنتی این است که قابل جابجایی هستند، به این معنی که می توانند بلغزند، سر بخورند و بیفتند و کارهای روزانه مانند خوردن و صحبت کردن را ناراحت کنند.

برای رفع این مشکل، می توانید دندان مصنوعی خود را با ایمپلنت دندان به طور دائم ایمن کنید.

چگونه کار میکند؟

متخصصان ایمپلنت دندانپزشکی آتن به صورت استراتژیک چهار ایمپلنت دندان را در امتداد قوس شما قرار می دهند. در حالی که آنها بهبود می یابند، پروتز فعلی شما ممکن است اصلاح شود تا بتوان آن را بدون ایجاد اختلال در روند بهبودی پوشید.

پس از بهبودی، یک پروتز جدید و سفارشی دریافت خواهید کرد که به ایمپلنت های دندانی متصل میشود. نتیجه یک پروتز دائمی و ایمن است که به صورت سفارشی طراحی شده و متناسب با زیبایی صورت شماست.

اگر از دندان مصنوعی استفاده می کنید یا عصب کشی دندان این ممکن است راه حلی برای تمام مشکلات دندان مصنوعی شما باشد. و اگر تعداد زیادی دندان از دست رفته دارید، این ممکن است یک گزینه عالی برای بازگرداندن لبخند و اعتماد به نفس شما باشد.

اما نکته کلیدی برای همه این نوع ایمپلنت های دندانی این است که آیا شما کاندید مناسبی برای جراحی ایمپلنت دندان هستید یا خیر. چگونه آن را تعیین کنیم؟

وقتی یک دندان از دست می رود، استخوان اطراف شروع به تحلیل میکند. شما به مقدار مشخصی پودر استخوان نیاز دارید تا پست بتواند با آن ترکیب شود. اگر برای مدتی دندانی را از دست داده اید، ممکن است استخوان کافی برای انجام جراحی ایمپلنت وجود نداشته باشد.

 

ایمپلنت دندان با شرایط پرداخت اقساط

 

برای تعیین این موضوع از یک اسکنر CBCT استفاده می کنیم. این فناوری مدرن به ما یک نمای سه بعدی از دهان و استخوان فک شما می دهد تا بتوانیم کمیت استخوان شما را ارزیابی کنیم. اگر استخوان کافی دارید، ما با برنامه درمانی شخصی شما جلو خواهیم رفت.

اگر استخوان کافی برای ایمپلنت دندان ندارید، اغلب می‌توانیم عمل پیوند استخوان را انجام دهیم. این روش می تواند به بدن شما در بازسازی استخوان و بافت کمک کند. زمانی که استخوان کافی داشته باشید، میتوانید عمل جراحی را به پیش ببرید.

مانند بسیاری از جراحی ها، برای جراحی ایمپلنت دندان، سلامت عمومی و دهان و دندان لازم است. اگر از شرایط خاصی مانند دیابت رنج می برید، سیگاری هستید یا بیماری تحلیل لثه دارید، ایمپلنت دندان ممکن است قابل دوام نباشد.

مطمئن باشید، دندانپزشکان کلینیک آتن شما را به صورت فردی ارزیابی خواهند کرد. اگر در مورد انواع ایمپلنت های دندانی سوالی دارید، با مطب ما تماس بگیرید.

یکی دیگه از ویژگی های آتن شرایط پرداخت اقساط برای ایمپلنت میباشد. بهتر از آن، برای مشاوره برنامه ریزی کنید تا بتوانیم پاسخ های خود را با شرایط منحصر به فرد شما تنظیم کنیم.

02177852136

 

برچسب ها : ایمپلنت دندان,دندانپزشکی,کامپوزیت دندان,عصب کشی دندان,ارتودنسی


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان