ماه رمضان
 یادگیری، همیشه، همه جا با فرادرس
 یادگیری، همیشه، همه جا با فرادرس
ماه رمضان

آمار باور نکردنی تجاوز در کشور همجنس بازها

مجموعه : اخبار
آمار باور نکردنی تجاوز در کشور همجنس بازها
به گزارش نازوب آمار های رسمی منتشره از سوی پلیس انگلیس از آمار بسیار بالای سوء استفاده جنسی از کودکان در این کشور حکایت دارد.

هر 20 دقیقه یک کودک در انگلیس مورد تجاوز جنسی قرار می‌گیرد. تنها در سال گذشته روزانه بیش از 60 مورد تجاوز جنسی به کودکان به پلیس این کشور گزارش شده است.

گزارش پلیس انگلیس حاکی از آن است که، تنها در سال 2010 بیش از 23000 کودک که یک پنجم آن‌ها سنی کمتر از سنین دبیرستان داشته‌اند، قربانی تجاوز جنسی در انگلیس و ولز شده‌اند.

این اطلاعات از مرکز جامعه ملی جلوگیری از بد رفتاری با کودکان (NSPCC) دریافت شده و برگرفته از اطللاعات تمام 43 پایگاه نیروهای پلیس در انگلیس و ولز است.

آمارهای رسمی پلیس انگلستان نشان می‌دهد که در سال گذشته میلادی مجموعا 54982 مورد تجاوز جنسی در انگلیس و ولز گزارش شده که 23097 مورد آن مربوط به تجاوز به کودکان بوده است. بیشتر این کودکان (14819 نفر)، بین 11 تا 17 سال سن داشته‌اند، که  در این میان 8749 نفر از آن‌ها 13 تا 15 ساله بوده اند.

4973 نفر از قربانیان جنسی در سال گذشته کمتر از 10 سال سن داشته‌اند و از لحاظ جنسیت هم اکثر قربانیان دختران بوده‌اند، به نحوی که 19790 نفر دختر و 3218 پسر مورد سواستفاده جنسی قرار گرفته اند.

«جان برون» مدیر بخش پیشگیری از سواستفاده جنسی از کودکان موسسه NSPCC می‌گوید: دولت و جامعه باید تمام تلاش خود را برای حمایت از کودکان انجام دهد و تلاش کند تا با درمان آن‌ها به بازسازی زندگی این کودکان پس از این حملات، کمک کند.

a