هدیه مجری مشهور اشک این دختر را در آورد! عکسآداب و رسوم جالب زایمان در کشورهای مختلفکودک 7 ساله ای که ریش و سبیل دارد! عکستازه دامادی که همسرش را دار زد!!همجنسگرایی دختر خانواده مسلمان جنجال آفرید!تصاویرتعجب همه از لباس عجیب خواننده و بازیگر زن مشهورخانمی که ویرانگر ازدواج نام گرفت+ عکسجذاب ترین و اولین زن راننده مترو در امارات + تصاویرطلاق دختر 10 ساله از شوهر 27 ساله اش! (عکس)تجاوز به این دختر 9 ماهه جهان را به لرزه در آورد!!زنان و مردان برهنه در کنار جاده برای جلب توجه+عکسدختری که باید سگ می‌شد تا کتک نخورد (عکس)عکس برهنه خانم معلم دست شاگردان مدرسه!عکسصحنه ی باور نکردنی بدنیا آمدن یک نوزاد +تصاویرحضور بی سابقه دختران و زنان برای قصابی! (+عکس)بازیگر زن فیلم های مستهجن دچار سرطان شد + عکسزن جوانی که پنج برادر شوهران او هستند!!! عکسدختری که این گونه توسط شیاطین تسخیر شد (عکس)با حجاب شدن مجری جذاب شبکه الجزیره/ عکساندام وحشتناک این دختر و ترک والدین او! عکسحرکت عجیب ستاره پاپ با همسر حامله اش!(عکس)این مرد همسرش را با اسید سوزاند و با او ازدواج کردبلایی که این پسر سر این دختر زیبا آورد (عکس 18 +)
www.tapcd2012.ir
خواص خوراکی ها
خواص 7 دمنوش گیاهی، طرز تهیه بهترین منبع امگا 3 را بشناسید خواص زیبایی، درمانی و عرفانی گلاب!
خواص و فواید بی نظیر رب انار خواص بیشتر و بی نظیر خیار

دختران و مادرانی که خود را شبیه باربی کردند! تصاویر
دختران و مادرانی که خود را شبیه باربی کردند! تصاویر
  انسان که جوگیر شود دست به هر کاری میزدند حتی کار خنده دار این خانواده که سوژه جالب رسانه ها شده اند.
دختران این خانواده خود را کاملا شبیه به باربی کرده اند البته با عمل جراحی و مواد ارایش زیاد!! عشق به باربی بودن را فقط به خودشان محدود نکرده اند و تب این عشق را به پدر و مادرشان و حتی گربه خانواده نیز رسانده اند و تمام خانواده شبیه به خانواده باربی ها در فیلمهای انمیشن شده اند.

به گزارش نازوب به تازگی در شرق آسیا، شباهت به شخصیتهای کارتونی و انیمیشنی بسیار برای دختران جوان جالب بوده است به گونه ای که حاضرند ده ها بار زیر تیغ جراحی بروند و چهره خودشان را عروسک گونه کنند!البته خیلی دور هم نمیرویم زیرا در کشور عزیزمان ایران نیز نیز تب جراحی زیبایی بینی و دماغ سر بالا فراگیر شده است!!!
 
تعداد نمایش ۱۹۶۱ بار
ارسال شده در ۰۰۰۰/۰۰/۰۰ ۰۰:۰۰:۰۰

جهت عضویت در سایت کلیک کنید

جهت عضویت در سایت کلیک کنید

نسخه قابل چاپ ارسال به کلوب ارسال به یاهو ارسال به گوگل ارسال به yahoo buzz ارسال به فرند فید ارسال به فرند فید
ارسال به دوستان :