نوشته جنجالی کروبی در صفحه فیس بوک

مجموعه : اخبار
نوشته جنجالی کروبی در صفحه فیس بوک
به نقل از روزنو، وی در ادامه نوشت: «در این ملاقات که همسر و فرزندان آقای هاشمی هم حضور داشتند، ابتدا فرزندان آقای موسوی گزارشی از آخرین وضعیت پدر و مادرشان و اتفاقاتی که در روز عید غدیر خم برای آنها پیش آمده بود به آقای هاشمی دادند. سپس من هم گزارشی از محل اقامت پدرم و آخرین وضعیت سلامتی ایشان دادم و اشاره کردم که آرتروز زانو و پوکی استخوان آقای کروبی را رنج می‌دهد به طوری که نزدیک به دو ماه است که قادر به پیاده‌روی در آپارتمان نیستند.

به آقای هاشمی گفتم که حداقل انتظار ما این است که آقای کروبی برای ادامه حصر به منزل شخصی خود منتقل شود تا شرایط سلامت ایشان تحت نظر خودمان باشد.

آقای هاشمی هم بیان کردند که صلاح و خیر نظام در این است که هر چه زودتر از موسوی و کروبی رفع حصر شود. در شرایط فعلی رفع حصر از جمله مطالبات مردم است و در ملاقات‌هایی که با اشخاص و گروه‌ها دارم، هر جا که نام کروبی و موسوی برده می‌شود با ابراز احساسات جمع مواجه می‌شوم.

در پایان این دیدار آقای هاشمی از ما خواستند که سلام مخصوصشان را به آقایان موسوی و کروبی و خانم رهنورد برسانیم و انشاءالله امیدوارم که این نگرانی را علاوه‌ بر ایشان، سران دولت که منتخب مردم هستند نیز داشته باشند تا بلکه تغییری در شرایط فعلی حاصل آید.»


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان