laghari

دنیای هالیوود در تسخیر این زن و شوهر جوان !!

دنیای هالیوود در تسخیر این زن و شوهر جوان !!
تازه ترین فیلم از سری رزیدنت اویل در راس جدول فروش سینماهای هالیوود قرار گرفته است.
نگاهی به آمار پرفروشهای هالیوود در هفته اخیر بیانگر آن است که قسمت تازه فیلم علمی-تخیلی رزیدنت اِویل یا همان اهریمن ساکن که با عنوان کیفر روی پرده رفته توانسته گوی سبقت را از تمامی فیلمهای دیگر ربوده و با فروش کلی بالغ بر 26 میلیون دلار در راس جدول پرفروشهای هالیوود قرار گیرد.

به گزارش نازوب فیلم اهریمن ساکن (کیفر) که در حدود 3 هزار سینما اکران شده است طی دوشنبه تا پنجشنبه هفته گذشته به طور متوسط حداقل روزی یک میلیون دلار را فروش داشته است.

کیفر توسط پل دبلیو.اس. اندرسون کارگردانی شده که خودِ وی پیش از این دو قسمت دیگر از این سری و از جمله قسمت اول آن که با بودجه ای نسبتا محدود و در آلمان ساخته شده بود را کارگردانی کرده بود. پل اندرسون در ابتدا بنا داشت این قسمت را که پنجمین فیلم از سری اهریمن ساکن است به همراه قسمت ششم در قالب یک پروژه کارگردانی کند اما محدودیت زمانی باعث شد قید این کار را زده و فقط قسمت پنجم را بسازد.

در این فیلم هم به مانند چهار فیلم قبلی این میلا جاووویچ بازیگر اوکراینی تبار هالیوود است که نقش اصلی را ایفا کرده است. جاووویچ و اندرسون در سال 2009 و بعد از مدتها آشنایی و همکاری با یکدیگر ازدواج کردند که ثمره این ازدواج یک فرزند دختر به نام اِو است. همین مساله باعث شده بسیاری از منتقدان هالیوودی به طعنه هم که شده فروش بالای اهریمن ساکن را ناشی از همکاری یک زوج سینمایی بدانند.

اندرسون دلیل حضور همسرش در نقش اول این کار را نه ارتباطات خانوادگی که بیشتر برآمده از علاقمندی میلا به بازیهای رایانه ای دانسته که منبع اقتباس این سری سینمایی بوده اند. جاووویچ در این فیلم در نقش آلیس ایفای نقش می کند؛ زنی که در دوران شیوع ویروس تی در سراسر جهان می کوشد با نفوذ به قلب تاسیسات آمبرل که عامل شیوع این ویروس بوده، بشریت را از انقراض نجات دهد.

راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان