این زن شگفت انگیز است (عکس)

این زن شگفت انگیز است (عکس)

زنی که با اقدامش شگفت انگیز شد!! به گزارش نازوب، یک مادر چینی به نام لی یانژی 51 ساله توانسته تمام دیکشنری انگلیسی به چینی را از اول تا آخر حفظ کند! این زن قادر است به طرز شگف انگیزی مفهوم هرکلمه را در کتاب 2458 صفحه ای و با وجود 220،000 مدخل معنایی توضیح دهد.

 

خانم لی که 20 سال پیش طلاق گرفته ، این کار را برای قبول سفارشات بیشتر ترجمه انجام داده است. او به این طریق توانسته از عهده نگهداری پسر 26 ساله اش که دچار اوتیسم بوده و توانایی مراقبت از خودش را ندارد، برآید.

 

این زن شگفت انگیز است (عکس)

سایت نازوب، خانم لی مدرس انگلیسی مالی در یکی از دانشکده های اقتصاد و بانکداری چین می باشد. او از ماه آگوست 2013 هر روز از ساعت 3 نیمه شب به مدت شش ساعت شروع به مطالعه فرهنگ لغت کرده است. در طول 19 روز او توانسته است برای اولین بار تمام آن را حفظ کند.

 

این زن شگفت انگیز است (عکس)

این خانم به منظور به خاطر سپاری این دایره لغت وسیع از زبان انگلیسی از کتابخانه دانشگاه 465 مجله انگلیسی زبان به امانت گرفته بود.

 

این زن شگفت انگیز است (عکس)

به جز انگلیسی ، خانم لی می تواند به 10 زبان دیگر از جمله فرانسوی، روسی، آلمانی، ژاپنی و لهستانی نیز صحبت کند. یکی از دانشجوهای او درباره وی می گوید:”مدرس لی واقعا یک دیکشنری انگلیسی – چینی زنده است”

 

 

 


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان